Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Taryfy Nowa Firma Mix - oficjalnie

Taryfy Nowa Firma Mix - oficjalnie

sirmark 29 Stycznia 2007 15:20

0 0

Dla klientów biznesowych, którzy cenią sobie większą kontrolę kosztów Orange przygotował 3 nowe plany Nowa Firma Mix.




Plan taryfowy Nowa Firma Mix 10 Nowa Firma Mix 20 Nowa Firma Mix 50 
Abonament miesięczny 10 zł (12,20 zł z VAT)20 zł (24,40 zł z VAT)50 zł (61 zł z VAT)
Liczba bezpłatnych minut w abonamencie do sieci - Orange, Plus, Sami Swoi,Era, Heyah i na numery stacjonarne 

18 min


36 min


91 min 
Opłata za minutę połączenia do sieci - Orange, Plus, Sami Swoi, Era, Heyah i na numery stacjonarne 

0,55 zł (0,67 zł z VAT)
Opłata za minutę połączenia do Orange w ramach usługi Nowy Wybrany Numer 
0,20 zł (0,24 zł z VAT)

0,05 zł (0,06 zł z VAT) 

SMS

0,16 zł (0,20 zł z VAT) 

MMS

0,24 zł (0,29 zł z VAT) 
Pakiet Usług dla Firm:Orange Poczta Głosowa GoldPowiedz Ile, Multi Box Gold, Limit Info Bezpłatnie

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2007-01-29 16:02:16

    To już 20 minut nie mogli dać tylko 18 ? Co za głupie wyliczenie. Żadna sieć nie daje tak nierównej ilości minut wliczonych . Żenada ROKU.

  • 0

    2. ~Look  2007-01-29 16:42:19  host: abql54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Biorąc pakiety w POPie można lepiej wyjść niż na tej Nowej Firmie Mix Żenada

  • 0

    3.  2007-01-29 17:03:32

    Aż śmiać się chce... :D

  • 0

    4. ~lol  2007-01-29 17:05:09  host: abgo114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Marketing mistrzu popatrz to się bierze z przelicznika 10zł/0,55=18 , przecież to jest mix i masz pakiety kwotowe. Minuty są podane orientacyjnie. Look w Pre-paidach zawsze mozna wyjść lepiej tak było jest i będzie, nie tylko w Pomarańczy. Za to mozna wziąc telefon, bo bez tel jest chyba 50% wiecej.

  • 0

    5.  2007-01-29 17:18:15

    4. lol jua to rozumiem, ale można zrobić wyliczenia w zaokragleniu.

  • 0

    6. ~lol  2007-01-29 17:21:24  host: abgo114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Marketing, jak wyliczenia w zaokrągleniu ?? o 2 minuty ?? przecież żeby wyszło 20 min trzeba by zmniejszyć kwotę połączenia do 50gr/min.

  • 0

    7.  2007-01-29 17:26:26

    1: qmpel przeluzal umowe i dostal... 3 minuty extra :) miesiecznie heheh

  • 0

    8. ~kuba  2007-01-29 23:54:48  host: dsc107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mi w przedluzeniu mixa 25 orange propnuje 3 telew tym nokie 6103 za... UWAGA 1399!! porazka! juz lepiej nowa umowe podpisac...

  • 0

    9.  2007-01-30 09:58:44

    Nowy Wybrany Numer - czy jest jakiś koszt abonamentu/aktywacji ???

  • 0

    10. ~  2007-02-05 20:58:21  host: enr94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wielkie gowno oszuści

  • 0

    11. ~tomii  2007-02-07 03:06:55  host: 217.116.101.22

    Nowy wybrany numer - czy jest jakiś koszt abonamentu/aktywacji ?

  • 0

    12. ~jana  2007-09-26 20:23:20  host: bsk175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O co chodzi z tymi darmowymi minutami? trzeba to jakos aktywowac?

  • 0

    13. ~Michał  2007-10-04 16:07:47  host: 217.153.136.62

    Ciężko zrozumieć słowo pisane, tayrfę, co? Za nowy wybrany numer się nie płaci, za zmianę tegoż numeru owszem. Darmowe minuty to w istocie ilość minut jakie można wydzwonić za zadeklarowane miesięczne zobowiązanie.

  • 0

    14. ~Gosia  2007-12-27 00:21:01  host: abcs161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mozna zamówic w Nowej Firmie Mix jakiś pakiet sms za 1gr.?? Prosze o szybką odp.Z góry dziex.

Dodaj swoją opinię