Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TCL i Alcatel połączyły siły w dziedzinie telefonów komórkowych

TCL i Alcatel połączyły siły w dziedzinie telefonów komórkowych

sirmark 26 Kwietnia 2004 15:56

0 0

Firma TCL Communication Technology Holdings Limited ("TCL Communication"), docelowo firma Huizhou TCL Mobile Communication ("TCL Mobile"), jeden z największych producentów telefonów komórkowych w Chinach, oraz Alcatel, światowy lider na rynku sieci telekomunikacyjnych w zakresie sprzętu, aplikacji i usług, poinformowały o podpisaniu porozumienia (Memorandum of Understanding — MOU) w sprawie utworzenia spółki joint venture, która będzie się zajmowała badaniami, rozwojem, sprzedażą i dystrybucją telefonów komórkowych oraz związanych z nimi produktów i usług.

Oba przedsiębiorstwa postanowiły połączyć swoje doświadczenia i mocne pozycje w dziedzinie telefonów komórkowych:
- TCL Mobile jest jednym z największych dostawców na chińskim rynku telefonów komórkowych. Ma doskonale znaną markę, rozległą sieć sprzedaży i dystrybucji oraz rozbudowane i elastyczne zaplecze produkcyjne. Firma szybko rozwija działalność na terenie Azji.
- Alcatel jest jednym z głównych dostawców telefonów komórkowych na rynkach Europy i Ameryki Łacińskiej. Marka Alcatel jest znana na całym świecie, a jej sieć sprzedaży jest rozbudowana dzięki umowom ze światowymi operatorami i sieciami dystrybucyjnymi. Firma ma również kompleksowe zaplecze badawczo-rozwojowe.
Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-140-29.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Który producent jako pierwszy wprowadzi do sprzedaży zginane smartfony?

LG też ma swój zginany wyświetlacz OLED

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet