Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TCL zadowolone ze sprzedaży BlackBerry Keyone

TCL zadowolone ze sprzedaży BlackBerry Keyone

orson_dzi 30 Sierpnia 2017 09:34

1 1

blackberry keyone

TCL chwali się bardzo dobrą sprzedażą modelu BlackBerry Keyone i już w październiku zobaczymy kolejny smartfon z fizyczną klawiaturą.

BlackBerry Keyone sprzedaje się praktycznie na bieżąco - wszystkie wyprodukowane smartfony trafiają od razu w ręce nabywców. To powoduje, że firma bardzo powoli wprowadza go na nowe rynki. Aktualnie jest ich 35, ale w planach jest sprzedaż w 50 krajach do końca roku.
Keyone jest przede wszystkim narzędziem do pracy i aktualnie kupujący są podzieleni na pół. Jedna połowa kupuje smartfon dla swoich pracowników, a druga kupuje go jako narzędzie do pracy i wykorzystuje w ramach programu BYOD (ang. bring your own device), który pozwala na korzystanie z prywatnego smartfonu w sieciach korporacyjnych. TCL chce żeby ich smartfony BlackBerry były najlepszą alternatywą dla iOS na rynku rozwiązań dla firm.

W październiku TCL zaprezentuje nowy smartfon, który ponownie będzie połączeniem dotykowego ekranu i fizycznej klawiatury.

Źródło tekstu: gsmarena; wł     

Dodaj do:

Tagi: blackberry | blackberry keyone | tcl

w sumie: 3
 • -1

  1. ~  2017-08-30 09:41:08  host: 80.82.29.34

  "TCL chce żeby ich smartfony BlackBerry najlepszą alternatywą dla iOS na rynku rozwiązań dla firm."

  "...i już w październiku zobaczymy kolejny smartfon z fizyczną klawiaturą. "
  "W październiku TCL zaprezentuje nowy smartfon, który ponownie będzie połączeniem dotykowego ekranu i fizycznej klawiatury. "

  pisane na kolanie?

 • 0

  2. ~  2017-08-30 12:01:32  host: user-94-254-165-144.play-internet.pl

  Szkoda tylko, ze nie podaja ile tylko sztuk sprzedali...

 • 0

  3. ~mkkot  2017-08-31 01:08:38  host: user-94-254-227-220.play-internet.pl

  Fajnie. Sam mam BlackBerry Q5, bo nie zniósłbym pisania na dotykowcu. Bardzo mnie cieszy, że pełna klawiatura nie umrze.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-171-242.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet