Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Taryfa internetowa w Mobile Vikings

Taryfa internetowa w Mobile Vikings

LuiN 12 Listopada 2014 11:45 Aktualizacja: 12 Listopada 2014 13:15

8 11

Mobile Vikings wprowadził dziś nową ofertę mobilnego Internetu z pakietami danych od 500 MB do 14 GB.

Nowe pakiety wymagają odrębnej karty SIM z taryfą Internet Mobilny, służącej do łączności z Internetem (brak możliwości wykonywania połączeń głosowych i wysyłania SMS-ów). Poszczególne pakiety przyznawane są w zależności od kwoty doładowania. Jeśli klient doładuje konto przed końcem ważności pakietu, niewykorzystana cześć pakietu przechodzi na kolejny okres.




Doładowanie

10 zł

20 zł

30 zł

50 zł

Internet

500 MB

3 GB

6 GB

14 GB

Ważność

14 dni

31 dni

60 dni


Aktualizacja:
W komunikacie prasowym Mobile Vikings pojawiła się niejasna informacja na temat działania pakietów wyłącznie w zasięgu sieci LTE (cytat: Mobile Vikings wprowadza zupełnie nowe taryfy dotyczące tylko mobilnego Internetu LTE). Jak uściśliło biuro prasowe Mobile Vikings, w ofercie Internet Mobilny można korzystać również w zasięgu 2G i 3G.

Jak oceniasz taryfę Internet Mobilny w Mobile Vikings?

Bardzo atrakcyjna
9.92%
Atrakcyjna
20.39%
Nie wyróżnia się
17.91%
Mało atrakcyjna
19.01%
Bardzo mało atrakcyjna
27.27%
Nie mam zdania
5.51%

Wszystkich głosujących: 363


Źródło tekstu: Mobile Vikings, wł     

Dodaj do:

Tagi: internet mobilny | lte | mobile vikings

w sumie: 45
  • -1

    30. ~  2014-11-12 14:12:59  host: 83.218.117.82

    w taryfie typowo internetowej Vikings za 10zł na tylko 14 dni jest pakiet TYLKO 500 MB...? Śmiech na sali a nie oferta!

  • 1

    31. ~aaaa  2014-11-12 14:28:47  host: apn-31-1-79-209.dynamic.gprs.plus.pl

    Czy także pakiety działają w roamingu krajowym?

  • -1

    32. ~Kuzyn1920  2014-11-12 14:45:16  host: 92.60.132.22

    @24 Hit? Jak tutaj każdy po 900 GB miesięcznie wykorzystuje. Jest tylko jedna dobra oferta i to Play na Kartę, a jak wystarcza Ci cos innego toś "baran" - dla tłumu :P

  • 2

    33.  2014-11-12 14:49:26

    Myślałem, że ta oferta zastąpi mi PLAY INTERNET na kartę - niestety - nie zastąpi, ale chętnie to przetestuje. Karta już zamówiona :)

  • 1

    34. ~mar. k.n.n  2014-11-12 15:17:11  host: 213-17-201-42.static.ip.netia.com.pl

    Jak dla mnie oferta za 30 pln z pakietem 6GB w zupełności mi wystarczy, chyba się skusze i zamówię kartę ;)

  • 1

    35. ~MobileVikingsPL  2014-11-12 15:33:11  host: user-94-254-208-88.play-internet.pl

    @aaaa Pakiety działają również w roamingu krajowym T-mobile :)

  • 0

    36. ~pabloki  2014-11-12 15:34:01  host: 213.158.222.120

    @LuiN mobile vikings stosuja zbitkę słowną "internet LTE "w promocji. nawet jak tak napisali "Mobile Vikings wprowadza zupełnie nowe taryfy dotyczące tylko mobilnego Internetu LTE"to przyznasz że było by bezsensu gdyby to działało TYLKO w LTE. tym bardziej że zapowiadali rozwój oferty. to oferta na karte więc zbyt duże myślenie powoduje właśnie taką nadinterpretację. Jak zinterpretujesz to "Od teraz dajemy Ci kartę z czystym INTERNETEM! Specjalnie dla tych, co preferują komunikować się tylko w sieci!" dobra wiem , napisałbyś że tylko wewnątrz sieci a nie przez sieć internet.

    do wszystkich : ten internet w przeciwieństwie do play na karte działa również w roamingu krajowym.

  • -1

    37. ~pabloki  2014-11-12 15:35:29  host: 213.158.222.120

    @34 zamów sobie ale jak chcesz mieć lepiej to za 30 zł masz tez 6 GB w t mobile.

  • 1

    38. ~Artur  2014-11-12 16:11:57  host: 176-110-146-28.ip.oxynet.pl

    Oferta tylko internet. Wiec pozostane przy 19zl 2gb i sms wystarczy jak na razie. Czlowiek pracuje to niema kiedy wykorzystac tych danych ;-)

  • 1

    39. ~  2014-11-12 16:25:41  host: acwc58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po co komu te marne pakiety skoro w RBM jest 100GB a nawet więcej i w dodatku w przyszłym roku też.

  • 0

    40. ~  2014-11-12 16:26:02  host: acwc58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za 50 zł na 5 miesięcy.

  • -1

    41. ~Luks  2014-11-12 16:51:52  host: apn-31-2-63-55.dynamic.gprs.plus.pl

    No nieźle nieźle. Playa skreśliłem niedawno, bo net strasznie zaczął chodzić, a dawniej była żyleta. Ciekawe jak będzie to szło w roamingu. Właściwie to nawet bardziej by mi się to opłacało jak 12GB za 25 od play - abonament.

  • 1

    42.  2014-11-12 18:47:17

    Przypominam, że MV oferuje doładowania tylko drogą elektroniczną bez rabatów. Konkurencja bije tą sieć na łeb, gdyż w T-Mobile, Plus czy Play, doładowania są dostępne wszędzie, a przez neta ich zasilenia są TAŃSZE o minimum 10%.
    Więc 14 GB za 50 zł na 60 dni nie jest atrakcyjne. Przy np. kuponach w mobilnej wersji największego portalu aukcyjnego w Polsce, można dostać za minimum 30 zł (z rabatem) doładowanie Play Internet na kartę 50 zł z 12 GB w 3G + LTE bez limitu. A bez promocji można dostać za przynajmniej 5 zł taniej. Kto ma RBM (stare), to też na tym skorzysta.

  • 0

    43. ~Artur  2014-11-12 19:12:14  host: 176-110-146-28.ip.oxynet.pl

    No ja miałem już brać doładowanie na allegro z kuponem. Ale co z tego skoro dostałem teraz kupon z innej sekcji. Mianowicie odzież obuwie itd...

  • 0

    45. ~Luks  2014-11-12 21:00:34  host: apn-31-1-8-143.dynamic.gprs.plus.pl

    Tyle, że z doładowaniami jest problem od pewnego czasu. Aukcji teraz mało i często nikt nic nie ma...

  • 1

    46. ~yurek  2014-11-12 22:21:06  host: public-gprs517327.centertel.pl

    Aktualnie akurat interesuje mnie taki pakiet 6 lub 14GB. Ale pytanie mam odnoście PLAYa. Czy karta sim ze startera "Play Internet na Kartę 4G LTE" będzie działać z telefonem bez LTE? Czy możliwy jest tethering? I jaka jest teoretyczna szybkość 3G w Playu?

  • -1

    47. ~e  2014-11-12 23:46:14  host: host114.opteris.net

    Jadąc pociągiem na trasie Częstochowa - Gliwice lepiej pospać albo poczytać książkę niż korzystać z Internetu Play :/ W tym samym sprzęcie (testowane na smartfonie i na laptopie z wewn. kartą) karta Orange też miała czkawki, ale na tyle krótkie, że praktycznie nieodczuwalne. Za to na karcie Play nie dało się poczytać nawet fejsa... Ta oferta jest OK ale tylko tam, gdzie zasięg Play jest dobry.

  • 0

    48. ~litwin  2014-11-13 02:06:37  host: user-94-254-193-99.play-internet.pl

    at42. widze tylko same zalety doładowanie elektronicznego viking mobile. ustwiłem sobie na swoim numerze i koncie w viking doładowanie sms z konta w banku i w kazdej chwili nawet o trzeciej nad ranem w miejscowosci pierdziszewo dolne moge dołądowac nr vikinga przez wysłąnie sms doładuj: 19 lub 29 . ważne tylko zeby miec na koncie ta kase. zadna inna znana mi siec, operator nie oferuje takiej mozliwosci chyba prezez sms.

  • 0

    49. ~  2014-11-13 11:10:42  host: user-188-33-119-182.play-internet.pl

    Słabo, 6GB za 30zł jest jakoś od roku w taryfach frii i dniówce, do tego za 10zł jest 1GB a nie 500MB....

  • 0

    50. ~  2014-11-13 12:12:04  host: 89-76-219-108.dynamic.chello.pl

    @46 sima PLAY/RBM wsadzasz do dowolnego urządzenia i jak najbardziej działa tethering. U znajomej w nieco leciwym Sony 3G przy dobrym sygnale strony wciągają się szybko, ale nie mierzyłem dokładnie ile.

Dodaj swoją opinię