Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańszy "No limit" w White Mobile

Tańszy "No limit" w White Mobile

LuiN 17 Kwietnia 2014 17:40

2 13

Sieć White Mobile przygotowała nową ofertę abonamentów na czas nieokreślony, z nielimitowanymi rozmowami na komórki za 18 zł miesięcznie.




Klient sam decyduje jakie pakiety chce mieć aktywne na swoim numerze, z zastrzeżeniem, że musi być aktywny przynajmniej jeden pakiet głosowy:

  • nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe - 18 zł,
  • nielimitowane połączenia na polskie numery stacjonarne - 10 zł,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci - 9 zł,
  • 1 GB transferu (bez lejka) - 15 zł.

  • Przy zobowiązaniu na 12 lub 24 miesiące, zakupić można dodatkowo na raty smartfon (Manta 4502, Samsung Galaxy Young lub Samsung S5301 Galaxy Pocket Plus). Studenci mogą podpisać umowę na podstawie legitymacji studenckiej.


    Podstawowe stawki za usługi prezentują się następująco:

    • 18 gr za minutę połączenia na polskie numery komórkowe i stacjonarne,
    • 9 gr za krajowy SMS,
    • 33 gr za krajowy MMS,
    • 1 gr za 50 kB transferu.

    Zobacz: Regulamin promocji Komórka bez limitu

    Źródło tekstu: White Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: komórka bez limitu | white mobile

w sumie: 66
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~  2014-04-17 21:41:40  host: n10-06-03.opera-mini.net

    46,piszesz bzdury,Tyson zrobił sobie energetyk Black i jakoś nikt nie mówi,że rasistowskie,nauczyłeś się słówka i chcesz szpanować

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    49.  2014-04-17 21:51:37

    Trzeba przyznać że smartfony w ofercie mają rewelacyjne :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    50. ~kolega applefana_  2014-04-17 22:31:01  host: ip-94-42-226-71.multimo.pl

    Jak wyciągam moją mantę 4501, to applefan_ tylko się ślini!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~Goral  2014-04-18 00:05:48  host: 195-93-142-77.pljtelecom.pl

    no no no, nieźle - 27 zl za nolimit na komorki + sms (kto potrzebuje coś więcej - do babci na stacjonara to sie dzwoni 2x w roku) jeszcze tylko trochę mniej abstrakcyjne pakiety trasferu danych i mogliby niezle namieszac na rynku - np za te 15 zeta z 2-3 giga + lejek i byliby bezkonkurencyjni

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    53.  2014-04-18 01:09:16

    @52 Narazie to są niemal anonimowi. Pierwszy raz słyszę...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    54.  2014-04-18 03:53:15

    Jak startowało no-limit w nju, to słyszałem jak to ludzi blokują za 2h rozmów dziennie. Może po prostu tu ktoś otwarcie napisał to, co inni i tak praktykują tylko bardziej po cichu?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    55. ~Astis  2014-04-18 06:30:22  host: staticline-31-182-91-244.toya.net.pl

    Chyba powinno być "tańszy" ! O ile ? Z Nju o 1 złotych ! Biorąc pod uwagę, że korzystam tylko z rozmów na komórki 19 zł i 9 zł na smsy a i jak dodam pakiet internet za 5 złotych to i tak môj Nju WYGRYWA :) pozdrawiam.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    56. ~  2014-04-18 07:00:05  host: z32-15.opera-mini.net

    oferta niezła ale operator mało znany. Zabezpieczenie przed nabijaczami minut zrozumiałe i każdy operator to stosuje. Kto 2lata temu uwierzyłby, że no limit na komórki będzie kosztował 18zł? Kurcze ale to wszystko się zmieniło ale nabijacze minut dalej są i wystarczy zobaczyć na allegro, że interes nadal się kręci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59.  2014-04-18 10:22:46

    Ludzie to teraz powariowali z tymi nolimitami. Zastanawia mnie kto az tyle minut wygaduje ze np 200-300 nie wystarczyloby w miesiacu. A tlumaczenia operatora ze nolimit to gwarancja stalej ceny. Moze, ale jak ktos wydzwania 100 minut w miesiacu to po co mu no-limit? Proste - zeby placic wiecej za abo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60. ~  2014-04-18 10:51:54  host: apn-46-215-60-137.dynamic.gprs.plus.pl

    @59, bredzisz. Czasem ciężko przewidzieć ile się wygada i po to jest gwarancja ceny maksymalnej. Przykładowo ja w grudniu 2013 wygadałem koło 800 minut. W Virgin, który obecnie ma najlepszą stawkę efektywną za minutę, zapłaciłbym za to koło 100 zł. W Mini Max zapłaciłem 29 zł. Poza tym są ludzie, którzy w d... mają koszta. Oni wiedzą na co mogą sobie pozwolić i ile kasy na co wydać w miesiącu. Tacy ludzie są właśnie głównym źródłem dochodów operatora jeśli chodzi o klientów indywidualnych i to oni przepłacają, ale cóż, ich wybór.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61.  2014-04-18 11:53:39

    #55 no nie do końca. Pakiet no-limit na komórki + sms/mms + 1 GB w White wychodzi 18+9+15=42 zł, a w nju 19+9+19=47 zł , o nieudolnej kopii nju w wykonaniu play nie wspomnę. Tak że poprawiliby pakiet data ( albo więcej za 15zł, albo coś dodatkowego, na pewno lejek w każdym razie) i byliby nie do pobicia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62.  2014-04-18 11:58:02

    aa dodam tylko że nju (abo) nadal ma tą unikalną zaletę że płaci się 'nie więcej niż' a white chce 'płać od razu a potem to twój problem czy wykorzystasz'

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    63. ~  2014-04-18 14:07:49  host: host-89-230-77-251.rzeszow.mm.pl

    Minimax lepszy, a lepsze jest lepsze niż to gorsze

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    64. ~hens  2014-04-18 18:22:06  host: 46.238.221.17

    SORRY .........ale jaka to jest sieć ta White Mobile ?
    T Mobile, czy jej jakaś spółka siostra lub pociotek ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65. ~  2014-04-18 20:32:41  host: apn-5-60-201-242.dynamic.gprs.plus.pl

    To jest racist-mobile :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    66. ~gościuuuuu  2014-04-18 20:40:51  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    65 - jak jak: rencist-mobile?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    67. ~hens  2014-04-18 20:55:00  host: 46.238.221.17

    Mnie w domu dwa BB9900 + PlayBook 64Gb wystarczą i niekoniecznie mam ochotę na jakiegoś idiot smartfona.
    Dwa only SIM z abonamentem do wszystkich w zupełności wystarczy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    69. ~  2014-04-27 19:01:26  host: 77-254-69-189.adsl.inetia.pl

    @Kuzyn1920 - z całym szacunkiem Kuzynie, to przeglądając twoje wypowiedzi to ty jesteś doskonałym przykładem "polaczka".

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    70.  2014-04-29 20:50:57

    Wg regulaminu i cennika za nielimitowane połączenia na komórki + smsy + 1Gb = 42 zł. Są juz korzystniejsze propozycje, choć i tak nie jest zła.