Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tele2 ciągle bez Versatela

Tele2 ciągle bez Versatela

WitekT 27 Marca 2006 11:51

0 0

Versatel Telecom nie może kontynuować działań zmierzających do połączenia z Tele2, zdecydowała holenderski sąd apelacyjny.

O zablokowanie fuzji zwrócili się mniejszościowi akcjonariusze Versatela, którym przewodzi Centaurus Capital. Sąd znów zajmie się sprawą połączenia obu spółek telekomunikacyjnych 11. maja.
Wielu mniejszościowych akcjonariuszy Versatela próbowało zablokować jego fuzję z Tele2 twierdząc, że zaproponowane przez Szwedów 2,20 euro za akcję, co wyceniało spółkę na 1,14 mld euro, jest zbyt niską ceną.

O wcześniejszych problemach Tele2 z Versatelem pisaliśmy w tej wiadomości, tej wiadomości oraz tej wiadomości.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-31-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet