Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Taryfy dla iPhone zaprezentowane

Taryfy dla iPhone zaprezentowane

TP 29 Czerwca 2007 17:15

0 0

apple iphone Koncern telekomunikacyjny AT&T, który ma wyłączność na sprzedaż iPhone na terenie USA zaprezentował plany taryfowe, z jakimi urządzenie będzie oferowane. Ceny abonamentów wynoszą 59,99$ (450 minut), 79,99$ (900 minut) i 99,99$ (1350 minut).

Każda taryfa zawiera nielimitowany dostęp do Internetu (WWW, email), usługę Visual Cicemail, 200 wiadomości tekstowych oraz nielimitowane połączenia w sieci (tylko dwie droższe taryfy). AT&T przygotowało również specjalne wersje planów taryfowych "rodzinnych" oraz dla obecnych klientów. Niewykorzystane minuty przechodzą na kolejne cykle rozliczeniowe. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 36 $. Należy także wspomnieć, że umowa podpisywana jest z okres 2 lat.

Sprzedaż iPhone rozpocznie się w dniu dzisiejszym. Pod sklepami AppleStore utworzyły się kolejki. Zapewne, aby przeciwdziałać wykupywania telefonów wprowadzono ograniczenia ilościowe - każdy kupujący może nabyć tylko dwa egzemplarze.




Więcej szczegółów o taryfach AT&T dla iPhone na stronach firmy Apple firmy Apple.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2007-06-29 18:40:42

    szkoda ze w polsce takiego czegoś nie ma. tyle minut, taki tel, darmowe połaczenia, darmowy net.... uhhhh

  • 0

    13. ~Longman  2007-06-29 18:54:58  host: ewf133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kompletny OT, ***issa po raz pierwszy chyba sie z toba nie zgodzę. Tak się składa, że mieszkałem w Stanach i dobrze wiem jak wygląda tam ubezpieczenie. Masz forsę płacisz i masz ubezpieczenie, nie masz - nie płacisz i nie masz. Natomiast w Polsce to wyglądało tak, że moja ciotka która w zeszłym roku umierała na neurologii w byłym Szpitalu Wojskowym na Grunwaldzkiej w Poznaniu, nie dostała nic. Za wszystko z ojcem musiałem płacić, mimo że ciotka płaciła przez całe życie, a ostatni raz u lekarza była w 1994 roku. Płaciliśmy wszystkim, łącznie z pielegniarkami, które teraz zapewne strajkują a rok temu nie znalazły dobrej woli aby przewrac ciotkę na WŁAŚCIWĄ stronę i aby nie udusiła się własną śliną. Przez trzy tygodnie wsunęliśmy personelowi ponad 4 tysiące złotych. Później rozpaczliwie szukaliśmy szpitala dla przewlekle chorych, łącznie z tym w Pniewach. Oczywiście podpowiem, że za to rodzina miałaby płacić 1300 zł miesięcznie. I tak by było, gdyby ciotka nie zmarła w ambulansie. Dodam, że dla pogotowia ułomności mowy i paraliż połowy ciała nie są przekonującym argumentem do przyjazdu. To ja pie.prz. ę taką "opiekę zdrowotną" - jeśli nie mam dostać nic, to przynajmniej nic nie płacę.

  • 0

    14. ~issa  2007-06-29 19:25:48  host: inet20908nb-3.eranet.pl

    ***longman - chyba jednak bardzo uprosciles kwestie ubezpieczenia zdrowotnego , jak usiade przy komputerze to postaram sie podeprzec swoja teze odpowiednim artykulem porownawczym od ktorego zapewne nie tylko Tobie wlos zjezy na glowie. Zaznaczam tu , ze Ty mowisz z wlasnego doswiadczenia , ja wnioskuje z tego co czytalem , ale jesli jestes na biezaco , to wiesz chocby o staraniach gubernatora Kaliforni dotyczacych ubezpieczenia zdrowotnego dla wszystkich. Jest to chyba tam generalnie temat numer jeden. Po iPhonie;)

  • 0

    15. ~issa  2007-06-29 19:28:43  host: inet20908nb-3.eranet.pl

    ***longman Boze , przeczytalem jeszcze raz Twoj komentarz. Pakuj z tata szczoteczki do zebow i najpotrzebniejsze rzeczy , bankowo noca agenci CBA kolbami w drzwi zalomoca;)

  • 0

    16. ~issa  2007-06-29 19:37:24  host: inet20908na-1.eranet.pl

    http://skocz.pl/ubezp.ameryka , miłej lektury , ***jahu - polecam ten tekst szczególnie Tobie , i zafascynowanym Ameryką , gdzie wszystko jest "za free" , no limit , także głupota (gacie zgubione w pralni z pozwem o odszkodowanie na kwotę 54 milionów dolarów).

  • 0

    17. ~issa  2007-06-29 19:45:38  host: inet20908na-1.eranet.pl

    Sorry za nie na temat , ale koro dyskusja zeszła na troszkę inne kwestie niż iPhone , to jeszcze dodam to http://skocz.pl/ubezp.ameryka2 "Wielki problem Ameryki Ubezpieczenia zdrowotne to jeden z najważniejszych problemów Ameryki. W sondażach pytających o troski Amerykanów jest przed zagrożeniem terroryzmem. Koszty ubezpieczeń, leków i opłat za usługi medyczne rosną co rok o kilkanaście-kilkadziesiąt procent. Żadnego ubezpieczenia nie ma ponad 40 mln Amerykanów. Ludzie ci nie mają za co się leczyć, często umierają bez żadnej opieki, bo nie stać ich na lekarzy, szpital, leki."

  • 0

    18.  2007-06-29 20:24:26

    ja juz dzis te kolejki widzialem ....idioci spali pod sklepami ...a to latego tez ze reklamy w TV sa niesamowite... i AT@T skosi kase bo plany na to sa dorgie...

  • 0

    19.  2007-06-29 20:25:26

    ogulnie czuje ze to lipa bedzie ale glupi hamburger lyka wszystko co ladnie wyglada i posiada sasiad...

  • 0

    20. ~  2007-06-29 22:39:49  host: c28-199.icpnet.pl

    Taryfy całkiem spoko, jak na stany - wychodzi grosze, tyle że całkiem podobne oferty mają inne opy. Tylko ta cena za iPhona... ALE ALE ALE - ubawiła mnie relacja w faktach tvn - był materiał o iphonie i o tym,że można go już kupić na ebay za... $25.000 ... nie no zaliczyłem rotfla, wchodzę na ebay, wpisuje iphone, sortuje po cenie - i co widzę - pierwszy wynik - domena "IPHONE-USA.com" za $25.000...niech żyje dziennikarska dokładność! a same iPhony chodzą średnio po $1,000 - $1,500 (za 8gb)

  • 0

    21. ~hmmm  2007-06-30 00:07:08  host: 212.122.214.139

    hmm a ja chcę PIERWIASTEK !!! :D

  • 0

    22. ~bartoldoo  2007-06-30 08:05:05  host: xdsl-7792.bielsko.dialog.net.pl

    te taryfy nie są w cale tak idealne - w usa płąci się za przychodzące o czym ktoś tu już pisał - do tego naliczanie minutowe i tp. każda taryfa ma swoje wady i zalety nawet ta ze stanów :)) pozdro

  • 0

    23.  2007-06-30 09:59:40

    A mnie sie tam ten telefon podoba :P Tylko neka mnie pytanie - czy to jeszcze dalej jest telefon - czy palmtop z funkcja dzwonienia? Ale co tam fajny jest :)

  • 0

    24. ~PLANET  2007-06-30 10:26:18  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Ja tam mysle, ze np. szalony moglby wlozyc SIMa z ta pierwsza taryfa do DOWOLNEGO telefonu (chyba, ze w tym iPhone tez karty SIM nie mozna wyjac :D) i korzystac do oporu z transmisji danych (przynajmniej w US)... z drugiej strony, dostep do sieci jest u nich tak powszechny (a chocby i miliony hotspotow, darmowe punkty dostepowe na przystankach autobusowych i rozne inne wynalazki), ze nie wiem czy to taka rewelacja jak na ich skale i mozlwosci nabywcze.

  • 0

    25. ~eMb  2007-06-30 11:00:12  host: chello089077194022.chello.pl

    E tam, ja wole tPhone'a ;) http://www.youtube.com/watch?v=f_8wuVEYMZ8

  • 0

    26. ~r  2007-06-30 12:57:18  host: chello087207229190.chello.pl

    Nawet na Allegro można kupić za 5k200zł. Niestety z simlockiem na AT&T wiec lipa :-) http://allegro.pl/item211229410_iphone.html

  • 0

    27. ~jarekt  2007-06-30 13:06:47  host: ecn58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czekajcie - najtansze abo to 200 zl? Co z tego ze internet za darmo jak to cudo anwet edga nie ma? Powodzenia z internetem z predkoscia GPRS... Ponad 200 zl za 450 min? W Play jest cos okolo 800 min za ta kase...

  • 0

    28. ~r  2007-06-30 13:19:14  host: chello087207229190.chello.pl

    jedyne co to cudo posiada to fajny interfejs. Żadnych klawiszy. Tego jeszcze chyba nie było bo nawet ten HTC Touch miał chyba kilka klawiszy. http://www.youtube.com/watch?v=YgW7or1TuFk&mode=related& search=

  • 0

    29.  2007-06-30 13:55:54

    Nie wiem, czy brak klawiszy to taka zaleta - nie ma również klawiszy do sterowania odtwarzaczem mp3. Chcesz zmienić album, albo popchnąć piosenkę do przodu i cały kram trzeba wyciągać z kieszeni. Żeby było śmieszniej, mp3 nie można ustawić jako dzwonek - LOL. iPhone technologicznie jest BEZNADZIEJNY, za to marketingowo to jest absolutne mistrzostwo świata!

  • 0

    30.  2007-06-30 15:27:19

    #27 jarekt nie mozesz tak liczyc bo te 200zl to juz przeliczona kwota z $ a u nich pewnie te 59.99$ to tak jak dla polaka 59.99zl tak samo jak bys chcial przeliczyc to ze ja w angli place 35funtow (ok 190zl przy zalozeniu 1funt=5.5zl) za abonament gdzie mam 750minut w tygodniu i 2000minut na weekend, dla mnie te 35funtow to jak 35zl w polsce i tak moim zdaniem trzeba patrzec na ceny w innych krajach

  • 0

    31. ~  2007-07-01 13:31:32  host: chello062179062219.chello.pl

    a nie powinoo być Visual Voicemail

Dodaj swoją opinię