Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Taryfy dla firm w Orange z abonamentem do wyboru co 1 zł

Taryfy dla firm w Orange z abonamentem do wyboru co 1 zł

WitekT 24 Stycznia 2011 09:30

0 0

Orange wprowadza nowe taryfy biznesowe pozwalające na elastyczny wybór wartości abonamentu oraz liczby zawartych w nim minut i usług dodatkowych. W Ofercie Dopasowanej dla firm, klienci mogą samodzielnie określić cenę swojego abonamentu z dokładnością do 1 zł.



W Ofercie Dopasowanej klienci mogą wybrać abonament, w którym do minut na połączenia otrzymają między innymi usługę mobilnego internetu Business Everywhere Mini w telefonie oraz bezpłatny dostęp do sieci hOrange. Co miesiąc, niezależnie od wybranej wartości abonamentu, będą także otrzymywać o 10% więcej minut na połączenia do wszystkich sieci, niż wynika z podstawowego abonamentu.

Oprócz tego, mogą skorzystać z wybranych usług w ofercie promocyjnej:
Internet w telefonie 100 MB za 5 zł, (cena standardowa 8 zł),
Internet w telefonie 250 MB za 10 zł, (cena standardowa 16 zł),
Business Everywhere Mini 2GB za 22 zł, (cena standardowa 32 zł),
Nawigacja Orange, przez 3 miesiące za 0 zł, (cena standardowa 20,48 zł),
Usunięcie blokady SIM Lock za 19,90 zł, (cena standardowa 63,11 zł).

Oferta Dopasowana została opracowana w oparciu o Plany Optymalne. Wybierana przez klienta wartość abonamentu jest dopasowywana do przedziału cenowego odpowiadającego jednemu z nich. Różnica polega na tym, że każda wydana na abonament złotówka przekłada się bezpośrednio na liczbę dostępnych w nim minut. Mechanizm działania oferty przedstawia poniższy przykład:




Klient wybiera abonament za 80 zł. Ceny jego usług wynikają z przedziału odpowiedniego dla Planu Optymalny 250. Za minutę połączenia w ramach abonamentu zapłaci więc 0,24 zł czyli za 80 zł opłaty abonamentowej otrzyma: 80:0,24=333,3 minuty na połączenia do wszystkich sieci oraz dodatkowo 10% czyli kolejne 34 minuty, dzięki czemu co miesiąc będzie miał ogółem 367 minut, płacąc za nie realnie po 0,22 zł. Przy wyższych wartościach abonamentu, realny koszt minuty połączenia spada nawet do 0,16 zł. Do posiadanych minut może też dokupić usługi w cenach promocyjnych, na przykład:
Internet w telefonie 250 MB (MSE Mail),
zdjęcie blokady SIM Lock.

Szczegóły Oferty Dopasowanej przedstawia poniższa tabela:
orange dopasowanem

Podane ceny są cenami netto. Oferta jest adresowana do klientów kupujących nową aktywację lub przedłużających umowę.

Zobacz: regulamin promocji "Oferta Dopasowana" (plik .pdf; 63 kB).

Jak oceniasz nową "Ofertę Dopasowaną" w Orange dla firm?

Bardzo atrakcyjna
7.58%
Atrakcyjna
11.74%
Nie wyróżnia się
17.73%
Mało atrakcyjna
19.68%
Bardzo mało atrakcyjna
32.52%
Nie mam zdania
10.76%

Wszystkich głosujących: 818



Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 123
  • 0

    112.  2011-01-25 18:22:00

    @111. Rano działają :). Czyli zgodnie z przysłowiem: kto rano wstaje temu Play daje ;).

  • 0

    113. ~  2011-01-25 18:29:57  host: p15-05.opera-mini.net

    Grószka to opisz co zrobić by mieć za darmo w play i 10gr za sieć przy dzwonieniu 500minut poza play. Napisz, pośmiejemy się. Ile razy trzeba zmieniac profile, wciskać kody i ile to trwa? klient który prowadzi firme zebrze pod kościołem zapomninasz. Nigdy nie miałem abo ale spytaj się naszego Witka ile gr płaci do wszystkich

  • 0

    114. ~  2011-01-25 18:36:58  host: p20-11.opera-mini.net

    112 rano właśnie kody próbowałem włączyć i za cholerę nic. Po południu po wieluuu próbach że lepiej nie pisać po ilu załapało. Walczyłem na sile po ratowałem bonus a normalnie bym olał ale miałem do stracenia niemało.

  • 0

    118. ~  2011-01-25 19:57:41  host: aads112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    grószka napisz w koncu czy jestes az takim prymitywem jak twoje komentarze na to by wskazywały czy masz tylko przedziwne poczucie humoru

  • 0

    119. ~  2011-01-25 19:58:58  host: aads112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wielu tu bylo ludzi i wiele bedzie ktorych celem jest osmieszanie Play ale ty ich bijesz na głowe

  • 0

    120. ~kon-sul-tantka  2011-01-25 20:56:30  host: cpe-109-207-151-234.docsis.tczew.net.pl

    jak klient biznesowy ma czas na bawienie się w kody, promocje i bóg wie co jeszcze to proszę bardzo, ale prawdziwy przedsiebiorca wie gdzie najlepiej podpisać umowe i nie mówie ż ekoniecznie w orange. jak ktos otworzył jednoosobową działalność i pracuje przy noszeniu pustaków a uważa się za biznesmena to gratuluje. Ciekawe co zrobicie jak żadna z sieci nie przedłuży umów na nadjaniki, jak wtedy bedziecie się ratować?? a problemy z zasięgiem już się pojawiają.

  • 0

    122. ~  2011-01-25 21:36:42  host: p09-01.opera-mini.net

    Grószka takich jak ty wszyscy mają w d... bo wydajesz 10zł na miesiąc. Nie wiem ile w3 ma zysku na statystycznym kliencie ale play srednio na jednej polskiej głowie ma 47zł zarobku na czysto. Ty jesteś tylko ich darmowa reklamówką internetową.

  • 0

    123. ~  2011-01-25 21:42:15  host: p09-01.opera-mini.net

    Stawki w ofertach dla firm to nie tylko te tabelki ale w walce o tych co wypracowuja te powiedzmy 47zł używa się różnych chwytów, są bonusy różne lojalki itd tacy klienci to nie żywe złoto ale oszlifowany diament czyli brylant

  • 0

    124. ~radas  2011-01-26 14:01:20  host: 77-254-210-41.adsl.inetia.pl

    i to jest ta niby super oferta sla firm, żenada

  • 0

    125. ~kozo  2011-01-26 14:29:19  host: bpa103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZARAZ ZARAZ - ceny na stronie orange są o kilka groszy niższe od tych tutajzaprezentowanych !!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    126. ~  2011-01-26 20:19:34  host: public10326.cdma.centertel.pl

    125@ może na stronie podali netto?

  • 0

    127. ~kozo  2011-01-27 06:38:29  host: bpa103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    126@ przeczytaj ostatnie zdanie w tym newsie : tutaj też mają być netto, ogólnie nie rozumiem dlaczego ktoś dla firm miałby przeliczać na brutto?

  • 0

    128. ~Tomek  2011-01-29 01:13:27  host: public-gprs10313.centertel.pl

    @127 Wyobraz sobie ze ja prowadze szkole jezykowa i jestem zwolniony z VAT wiec mnie interesuje kwota brutto a jestem firma. Dlatego. A moja opinia o taryfach jest prosta. Odgrzewany kotlet z dokadnoscia do 1zl. I tyle.

  • 0

    129.  2011-01-31 12:07:39

    ktoś się orientuje czy będą jakieś nowe taryfy dla klientów indywidualnych?

  • 0

    130. ~tadeo  2011-01-31 15:03:26  host: 87-205-195-57.adsl.inetia.pl

    możliwe. Ostatnio sporo się działo głównie w biznesie (nowe tablety, rozmowy obrotne, wyprzedaże telefonów m.in Nokii N8, HTC Desire HD itd, nowa oferta z określaniem abonamentu co do złotówki), to wielce prawdopodobne jest, że teraz coś w abonamentach indywidualnych, będzie się działo. Przynajmniej, mi się tak wydaje.

  • 0

    131.  2011-01-31 15:54:22

    licze na to... bo zwierzaki nie byly dobrym posunieciem.

  • 0

    132. ~?  2011-01-31 20:52:35  host: bsx134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To nie jest dla klientów indywidualnych tylko dla firm. Więc ty nadal możesz korzystać tylko ze zwierzaków.

  • 0

    133.  2011-02-01 10:00:44

    tak wiem ze ta oferta z tej wiadomosci dotyczy firm ale ja licze na to ze beda jakies zmiany dla klientow indywidualnych...

  • 0

    134.  2011-02-04 16:33:48

    dobrze że, Orange odświeżyło plany taryfowe dla firm i przy okazji jakieś nowe telefony wprowadziło do oferty (BB Bold, czy Wildfire). Zawsze to jakieś rozszerzenie oferowanych usług dla użytkowników sieci, większy wybór. I to się powinno liczyć.

  • 0

    135. ~business.orangedlafirm@gmail.co  2011-02-07 10:21:20  host: 91.193.41.58

    W razie pytań piszcie śmiało.

Dodaj swoją opinię