Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Taryfy "Nowy Pakiet Biznes" w Erze

Taryfy "Nowy Pakiet Biznes" w Erze

sirmark 12 Maja 2007 21:30

0 0

Era odświeżyła swoje taryfy dla klientów biznesowych. Nie jest to żadna rewolucja, a raczej drobny retusz, który w życie wchodzi 15. maja.

Podstawowe zmiany to:
taryfę za 60 zł zastępuje opcja za 70 zł netto,
spadają stawki za połączenia poza sieć - teraz wynoszą one od 60 do 67 groszy brutto,
rozszerzono listę krajów, do których można dzwonić taniej z 1 do 3, obniżając przy okazji ceny połączeń do 48 groszy na stacjonarne i 96 groszy brutto na komórki,
spadły ceny niektórych usług, m.in. darmowej sieci firmowej (z 40 zł do 25 zł), sieci firmowej (z 10 zł do 5 zł wraz z obniżeniem kosztu minuty z 20 groszy do 18 groszy netto),
rozszerzono z 3 do 10 listę wybranych numerów stacjonarnych i w Erze, na które można dzwonić taniej.

Wraz z nowymi taryfami pojawiły się nowe promocje, o których piszemy w tej wiadomości.

Pełny cennik taryf Nowy Pakiet Biznes

cennik era nowy pakiet biznes od 15 05 2007 cennik era nowy pakiet biznes od 15 05 2007 cennik era nowy pakiet biznes od 15 05 2007 cennik era nowy pakiet biznes od 15 05 2007




cennik era nowy pakiet biznes od 15 05 2007 cennik era nowy pakiet biznes od 15 05 2007 cennik era nowy pakiet biznes od 15 05 2007 cennik era nowy pakiet biznes od 15 05 2007

cennik era nowy pakiet biznes od 15 05 2007 cennik era nowy pakiet biznes od 15 05 2007 cennik era nowy pakiet biznes od 15 05 2007 cennik era nowy pakiet biznes od 15 05 2007

cennik era nowy pakiet biznes od 15 05 2007 cennik era nowy pakiet biznes od 15 05 2007 cennik era nowy pakiet biznes od 15 05 2007 cennik era nowy pakiet biznes od 15 05 2007

cennik era nowy pakiet biznes od 15 05 2007

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 92
  • 0

    73.  2007-05-13 22:53:26

    71 - lubię wymianę poglądów, ale nie lubię gości typu "Gal Anonim". Przedstaw się kolego a będzie nam się rozmawiać łatwiej!

  • 0

    74. ~  2007-05-13 23:02:08  host: 87-205-51-101.adsl.inetia.pl

    Robo: ok ja to Andrzej, a ty to Robert? czy to ważne?

  • 0

    75. ~er  2007-05-13 23:05:50  host: inet20908na-1.eranet.pl

    Wlo- twoje zacietrzewienie mnie zdumiewa! Nawet gdyby minuta w Plusie kosztowała by 10 pln to ty byś twierdził że to najlepsza sieć bo masz 50% kontaktów na simie do plusa. Ogarnij sie człowieku i przejrzyj na oczy. Czy w plusie rozmowy na roamingu schodzą z pakietu? Jak drogie są słuchawki? Spróbuj skrócić termin wymiany. Dopiero wtedy poczujesz różnicę jak jest w Erze a jak w Plusie.

  • 0

    76.  2007-05-13 23:08:14

    74 - miło mi. Ważne, bo mogę po nicku zrozumieć Twoje preferencje i ewentualnie dopasować moje komentarze/spostrzeżenia do Twoich poglądów

  • 0

    77.  2007-05-13 23:38:50

    ~er - naprawdę nie wiesz o czym mówię... Zaraz owiesz jeszcze, że zielony mniej uspokaja niż niebieski? Przestań... Co do pakietu - z cennika: Pakiet Kwotowy to kwota do wykorzystania na wszystkie połączenia głosowe, komutowaną transmisję danych i wysyłanie faksów, wiadomości SMS, MMS, GPRS. Termin wymiany? Czy to w cenniku jakoś jest regulowane?

  • 0

    78. ~er  2007-05-13 23:49:56  host: inet20908na-1.eranet.pl

    Wlo- chyba sam nie wiesz o czym mówisz. Chcesz mi powiedzieć że w cenniku masz ceny które obowiązują zarówno w kraju jaki poza krajem i są one zawarte w pakiecie a jeżeli tak to w takiej samej wysokości w kraju jak i poza krajem znawco? Dotyczy rozmów i np transmisji gprs.

  • 0

    79.  2007-05-14 09:29:59

    ~er - nie jestem w stanie Ci tego powiedzieć bo od lat nie byłem za granicą ;-) Czy realizowane w roamingu rozmowy z pakietu są rozliczane musisz zapytac lepszego znawcę ode mnie... Powiem inaczej - nie ma to dla mnie znaczenia, bo zapłacić i tak trzeba. Może dla kogoś kto często jeździ i wie ile potrzebuje na roaming, łatwiemj mu "komponować" taryfę - sądz, że też nie ma co komponować, bo jak znam sytuację w firmach, szefowie mają najwyższe taryfy albo taryfy specjalne, niedostępne w cenikach dla wszystkich. Jeśli ktoś sporadycznie wyjeżdża, nie ma to sensu najmniejszego. Tak - powiesz, że będąc za granica nie wydzwaniasz abonamentu i zaczyna przepadac a przeciez moze na roaming byc przeznaczone - porownaj roznice w kosztach najpierw ;-) Szukanie dziury w calym kiedy mi chodzi tylko o najprostsze porowanie tego z czego ludzie najczesciej korzystaja nie ma sensu. Sensu nie ma placenie wysokich abonamentow w sytuacji kiedy sa one pakietami kwotowymi! A szczegolnie jak ktos nie bardzo wie czego potrzebuje ;-)

  • 0

    80.  2007-05-14 09:32:21

    Nie wiem o co pytasz... Nic w pakiecie zawarte nie jest (oprocz tych tzw. wliczonych w oplate abonametnowa i gdzie jest napisane "bezplatnie". Wszystko co poza tym jestplatne. A czy z pakietu czy poza... Naprawde - co ma za znaczenie? Minuta rozmowy rozliczana z pakietu nie jest tansza niz ta rozliczana poza pakietem przeciez - tak samo kazda inna usluga...

  • 0

    81. ~dziobak  2007-05-14 11:19:29  host: atx130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo: Popieram Plus wprowadził pierwszy pakiety kwotowe. Pamiętam to doskonale bo wtedy byłem w Erze i pytałem konsultanta kiedy będą mieli coś takiego jak MAX PROFIT w Plusie to robił wielkie oczy i mówil ze on nic nie wie. To przeszedlem z Ery do Plusa.

  • 0

    82. ~andrew  2007-05-14 11:23:32  host: dqe17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lepiej po tych kosmetycznych zmianach. Bardziej się teraz opłaca.

  • 0

    83.  2007-05-14 11:32:36

    Jak pamiętam, po wejścu planu Max Profit (nie pierwszego planu z pakietem kwotowym) z cenami 54-60 poza sieć i 25 gr w sieci w tym strefa wybrane numery - liczone z pakietu kwotowego, niebawem (może miesiąc albo dwa miesiące później) Era zaoferowała plan Komfort Biznes... Z pakietami minut i ceną w sieci 25-35 gr i poza sieć 55-65 gr (netto) a w abonamencie cena minuty kształtowała się od 75 gr w najniższej taryfie (i to tylko w sieci/na stacjonarne) do 56 gr poza siec w najdrozszej taryfie za 390 zl (netto ceny ciagle). I kto tu kogo goni?

  • 0

    84.  2007-05-14 11:39:10

    na szczęście w rok później wprowadzili Pakiet Biznes, któy faktycznie dogonił Max Profit, bo Komforty... nawet nie ma co mówić ;-) Tyle, że znowu - Plus wprowadził Biznesklasę, w której obniżyli stawkę poza sieć do 50 gr, co prawda pogarszając warunki w sieci/na stacjonarne (nie mówię o strefie) w stosunku do MP!. Teraz rzeczywiście Era jeszcze bardziej podgoniła, ale należy zwrócić uwgę, że to Plus ma od roku Biznesklasę, którą już można zrobić Nową Biznesklasą z liftingiem ;-) Na co liczę, bo przecież chciałbym płacić mniej ;-)

  • 0

    85.  2007-05-14 11:40:44

    Można też powiedzieć, że Biznesklasą Plus goni Pakiet Biznes (czy rzeczywiście?) i teraz muszą podgonić Nowy Pakiet Biznes ;-) Dla mnie to nie ma znaczenia kto kogo goni.

  • 0

    86.  2007-05-14 12:18:27

    fajnie, że numery z którymi taniej się gada zwiększyli z 3 do 10.To bardzo przydatne!

  • 0

    87. ~Walenty  2007-05-14 13:43:32  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Który abonament lepszy jak dzwonić do wszystkich 48,80 w Erze czy 61 w Plusie ? A może ten 50 w Play ? Interesują mnie średnie telefony typu: 6288, 6233, 6300, K800 czy Z400...

  • 0

    88. ~  2007-05-14 14:24:27  host: gpn190.internetdsl.tpnet.pl

    w Plusie w biznesie pakiet kwotowy jest też do wykorzystania na roaming jak i na inne wszystko!

  • 0

    89. ~peel  2007-05-14 17:20:30  host: dlg104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Walenty, ja bym chyba playa brała bo w sumie ceny mają dobre i aparaty też niezłe.

  • 0

    90. ~grv  2007-05-15 02:43:16  host: 155-tar-5.acn.waw.pl

    to malo oplacalna ta ich taryfa za 49gr w biznesie ? to wole wziac play'a w abo + gratis i schodze do 30gr min. a tel pewnie podobnej klasy jezeli nie lepiej dla play'a

  • 0

    91. ~XAVI  2007-05-15 11:23:58  host: exf192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    78 - OJ NAPRAWDĘ AMATOR Z CIEBIE AMATOR. WIĘC ZAPAMIĘTAJ SOBIE ŻE W PLUSIE ROZMOWY W ROAMINGU ZCHODZĄ Z PAKIETÓW KWOTOWYCH! (BIZNES KLASA) POCZYTAJ DOWIEDZ SIĘ JAKOŚ A NIE PISZ PIERDOŁ !!!!!!!!!!!

  • 0

    92.  2007-05-15 12:21:22