Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Taryfy TanioRozmowne w Plusie - cennik i regulaminy

Taryfy TanioRozmowne w Plusie - cennik i regulaminy

sirmark 27 Marca 2009 22:33

0 0

Od 30. marca Plus wprowadza nowe taryfy dla klientów biznesowych pod nazwą TanioRozmowne. Prezentujemy pełny cennik i regulaminy promocji.

Pierwsze informacje o taryfach prezentowaliśmy już w tej wiadomości.

Wraz z taryfami dostępna będzie promocja Rozmowna do wszystkich. Wycofane zostaną wszystkie promocje oparte o taryfy Elastyczna, z wyjątkiem promocji wyprzedażowej Elastyczna wyprzedaż.




Operator będzie promował ofertę hasłem "Tam, gdzie jest dobrze, zostaje się na dłużej"

Zobacz: pełny cennik taryfy TanioRozmowne
Zobacz: regulamin promocji Rozmowna do wszystkich
Zobacz: regulamin promocji Elastyczna wyprzedaż

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 58
  • 0

    39. ~NG  2009-03-28 19:35:19  host: ip-94-42-4-62.multimo.gtsenergis.pl

    ohyda 36

  • 0

    40. ~  2009-03-28 21:25:40  host: jasien-020-000-032.nat0.sta.nsm.pl

    @wlo19, oczywiście, że cena minuty jest niższa i to znacznie 0,29zl->0,49zł. Bez dodatkowych płatnych pakietów i bez dodatkowego kombinowania co jeszcze płatnego włączyć, by było taniej po przegadaniu iluś tam minut. Chodzi o łączne koszty. Swoją drogą przecież firma może wrzucić w koszty simplusowe czy freschowe zasilenia. No i ustawienia też tak można zmienić, żeby przypadkiem jako biznesmen nie narobić sobie "obciachu" telefonem na kartę, bo i takie przecież również bywa u niektórych przekonanie...

  • 0

    41.  2009-03-28 21:36:55

    Plus sobie strzela w stopę i tyle - chyba im bardzo zależy na straceniu abonentów:/ dno i tyle:P

  • 0

    42. ~ziom  2009-03-29 09:09:00  host: f96-032.opera-mini.net

    wlo, zabawny jestes

  • 0

    43. ~  2009-03-29 10:39:44  host: chello089076009016.chello.pl

    @wlo. Choćby Twoja taryfa miała być mniej korzystna dla Ciebie od innych taryf, to najważniejsze, że zwie się, "biznesowa".Jednak jesteś snobem.

  • 0

    44. ~  2009-03-29 12:04:30  host: ddz18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @32. Widzisz wlo znowu zupełny brak konsekwencji u Ciebie i LOGICZNEGO myślenia. Dlaczego założyłeś, że ja nie mam taryfy biznesowej? Mam kolego z "dziecięcego" forum i to u Twojego opa. I mam pełne prawo porównywać ją sobie do Fresha, Heyah czy dowolnej taryfy. Bo tak jak TY mogę mieć KAŻDĄ taryfę dostępną na rynku. I co poradzę, że Plus zamieszał w tym samym kociołku i pokazał "pseudo" tanią taryfę. Możesz tu fruwać i tak nic ie poradzisz. Tylko jest mała różnica. Ja nie jestem fanem żadnego opa. Jak Plus zlikwiduje dodtychczasowe sposoby przedłużania abo to straci we mnie klienta i przerobię wszystko na innego opa. Ty masz Plusa i swoją "NAJLEPSZEJSZĄ" taryfę i zupełny brak obiektywnego podejścia. Ale powtarzam poraz 21 TY masz dla DLA SIEBIE najlepszą taryfę. Pasuje?

  • 0

    45.  2009-03-29 17:48:44

    40. - no jeśli tak patrzeć... Masz rację. Tylko dlaczego zaraz pada pytanie np. o darmowy numer? Bo to nie jest ważne jak to wygląda, ale jak to jest korzystne dla konkretnego klienta. Stąd ja mam cennik, ale też pakiet dodatkowy. I tak na to patrzę. I naprawdę nic nie kombinuję. Półtora roku NIC nie robię ze swoją taryfą ;-) Jedyne co można nazwać kombinowaniem to kontrola wykorzystania pakietu internetowego i włączenie kolejnego. Nie ma dla mnie znaczenia czy używam telefonu abonamentowego czy na kartę. Liczy się tylko cena, zakres usług i komfort korzystania. Łącznie wszystko. A to mam lepsze w abonamencie. 42. - cieszy mnie że Cię rozbawiam ;-) 43. - nie masz racji. KOrzystam z biznesowej bo jest tak skonstruowana, ze w firmowym wykorzystaniu się najlepeije sprawdza. Do tego jak na dzisiaj ciągle jest najkorzystniejsza. Powtórzę - czego nie lubicie - Już półtora rokui najdrożej płącę 31 groszy poza sieć, odpowiednieo taniej w sieci i na stacjoinarne, a średnio nie przekraczam 24-26 groszy za minutę, często jest to poniżej 20 groszy.

  • 0

    46.  2009-03-29 17:51:59

    44. - nie może być braku konsekwencji czy logiki, kiedy nie wiem. Nie wiem z kim rozmawiam - nie podajesz nicka, a jak Ci się wydaje, ze śledzę i pamiętam adresy, z któęych piszecie anonimowoe to się mylisz. Stąd jesteś dla mnie kimś i nikim - czyli wszystkimi bez nicka. No i po raz 2045 powtarzam - JA ZAWSZE MÓWIĘ O SWOICH KORZYŚCIACH, NIGDY O TYM CO INNI MAJĄ MIEĆ I CO IM POWINNO ODPOWIADAĆ! ;-) Jeślsi już to robię to wśród znajomych. Oni nie narzekają.

  • 0

    47.  2009-03-29 17:53:07

    44. - a o nowej taryfire też już powiedziałem - jest słąba... głównie dlatego, że oparta o pakiety minuyt.

  • 0

    48.  2009-03-29 17:58:09

    o jakich sposobach przedłużania mówisz?

  • 0

    49. ~  2009-03-29 19:43:11  host: ddm18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @48. Przedłużenia obecne z Elastyczną: Umowa OdNowa dla Firm z usługami oraz Umowa OdNowa dla Firm z telefonami. Z tej pierwszej jak rozumiem Ty korzystasz bo tam dodatkowy pakiet jest. Natomiast to nowe "coś"-"psudotaniorozmowne" co Plus stworzył nie interesuje mnie. Nie będę płacił za free numery 30,50PLN. W taryfach Play biznes jest b. dużo minut free. Jedyny minus tam, że minuty nie przechodzą, ale wtedy biorę niższy abo bez telefonu i starczy.

  • 0

    50.  2009-03-29 20:49:54

    @wlo - ja zauważyłem pewien brak konsekwencji w tym, co piszesz. Jak napisałem Ci, żeby syn zasygnalizował znajomym istnienie Play Fresh i zastanowienie się, czy nie wyszłoby taniej, napisałeś, że 2 przyjaciół ma rodziny w Orange i korzystają dlatego z pakietów w POPie i że co Cię to obchodzi, ile oni w rodzinie wydają. Kilka komentarzy dalej piszesz, że doradzasz znajomym i nie narzekają. Tym razem nie piszesz jednak, że nie obchodzi Cię, ile oni w swoich rodzinach płacą. Nie rozumiem więc za bardzo, że z jednej strony nie obchodzi Cię, ile kto na komórkę wydaje, ale doradzasz znajomym, jeżeli wiesz, że w jakiejś ofercie będą mieli taniej. Raz Cię obchodzą koszty ponoszone przez znajomych, innym razem piszesz, że nie.

  • 0

    51. ~  2009-03-29 21:36:21  host: ddi201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @46. To tak trudno wydedukować, że mogę kupić Play Fresh na firmę? Pewnie jak wielu napiszesz mi, że to niepoważne jest, ale ja malutki kapitalista jestem i dokładnie liczę moje ciężko zapracowane złotówki. A jeżeli porównałem dodatkowo taryfy Plusa 180 i 300, to Ciebie nie zastanowiło? Stosujesz urawiłowkę i tyle. Nie czepiłem się Ciebie póki Ty nie czepiłeś się mojego postu #12. I nadal piszę - zalecam więcej LOGICZNEGO myślenia bez emocji, bo życie pisze różne scenariusze.

  • 0

    52.  2009-03-30 07:54:09

    @50 Tomku nie przejmuj sie wlo :) trolki są wszędzie. Jeżeli tak wyglądają nowe taryfy w Plusie dla biznesu, to nie ma szans na cokolwiek lepszego w abo dla szarego obywatela. Zresztą dziwi mnie to, że płacąc abonament bez promocyjnego telefonu wychodzi drożej za minute niż w prepaidzie. Niby jakim cudem wychodzi 2-3 razy wiecej niż we fresh ?

  • 0

    53.  2009-03-30 09:00:58

    Tomek_19 - dto są koledzy mojego syna, ja wiem kim są jego rodzice, natomiast nie są to moi znajomi ;-) Gdzie Ty widzisz niekonsekwencję? Mówiąc znajomi, mam na myśli najbliższą rodzinę i przyjaciół A nie sąsiadów, z którymi utrzymuję stosunki dzień dobry/co słychać, albo rodzina, z którą spotykam się na pogrzebach tylko czy rodzice dzieci, z którymi się znam z wywiadówek ;-) Skup się na realiach i kontekście a nie na łapaniu za słówka, co i tak Ci nie wychodzi ;-) 51. - żaden problem kupić. Jęsli komuś odpowiada niech kupuje. Naprawdę nie mam nic przeciwko temu. Właśnie - bardzo rózne scenariusze pisze, stąd nikomu nic nie każę, nie zaleca, nie sugeruję. Chyba, zę sam o to prosi. I wtedy - uwierz - dobrze na mojej poradzie wychodzi. sumix - proste - fresh dostaje mnóstwo pieniędzy za połączenia do swojej sieci ;-) A co do ceny minuty przy umowie bez telefonu... Już Wam powtarzałem przy newsie o fresh - półtora roku przed freshem miałem cenę 31 groszy poza sieć - najdroższą jaką płąciłem. I wydaje mi się, że podobnie można mieć w każdej innej abonamentowej. Ale nie przesądzam, bo to podlega indywidualnej ocenie. Dzisja mam o 2 grosze więcej, ale czy to powód, zeby myśleć o przeniesieniu numeru? No nie sądzę. Szczególnie, ze w najbliższym czasie - i jestem o tym przekonany (podam tu na pewno) będę miał znacznie taniej niż we fresh. Nie mówię tu o innych składnikach oferty, której fresh z racji tego że jest pre-paidem nie ma i mieć nie będzie.

  • 0

    54. ~zniesmaczony  2009-03-30 09:02:55  host: ddi70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cyrk na kółkach. W Erze biznes do 10-ciu mam po groszu od abo 24,40PLN, a Plus ... jak zwykle doopa do małego klenta.

  • 0

    55.  2009-03-30 09:07:59

    ~zniesmaczony - wydaje się więc, ze Era odrobi starty jakie ostatnio miała wobec tego ;-)

  • 0

    56. ~  2009-03-30 11:43:08  host: dcj18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A na stronie Plusa brak regulaminów i cenników tej taryfy. A dzisiaj przecież 30-ty marzec.

  • 0

    57.  2009-03-30 13:52:41

    30-ty marzec? myślałem, że marzec jest jeden ;-)

  • 0

    58.  2009-03-30 20:23:08

    Nie rozumiem po co klakierzy Play Fresha zajmują głos w wiadomości o abonamencie Plusa. To nie prepaid, to inna liga. Jest tyle ofert na rynku (patrz: takich, które można dobrać indywidualnie do swoich potrzeb), że taki Fresh (prepaid, 29gr/min do wszystkich ze zniżkami wewnątrz Playa) się nie opłaca. Zresztą, niewielu użytkownikom Fresh się opłaca.

Dodaj swoją opinię