Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańszy WAP w roamingu w MobilKingu

Tańszy WAP w roamingu w MobilKingu

sirmark 12 Czerwca 2008 09:26

0 0
MobilKing obniżył ceny z akorzystanie z usługi WAP w roamingu.

Transmisja danych w kanale WAP w roamingu kosztuje teraz 6 zł za 100 kB (wcześniej 18 zł za 250 kB) na całym świecie. Do tego wprowadzone zostały mniejsze jednostki naliczania, przez co ściąganie mobilnych treści i dostęp do serwisów mobilnych są znacznie tańsze.


Źródło tekstu: MobilKing     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2008-06-12 09:33:54  host: apn-77-112-14-63.gprs.plus.pl

    6 zl za 100 kB. Szaleństwo choć poprzednie ceny jeszcze bardziej szalone. W życiu bym za takie ceny nie chodził po wapie

  • 0

    2. ~Enigma  2008-06-12 09:34:33  host: pc4.internetdsl.tpnet.pl

    Mam teraz telefon w abonamencie za 50 zł ale bardzo mało dzwonie a więcej wysyłam smsów. Chciałbym po umowie przejść na karte ale kuszą mnie telefony na abonament. Co mam zrobić ?

  • 0

    3.  2008-06-12 09:46:12

    Przejść na kartę i kupić komórkę na tzw. wolnym rynku.

  • 0

    4. ~bankrut  2008-06-12 10:02:19  host: 213.25.135.134

    Trzeba chyba być milionerem, żeby korzystać z WAPu za granicą, 60zł za 1MB to chyba lekka przesada, ale patrząc z drugiej strony to dali bardzo duży rabat bo zeszli aż ze 180zł/MB :D

  • 0

    5. ~bankrut  2008-06-12 10:04:20  host: 213.25.135.134

    O mała pomyłka w rachunkach przedtem wychodziło 72zł, czyli obniżyli tylko albo i aż o 12zł :D

  • 0

    6. ~mirekb  2008-06-12 10:19:41  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    mobilking jest do dzwoniania lub czasem smsów nawet w Polsce 1 Mb jak w play za jedyne 5pln,wiec za granicą juz wogóle brawura.Umowa miedzy ptc a mobilkingiem jest ponoc sztywna-widac to po cenach gprs w roamingu dla tt.blokuja mvno i nie ma sie co dziwic.W sumie pakiet 5Mb za 5pln mogliby wprowadzic za jakis czas..

  • 0

    7. ~j  2008-06-12 10:24:43  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    do Enigma: Kup nowy telefon na raty (jeżeli nie miożesz za gotówkę), a przy racie np. 50 zł po roku spłacisz telefon za 600 zł. Tyle rocznie wydajesz na telefon przy abonamencie za 50 zł. Musisz też dodac koszty doładowań, czyli minimum 50 zł co 3 miesiace.

  • 0

    8. ~Enigma  2008-06-12 11:16:45  host: pc4.internetdsl.tpnet.pl

    Jaka jest najlepsza oferta na kartę ? Ile kosztuje usunięcie simlocka z Sony Ericsson K700i ?

  • 0

    9.  2008-06-12 12:22:54

    Mobilking ma jedną zasadniczą zaletę: Reklamy tej sieci :)- Doprowadzają do szału Madzię Środę, Kazię Szczukę i Manię Gretkowską :D:D:D

  • 0

    10.  2008-06-12 12:40:45

    cycolina z ostatniej reklamy jest boska ;-))

  • 0

    11. ~nick  2008-06-12 12:55:26  host: bzk242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nauczcie się wreszcie ludzie że internet w telefonie to tylko nikomu niepotrzebny wodotrysk.

  • 0

    12. ~jojo  2008-06-12 12:57:39  host: eem235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nick - chyba Ci nie zapłacę za lekcje...

  • 0

    13. ~jojo  2008-06-12 12:59:23  host: eem235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Enigma (8) - oczywiście, że Tak Tak w sieci Era, której operatorem jest Polska Telefonia Cyfrowa! ;-D

  • 0

    14. ~mistrzu  2008-06-12 14:45:56  host: chello089077045157.chello.pl

    dobrze ze cokolwiek sie ruszylo z tymi cenami, jeszcze nie jest idealnie ale + dla mobilkinga za dobre checi :)

  • 0

    15. ~kwistas  2008-06-12 15:02:59  host: w3cache.wignet.pl

    Jezu ale drogo... 100kb to może stronka WAP Google ma... i 6zł poszło się...

  • 0

    16. ~  2008-06-12 15:35:12  host: p03-04.opera-mini.net

    nick jeszcze wiele musisz się nauczyć...wodotrysku,he he

  • 0

    17.  2008-06-12 17:03:53

    #11 jak dla mnie wodotryskiem jest aparat foto w telefonie ;) internet w telefonie docenilbys gdybys mieszkal w miejscu gdzie nie mozna podlaczyc kablowego internetu, albo wynajmujesz mieszkanie gdzies (nawet za granica) na 3-4 miesiace i nie chcesz sie bawic w umowy...

  • 0

    18. ~panda  2008-06-13 15:18:53  host: chello089077045157.chello.pl

    internet w telefonie czasem sie przydaje, szczegolnie jak sie czlowiek przyzwyczai to pozniej jest problem, bycmoze doczekamy sie pakietow na transmije danych w mobilkingu, jak narazie dobrze ze obnizyli cokolwiek. w play potrafil w nowej ofercie podniesc stawki to dopiero paradoks.

  • 0

    19. ~pstryku  2008-06-19 16:29:06  host: dpw22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy ja dobrze rozumiem ze po obnizce 250 kb kosztuje 15 zl czyli oszczedzamy 3 zl ??

Dodaj swoją opinię