Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TDI w sieci TK TELEKOM

TDI w sieci TK TELEKOM

sirmark 12 Lipca 2004 09:28

0 0

Od 12 lipca 2004 r. Telekomunikacja Kolejowa TK Telekom uruchomiła nową usługę całodobowego nielimitowanego dostępu do Internetu ze stałym adresem IP o nazwie TDI - Twój Dostęp do Internetu.

W pierwszym etapie pilotażu usługa ta jest dostępna w wersji TDI STANDARD w wybranych lokalizacjach: Białystok, Ostrów Wielkopolski, Skarżysko Kamienna, Wrocław.
Jest to całodobowy dostęp do Internetu w nielimitowanym czasie i bez ograniczeń ilości przesyłanych danych z maksymalną szybkością do 115.2 kbit/s oraz ze stałym adresem IP. Usługa TDI-STANDARD pozwala użytkownikom na jednoczesne korzystanie z Internetu i prowadzenie rozmowy telefonicznej lub wysyłanie faksów, bez utraty jakości i obniżenia parametrów transmisji.

W tym roku planowane jest uruchomienie usługi TDI ?Twój Dostęp do Internetu? na terenie całego kraju.

Źródło tekstu: TK Telekom     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-170-149.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet