Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańszy Orange Freedom dla obecnych klientów Orange

Tańszy Orange Freedom dla obecnych klientów Orange

LuiN 1 Grudnia 2009 13:00

0 0
Klienci posiadający abonament Orange Stacjonarny za 37 zł lub Orange Abonament (55 lub wyższy), mogą podpisać umowę na Orange Freedom z rabatem na abonament obowiązującym przez cały okres trwania umowy.

orange free tabelkam

Niższa cena Orange Freedom obowiązuje przy umowach na 12 miesięcy i na 24 miesiące. Pięciozłotowy rabat można uzyskać na wszystkie dostępne warianty usługi.

Zobacz: regulamin promocji Orange Freedom - oferta wiązana (plik .pdf; 50 kB).




Źródło tekstu: Grupa TP     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~  2009-12-01 14:17:59  host: v02-15.opera-mini.net

    #11.Każdy ruch cen w dół jest dobry dla klienta. Ty masz netię i sprzedajesz ich usługi więc twoja opinia nie jest obiektywna bo nie pochwalisz konkurencji.

  • 0

    14. ~ktos  2009-12-01 14:26:40  host: gaja.tpnet.pl

    to jednak w erze wychodzi taniej jesli wezmie sie kontrakt na 2 lata i przeniesie sie nr stacjonarny wtedy miesiecznie cena spada do 49 zl za 2 mb a abonanme za telefon wynosi 30 zl, do tego jesli mam swoj modem to odchodzi oplata aktywacyjna wynoszaca 49 zl. I tak na koncu nawjazniejsza jest cena srednia cena jak wchodzi. Co do neti to po prostu maja juz pewna baze klientow pozyskanych to im sie nie spieszy z nowymy promocjami.

  • 0

    15. ~omnibus  2009-12-01 14:34:06  host: 167.202.201.3

    Widać dla klientów TP pozostaje tylko neostrada (2mb, umowa na rok: TP: średnio 64zł, Orange 74zł). Co do minut to nie przydatne skoro mam tanio w PLAY....

  • 0

    16. ~omnibus  2009-12-01 14:39:44  host: 167.202.201.3

    Cały czas nie widać rówież oferty 10 i 20mb na stronie orange....

  • 0

    17. ~Melon  2009-12-01 14:40:23  host: dtl26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zatem chcąc mieć internet Orange na liniach Tp trzeba np. przy ofercie 1Mb za 49zł dodać 21.35zł (zawieszenie numeru), tak ?

  • 0

    18. ~  2009-12-01 14:51:05  host: mail.teleksiegarnia.com

    @13 a i tu sie mylisz, bo w domu posiadam orange freedom oraz mam telefon w orange, wiec nic mi tu nie mow o konkurencji... poprostu jako klient indywidulany rowniez wymagam i czekam na tzw WOW...

  • 0

    19.  2009-12-01 15:27:34

    Nie wiem czy za dużo wypiłem, ale ta tabelka wydaje mi się jakaś krzywa...

  • 0

    20. ~  2009-12-01 15:31:03  host: gaja.tpnet.pl

    @19 bo jest krzywa ;) ...jeszcze tak duzo nie wypiles, pij do momentu az tabelka bedzie prosta ;)

  • 0

    21. ~Daro  2009-12-01 15:31:53  host: public46989.xdsl.centertel.pl

    Ja miałęm umowe na roku 512 mbps i płaciłem 39 zł. Teraz przeszedłem na 1 MB z umową 12 mies. i bede płacił 49 zł. To bardzo korzystna oferta.

  • 0

    22.  2009-12-01 15:36:21

    LuiN a może by tak inaczej zatytułować tego newsa np. "Tańszy Orange Freedom NIE TYLKO dla obecnych klientów Orange" albo napisać drugiego bo ten jak widać pokomentarzach trochę wprowadza ludzi w błąd, bo oprócz obniżki dla swoich klientów orange obniżyło także ceny freedoma dla osób niezwiązanych z tą siecią których obowiązują te poskreślane ceny czyli 5zł wyższe ale i tak korzystne, z resztą orange pisze o tym na swojej stronie http://www.orange.pl/portal/map/map/internet_promotions?category =INTERNET_PROMOTIONS&stamp=1259677820657&articleId=41095 35 ;)

  • 0

    23. ~ozon  2009-12-01 15:39:34  host: doi65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wielkiej zmiany nie ma, a i tak nie każdy skorzysta. kosmetyka przedświąteczna :)

  • 0

    24. ~  2009-12-01 16:39:01  host: v13-14.opera-mini.net

    @8,oferty internetowe na karte w orange,to temat dla Moliera.Mógłby na na pdst.obcowania z tą firmą napisać nowego Skąpca.Kiedyś zabawiłem się w znalezienie najgorszej oferty internetowej na rynku i...the winner is...orange,z pakietami na 2205 i 2210.Za 5 zł-5 MB.Czyste złodziejstwo!

  • 0

    25.  2009-12-01 17:15:08

    Ad 24. Tak Tak jest chyba jeszcze lepszy bo tam masz 5mb za 5zł a w Orange pre-paid 20mb za 10zł. Ogólnie oferty te warte siebie i nie dla ludzi.

  • 0

    26. ~T~ Mobile  2009-12-01 17:36:20  host: 92-55-195-22.net.pbthawe.eu

    Orange bez pakietów lepsze. 25gr/50kB

  • 0

    27. ~Luk  2009-12-01 17:46:20  host: 188.33.112.147

    Netia upada, niedługo wejdzie syndyk ;-))

  • 0

    28. ~orange  2009-12-01 17:50:51  host: public15937.xdsl.centertel.pl

    czy ktos wie jak wyglada przeniesienie abonamentu z tp do orange za ile ile trwa czy trzeba cos potem placic do tp dodam ze internet mam w orange

  • 0

    29. ~janos84  2009-12-01 21:08:23  host: ip-94-42-54-10.multimo.pl

    wzialbym to z 9 mobilnie jakby dali dla nowych klientow

  • 0

    30. ~rymi  2009-12-01 22:23:48  host: public10795.xdsl.centertel.pl

    ad 17 - nie, nie placisz za zawieszenie. placisz Orange'owi za Orange Stacjonarny i za Orange FreeDom. tepsie nic nie placisz juz

  • 0

    31. ~rymi  2009-12-01 22:25:56  host: public10795.xdsl.centertel.pl

    ad 28 - u mnie to trwalo az 10 dni, ale u kolegi 4 dni. po przejsciu tepsie juz nic nie placisz. wlasciwie to tak naprawde wtedy to rozwiazywana jest umowa z tp wiec niby z jakiego powodu tepsie cos sie nalezy ? tepsie placi Orange hurtowa za dostep do twojej linii

  • 0

    32. ~daniel  2009-12-02 10:11:57  host: dom22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Znika 5 zl na miesiac, a wychodzi 60 zl na rok. Czyli dostaje sie miesiac za darmo. Do tego pakiet zlotowek. Hmm.

Dodaj swoją opinię