Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Taryfa Zero" w Erze

"Taryfa Zero" w Erze

WitekT 27 Czerwca 2007 22:15

0 0

Swego czasu na rynku pojawiła się oferta Mix, która łączy pewne zalety (i wady) systemu prepaid i abonamentowego, a teraz Era wprowadza coś bardzo podobnego w sensie połączenia sposobów płatności, choć zupełnie innego - Taryfę Zero.

Założeniem nowej taryfy jest brak opłaty abonamentowej - klient otrzymuje rachunek wtedy, kiedy będzie korzystał z telefonu, choć ten będzie cały czas aktywny. Umowę podpisuje się na 12 miesięcy, choć rozwiązać będzie ją można bez żadnych konsekwencji. Przy zawieraniu umowy, oprócz dowodu osobistego, będzie potrzebny jeszcze jeden dokument - legitymacja studencka, zaświadczenie o zatrudnieniu bądź karta kredytowa.




Ceny usług do wszystkich sieci to 49 groszy za minutę, 15 groszy za SMS-a oraz 40 groszy za MMS-a.

W ofercie nie będzie najprawdopodobniej żadnych usług zmniejszających cenę połączeń wewnątrzsieciowych ani możliwości zakupu telefonów po promocyjnej cenie.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 367
  • 0

    348. ~ciekawski  2007-07-05 09:58:49  host: relay.atradius.com

    Czy ktoś próbował przenieść numer z nowy komfort (30pln=40min) na taryfę zero? Czy istnieje taka możliwość? I czy przenosząc numer w ramach ery z abo na abo muszę płacić 99pln aktywacji???

  • 0

    349. ~dawon  2007-07-05 10:59:25  host: dqy173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo, być może i tak jest;) p zmianie idei na orange era spadła z 1 miejsca na 2 więc musi nadgonić. a że z akcją wizerunkwą moze jej za bardzo nie wyszło to działa inaczej. tylko dziwi mnie że piszą że to rewolucja, przecież podobną taryfę ma plus (mial ponad rok temu). ps. kampania wizerunkowa plusa lepsza od ery;)

  • 0

    350.  2007-07-05 11:06:18

    No cóż nie wyszło Erze, chcieli tak jak Plus odczekali rok, i klapa, pozostaje im teraz zrobić naprawde cos jak to oni pisza rewolucyjnego wówczas moze padnie troche miłych komentarzy pod ich adresem

  • 0

    351.  2007-07-05 11:24:03

    Pisza że rewolucja bo taki jest język marketingu i reklamy, więc nie wiem czemu sie tu dziwić... wszystkie firmy tak robia od lat i nie tylko z branży GSM ludzie już dawno powinni się tego nauczyć i nie wierzyć "na słowo" reklamie... uniknęli by wtedy rozczarowania (takie jak powszechnie tutaj panuje ofertą ery) i nieprzyjemności... no i niepotrzebnych dyskusji podobnych do tej która ma miejsce pod ta wiadomością :D... jak widzę na reklamie że coś jest za DARMO to nie lecę jak głupi do sklepu kupować bo dawno mnie życie nauczyło że nie ma nic za darmo (w którymś momencie zawsze się płaci za takie darmowe usługi więc skąd takie rozczarowanie u ludzi to ja nie weim)...

  • 0

    352.  2007-07-05 11:30:18

    a co do oferty ery to przecież tu też wszystko jest jasne i nie widzę ukrywania lub oszustwa... napisane jak byk że abonament za 0 zł przy czym umowa na rok i opłata aktywacyjna 99 zł... inna siec sobie wymysli ze opłata aktywacyjna 0 zł a abonamet 10 i na jedno wychodzi... jak ktoś woli na początku zapłacić i mieć z głowy no to ma a jak nie to kupuje inna ofertę... i o co tyle szumu? :D... rownie dobrze mozna by sie czepiac ofert typu nowy komfort gdzie za 30 zł mamy np. 100 darmowych minut - no i jakie one darmowe skoro płacę za to 30 zł?... i wszedzie jest tak samo mozna by wyliczac długo... takie czasy nastyały tzreba 2 razy pom,yslec i sprawdzic zanim się cos kupić a nie brac tam gdzie pisze ze za DARMO i potem ględzic na forum pod kazdym tematem ze fe i be ...

  • 0

    353.  2007-07-05 11:46:24

    Nomik: w ofercie superkarta plus owszem masz te 10 zł abonamentu i 15 minut ale za to minuty kolejne są droższe (cos za coś - jak psialem wcześniej nie ma nic za darmo no i nic w przyrodzie nie ginie:>)... jeszcze raz podkreślam nie bronie tu ery w jakis szczególny sposób wyrażam jedynie poglad że takie niekonstruktywne wypowiedzi typu "fe i be" stały sie już normą tutaj a nic nie wnoszą... chciałem zachęcić do pisania czegoś bardziej przydatnego... najbardziej drażnią mnie wypowiedzi "tylko idiota sie nabierze na taka ofertę"... nie widzę powodu obrażania innych, każdy kieruje się swoimi potrzebami i to co nie opłaca się jednemu nie oznacza ze innym sie tez nie musi opłacać... ja np. gdybym mail zakupić tego typu ofertę mimo iż jak twierdzisz w plusie jest uczciwiej i taniej wybrałbym erę dlatego że kiedyś zostałem krótko mówiąc kiepsko obsłużony w salonie plusa i ta siec dla mnie nie istnieje choćby dawali wszystko za darmo... nie mam zaufania do nich i jest to dla mnie istotny powód żeby akurat ich oferty nie brać pod uwagę... nie wszyscy kierują sie tylko cena przy wyborze oferty trzeba to zrozumieć...

  • 0

    354. ~Przemek  2007-07-05 12:28:06  host: pf.epsa.pl

    -353 art: podpisuję się całkowicie pod tym co napisałeś, "mądrale" marudzą że blee i feee i że do du.y a rozsądny człowiek przeczyta, pomyśli i wybierze co mu pasuje. Bardzo mnie irytują opinie krzykaczy - według zasady krowa co dużo ryczy... itp

  • 0

    355. ~ciekawski  2007-07-05 13:26:38  host: relay.atradius.com

    ad 353 Zgadzam sie całkowicie. Nie czuję się idiotą, a oferta wygląda atrakcyjnie dla mnie z kilku powodów: 1. Pracodawca pokrywa mi rachunki, ale mam miesięczny okres wypowiedzenia (dot. rozliczeń telefonu) 2. Gadam miesięcznie ponad 100 pln 3. Jak wezmę abonament z tanimi minutami wliczonymi i będe płacił te 100 pln i pracodawca mi wypowie umowe na zwrot kosztów to jestem w d..e :-( Reasumując - ofera zero abonamentu i tania minuta i pierwsza umowa w Erze jaka jest dostępna na 12 miesięcy to dla mnie ideał. Inna kwestia to czy jest opłata aktywacyjna jak się przenoszę z Ery do Ery :-)

  • 0

    356.  2007-07-05 19:02:53

    to fakt jesli ktos uwaznie przeczyta ze zrozumieniem to znajdzie cos dla siebie jesli bedzie mu odpowiadac a takie teksty ze znowu szukaja frajerów zeby ich usiedlic itp sa poprostu beznadziejne

  • 0

    357. ~cz  2007-07-06 07:55:47  host: wlan3-250.srem.net

    ~dawon o ile sie nie myle era jest teraz 3 ? czy się mylę ? ;/

  • 0

    358.  2007-07-06 18:50:01

    Całkiem ciekawa oferta. Minuta połączeń do wszystkich w bardzo dobrej cenie.

  • 0

    359. ~Abonent  2007-07-06 23:11:18  host: abjr161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    353 art. Ja też zostałem raz potraktowany w salonie sieci PLUS jak intruz, a miałem u nich telefon na abonament przez trzy lata. Facetowi raczej nie chciało się pracować w tym salonie. Zrezygnowałem z Plusa i nie chcę od nich nic nawet za darmo.

  • 0

    360. ~bodopl  2007-07-07 17:13:01  host: chg132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawski - oczywiscie ze musisz zapłacić 99 zł jak sie przenosisz z Ery do Ery (a jak umowa jeszcze ci sie nie skończyła to jeszcze kare za jej zerwanie musisz zapłacić) to naprawde dobrze przemyslana ze strony marketingowców Ery oferta - nic tu nie ma za darmo

  • 0

    361.  2007-07-07 20:05:33

    Jakby marketingowcy zaczęli tworzyć oferty w których tak naprawdę jest za darmo to dawno by stracili prace :D...

  • 0

    362. ~kaszalot  2007-07-19 15:00:27  host: gate.pdg.panasonic.de

    za darmo to nawet po ryju nie dostaniecie....

  • 0

    363. ~????  2007-07-29 21:22:03  host: 58.168.wmc.com.pl

    Czyli co,jeśli będę używał telefonu baaaaaaaaaaardzo rzadko to się opłaca? o_O

  • 0

    364. ~Sissy  2007-08-02 11:58:45  host: 6-mi2-7.acn.waw.pl

    a o co chodzi? jeżeli ktoś potrzebuje telefonu do odbierania rozmów, to taryfa zero jest bardzo dobrym rozwiązaniem. sprawdźcie, ile średnio wykonujecie połączeń w miesiącu, policzcie minuty i będziecie wiedzieli, czy przejście opłaca się czy nie ... jak najbardziej przejście z Nowego Komfortu na taryfę Zero jest możliwe

  • 0

    365. ~Sissy  2007-08-02 12:01:13  host: 6-mi2-7.acn.waw.pl

    a najlepiej to wejść na stronę www.era.pl i wszystkiego się dowiecie .... http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/abonament/taryfa_zero

  • 0

    366. ~rm_125  2007-09-17 19:56:40  host: gne2.internetdsl.tpnet.pl

    czyli bede musiał zapłacić jak przejde z ery tak tak na to?

  • 0

    367. ~eric rambal cochet  2007-11-30 00:54:40  host: chello087207209174.chello.pl

    o jakich sieciach w pieprzycie? spójrzcie na ofrte Play. Kto wam da choć połowę tego co P4? Cepy...

Dodaj swoją opinię