Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Taryfy Kubali" w Plusie - oficjalnie

"Taryfy Kubali" w Plusie - oficjalnie

WitekT 7 Maja 2007 17:32

0 0

Od 9. maja Plus wprowadza nową ofertę taryfową dla klientów indywidualnych - Taryfy Kubali (nazwa pochodzi z kampanii reklamowej).

Darmowe minuty dostępne w abonamentach Taryf Kubali mogą być wymieniane już nie tylko na SMS-y i MMS-y, ale także na kilobajty pakietowej transmisji danych WAP. Stawka za minutę połączenia do wszystkich sieci w nowej ofercie wynosi 0,60 zł.

Taryfa Kubali

25

40

55

75

100

180

Abonament

25 zł

40 zł

55 zł

75zł

100 zł

180 zł

Minut lub SMS / MMS

30 lub 150

60 lub 300

90 lub 450

120 lub 600

160 lub 800

300 lub 1500

Minuta

0,60 zł

SMS

0,18 zł

MMS

0,40 zł

Ceny brutto (z VAT). Dodatkowo, 1 minuta wymienna jest na 60 kB transmisji danych po WAP.

W usłudze dodatkowej Pakiet na rozmowy za miesięczną opłatę 10 zł możliwe jest dokupienie pakietów dodatkowych minut do wykorzystania w sieci Plus. Dostępne są pakiety na połączenia do sieci Plus przez całą dobę, wieczorami i w weekendy (codziennie od 18 do 8 oraz przez całą sobotę i niedzielę) oraz do 5 wybranych numerów w sieci Plus.

Taryfa Kubali

25

40

55

75

100

180

Do Plusa

15

30

60

120

240

480

Do Plusa wieczorami i w weekendy

60

120

240

480

960

1920

Do 5 wybranych numerów w Plusie

120

240

480

960

1920

3840

W tabeli zawarto liczbę minut w ramach poszczególnych usług. Minuty w usłudze Pakiet na rozmowy wykorzystywane są przed minutami wliczonymi w abonament.

Nową usługą w ofercie sieci Plus jest usługa Tańsze połączenia do sieci Plus i do sieci stacjonarnych. Dzięki niej możliwe jest wykonywanie połączeń do sieci Plus i do sieci stacjonarnych po obniżonych stawkach.

Taryfa Kubali

25

40

55

75

100

180

Do Plusa i stacjonarnych

50 gr

45 gr

40 gr

35 gr

30 gr

25 gr

Do Plusa i stacjonarnych wieczorami i w weekendy

40 gr

35 gr

30 gr

25 gr

20 gr

15 gr

Do Swojaków

30 gr

25 gr

20 gr

15 gr

10 gr

5 gr

Opłata miesięczna

5 zł

Dezaktywacja

bezpłatnie

Aktywacja

1 zł



Zmodyfikowana została dostępna w ofercie Plusa usługa Swojaki. Stawka za minutę połączenia z wybranym numerem w sieci Plus lub w sieciach stacjonarnych wynosi 0,30 zł bez względu na posiadaną taryfę, a wysłanie SMS-a do wybranego numeru w sieci Plus kosztuje 0,10 zł. Zniesiono opłatę miesięczną za korzystanie z usługi Swojaki. Opłata za aktywację numerów została zmniejszona do 1 zł, dezaktywacja jest bezpłatna.

W Taryfach Kubali nadal dostępna jest usługa Strefa Plus, w której opłata za minutę połączenia do sieci Plus, sieci stacjonarnych oraz dla połączeń z Internetem z wybranego obszaru o promieniu 1 km wynosi 0,24 zł.




W Taryfach Kubali poza możliwością wysyłania SMS-ów i MMS-ów w ramach abonamentu dostępne są również pakiety dodatkowe do wykorzystania w sieci Plus. Do wyboru jest pakiet 200 SMS-ów lub 50 MMS-ów w cenie 5 zł miesięcznie. Aktywacja i dezaktywacja pakietów jest bezpłatna.

Dla osób korzystających z Internetu przez GPRS oferta Taryf Kubali rozszerzona została o Pakiety internetowe, w których dostępne jest 25 MB lub 50 MB do wykorzystania na połączenia z Internetem, odpowiednio za 10 zł i 15 zł miesięcznie. Aktywacja i dezaktywacja są bezpłatne.

Wprowadzeniu nowych taryf towarzyszy specjalna oferta promocyjna Powiększanie darmowych minut. W zależności od długości kontraktu klient może przez okres od 6 do 24 miesięcy bezpłatnie korzystać z jednej wybranej przez siebie usługi:
pakietu dodatkowych minut do sieci Plus,
pakietu dodatkowych minut do sieci Plus wieczorami i w weekendy,
pakietu dodatkowych minut do 5 wybranych numerów w sieci Plus,
pakietu nielimitowanych rozmów z jednym wybranym numerem w sieci Plus.

Po okresie promocji abonent może nadal korzystać z wybranej opcji za cenę 10 zł miesięcznie. W dowolnym momencie trwania kontraktu klient może dokupić kolejne usługi w cenie 10 zł miesięcznie za każdą usługę.

Liczbę dodatkowych minut dla danej usługi w zależności od wybranej taryfy przedstawia poniższa tabelka.

Taryfa Kubali

25

40

55

75

100

180

Wszyscy w Plusie

15 30 60 120 240 480

Wieczory i Weekendy w Plusie

60 120 240 480 960 1920

5 numerów w Plusie

120 240 480 960 1920 3840

Wybrany numer w Plusie

bez limitu

Długość trwania promocji

6 mies. 12 mies. 24 mies.

Cena po okresie promocyjnym

10 zł


Usługa Wybrany numer w Plusie, czyli nielimitowane rozmowy z jednym wybranym numerem w sieci Plus, dostępna jest tylko w promocji.

Aktualizacja: Pełny cennik Taryf Kubali.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 346
  • 0

    327.  2007-05-17 19:13:41

    i tak moim zdaniem niedługo albo już sie zaczal ten proces, ze mobilność w końcu tak bedzie uciskac i bedzie wypierać ...rynki stacjonarne !

  • 0

    328.  2007-05-17 20:07:41

    radek: ja mam G55+3 wlaczone pakiety i w sumie mam co miesiac 900 minut. Gwarantuje, ze wszystkie minuty sa co miesiac wydzwaniane. Do tego dochodzi ponad 1500 minut miesiecznie z telefonu sluzbowego. Zona ma swoje pakiety i dodaje do tego miesiecznie ok. 200 minut. Wiec jak widac jest to do wydzwownienia.

  • 0

    329. ~  2007-05-17 20:09:53  host: ns2.mtn.pl

    ~dechomechon, firma MUSI mieć stacjonarny. Firma mająca tylko komórki wzbudza podejrzenie, że mieści się w neseserze właściciela i nie ma stałej siedziby. Nikt nie będzie jej traktował poważnie.

  • 0

    330. ~  2007-05-17 20:16:44  host: ns2.mtn.pl

    ~radek, moja żona co miesiąc przegaduje z rodziną ponad 24 godziny. Nie sprawia jej to specjalnego kłopotu. Wystarczy że dwa, trzy razy w tygodniu usiądzie wieczorem i pogada 2, 3 godziny. Bez darmowych weekendów w TP nie mogłaby pozwolić sobie na tak bliski kontakt.

  • 0

    331. ~  2007-05-17 20:44:06  host: acxi152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no dobra. tylko nie popieraj tepsy,a tak do taryf plusa to wole bardziej przejżyste, tj płace tyle samo przez koniec umowy,ale z plusem nie jest zle , awansował na 2 miejsce w rankingu opow biorac pod uwage aktywne simy

  • 0

    332.  2007-05-17 21:27:49

    Plus awansował na I miejsce w ilości umów abonamentowych, bo tylko to mnie przekonuje. Karty przedpłacone - to każdy inaczej liczy.

  • 0

    333.  2007-05-17 23:23:27

    każda firma ma swoich zwolenników...i ostatnimi czasy plus...no ma za misje stać się wiodącą firmą na rynku telekomunikacyjnym..czy mu się uda? to już czas pokaże!

  • 0

    334. ~qwer  2007-05-19 10:39:58  host: acxa240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jakiego bieda mają w regulaminie??? frajerzy!!! wystarczy podpisać umowę na 180zł abonament i na drugi dzień zmienić na 25 zł a telefon dostaje sie o jakieś 400zł droższy a za zminę taryfy na tańsza płaci sie tylko 50zł!!! pozdrawiam wynalazców tej taryfy!!!

  • 0

    335. ~mister  2007-05-19 10:41:04  host: chello089076196166.chello.pl

    mysle, e poki co dobrze mu idzie, nie da sie ukryc, ze zarowno w iplus jak i w mix (duzo dobrych telefonow, a szczegolnie sagem my411x po promo cenie) sporo fajnych rzeczy wprowadzili, na dodatek jeszcze taryfy kubali, usypaly gorke ciekawych rowiazan i propozycji. najlepsze jest to, ze spora czesc tych zmian na korzysc jest inspirowane dzialaniami playa, ktory nie powoduje zagrozenia dla innych operatorow, ale motywuje ich jednoczesnie do dzialania i modyfikowania ofert ;)

  • 0

    336. ~danek  2007-05-19 14:19:20  host: acpg47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    qwer, a Ty jakiś antyPlusowy jesteś? spokojnie, frajerzy na pewno tam nie pracują bo myslą nad tym co dają do ludzi i Ci się coś pomyliło. jeżeli nie to mozesz zachować to dla siebie a nie się uzewnętrzniać i wrzucać !!! ???. pozdrawiam

  • 0

    337. ~Steffi  2007-05-19 16:52:16  host: acqs135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plus znowu pokazał na co go stać hihi taryfy są superextracool i ja korzystam już z 5 numerów do Plusa darmowych, ale super to jest - oby tak dalej w ciągu całego roku tyle promocji ;):):):)

  • 0

    338. ~ehh Steffi....  2007-05-19 22:16:23  host: efs18.internetdsl.tpnet.pl

    A Plus sie cieszy, bo spece od marketingu kolejny raz wyrolowali pospolstwo takie jak Steffi ktore mysli, jaki to interes zrobilo... A przeciez gdyby Plus nie mial na tym zysku, to by tego nie wprowadzal...

  • 0

    339. ~ehh  2007-05-20 12:14:04  host: acpo6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a kto nie robi czegoś nowego dla zysku? każdy, wiec o co Ci chodzi? nie rozumiem. że wstydzisz się być pospólstwem to mnie nie obchodzi:P nie zdziwiłbym się jakbyś miał taryfę jakaś w Plusie hehe. peace

  • 0

    340. ~zeg  2007-05-20 17:08:08  host: acpq123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hmm fajne te taryfy Kubali, trzeba obejrzeć dokładniej i sobie przy przedłużeniu w Plusie wezmę może coś. fajnie że dają te pakiety do wyboru to jak się ma kogoś w Plusie to super można sobie dłuugo pogadać:)

  • 0

    341. ~Daria  2007-05-21 16:04:44  host: acof218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zastanawiałam się tak od jakichś 2 tyg nad tymi taryfami, porównywałam z innymi propozycjami opów i wybrałam Kubalę. może też dlatego że znajomi mają Plusa w większości i sobie wzięłam pakiet 5 numerów do Plusa co daje mi ponad 500 min na połaczenia:) szkoła że minutki nie przechodzą ale i tak jestem zadowolona z zakupu:) do tego super tele za pare złociszy hihi.

  • 0

    342. ~ukasz  2007-05-21 17:03:32  host: acon99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no i dobrze zrobiłaś, będziesz bardzo zadowolona i, jak nie jesteś super gaduła, to nie wydzwonisz tych 500 minut w miesiącu:)

  • 0

    343. ~  2007-11-08 12:44:42  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Dobra propozycja - szkoda tylko, że ma tak skończenie idiotycznę nazwę.

  • 0

    344. ~  2008-02-23 10:08:19  host: host130.stimo.net

    jak uruchomic darmowe 30 min w taryfie kubali 25?

  • 0

    345. ~dygi  2008-03-11 17:25:35  host: bca140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    darmowy numer daje rade jak dla mnie i mojej dziewczyny, ale miało być przez 6 miesięcy za darmo później po 10zł/m-c a tu okazało się ze płace od początku..

  • 0

    346. ~Myszka  2009-01-10 13:34:01  host: evt152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ktoś może mi wytłumaczyć o cio biega z tym bezpłatym numerem w taryfie kubali 55?

Dodaj swoją opinię