Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańszy "No limit" w White Mobile

Tańszy "No limit" w White Mobile

LuiN 17 Kwietnia 2014 17:40

2 13

Sieć White Mobile przygotowała nową ofertę abonamentów na czas nieokreślony, z nielimitowanymi rozmowami na komórki za 18 zł miesięcznie.






Klient sam decyduje jakie pakiety chce mieć aktywne na swoim numerze, z zastrzeżeniem, że musi być aktywny przynajmniej jeden pakiet głosowy:
  • nielimitowane połączenia na polskie numery komórkowe - 18 zł,
  • nielimitowane połączenia na polskie numery stacjonarne - 10 zł,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci - 9 zł,
  • 1 GB transferu (bez lejka) - 15 zł.

  • Przy zobowiązaniu na 12 lub 24 miesiące, zakupić można dodatkowo na raty smartfon (Manta 4502, Samsung Galaxy Young lub Samsung S5301 Galaxy Pocket Plus). Studenci mogą podpisać umowę na podstawie legitymacji studenckiej.

    Podstawowe stawki za usługi prezentują się następująco:
    • 18 gr za minutę połączenia na polskie numery komórkowe i stacjonarne,
    • 9 gr za krajowy SMS,
    • 33 gr za krajowy MMS,
    • 1 gr za 50 kB transferu.

    Zobacz: Regulamin promocji Komórka bez limitu

    Źródło tekstu: White Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: komórka bez limitu | white mobile

w sumie: 66
  • 0

    48. ~  2014-04-17 21:41:40  host: n10-06-03.opera-mini.net

    46,piszesz bzdury,Tyson zrobił sobie energetyk Black i jakoś nikt nie mówi,że rasistowskie,nauczyłeś się słówka i chcesz szpanować

  • 1

    49.  2014-04-17 21:51:37

    Trzeba przyznać że smartfony w ofercie mają rewelacyjne :D

  • -1

    50. ~kolega applefana_  2014-04-17 22:31:01  host: ip-94-42-226-71.multimo.pl

    Jak wyciągam moją mantę 4501, to applefan_ tylko się ślini!

  • 0

    52. ~Goral  2014-04-18 00:05:48  host: 195-93-142-77.pljtelecom.pl

    no no no, nieźle - 27 zl za nolimit na komorki + sms (kto potrzebuje coś więcej - do babci na stacjonara to sie dzwoni 2x w roku) jeszcze tylko trochę mniej abstrakcyjne pakiety trasferu danych i mogliby niezle namieszac na rynku - np za te 15 zeta z 2-3 giga + lejek i byliby bezkonkurencyjni

  • 1

    53.  2014-04-18 01:09:16

    @52 Narazie to są niemal anonimowi. Pierwszy raz słyszę...

  • 1

    54.  2014-04-18 03:53:15

    Jak startowało no-limit w nju, to słyszałem jak to ludzi blokują za 2h rozmów dziennie. Może po prostu tu ktoś otwarcie napisał to, co inni i tak praktykują tylko bardziej po cichu?

  • 1

    55. ~Astis  2014-04-18 06:30:22  host: staticline-31-182-91-244.toya.net.pl

    Chyba powinno być "tańszy" ! O ile ? Z Nju o 1 złotych ! Biorąc pod uwagę, że korzystam tylko z rozmów na komórki 19 zł i 9 zł na smsy a i jak dodam pakiet internet za 5 złotych to i tak môj Nju WYGRYWA :) pozdrawiam.

  • 1

    56. ~  2014-04-18 07:00:05  host: z32-15.opera-mini.net

    oferta niezła ale operator mało znany. Zabezpieczenie przed nabijaczami minut zrozumiałe i każdy operator to stosuje. Kto 2lata temu uwierzyłby, że no limit na komórki będzie kosztował 18zł? Kurcze ale to wszystko się zmieniło ale nabijacze minut dalej są i wystarczy zobaczyć na allegro, że interes nadal się kręci.

  • 0

    59.  2014-04-18 10:22:46

    Ludzie to teraz powariowali z tymi nolimitami. Zastanawia mnie kto az tyle minut wygaduje ze np 200-300 nie wystarczyloby w miesiacu. A tlumaczenia operatora ze nolimit to gwarancja stalej ceny. Moze, ale jak ktos wydzwania 100 minut w miesiacu to po co mu no-limit? Proste - zeby placic wiecej za abo.

  • 0

    60. ~  2014-04-18 10:51:54  host: apn-46-215-60-137.dynamic.gprs.plus.pl

    @59, bredzisz. Czasem ciężko przewidzieć ile się wygada i po to jest gwarancja ceny maksymalnej. Przykładowo ja w grudniu 2013 wygadałem koło 800 minut. W Virgin, który obecnie ma najlepszą stawkę efektywną za minutę, zapłaciłbym za to koło 100 zł. W Mini Max zapłaciłem 29 zł. Poza tym są ludzie, którzy w d... mają koszta. Oni wiedzą na co mogą sobie pozwolić i ile kasy na co wydać w miesiącu. Tacy ludzie są właśnie głównym źródłem dochodów operatora jeśli chodzi o klientów indywidualnych i to oni przepłacają, ale cóż, ich wybór.

  • 0

    61.  2014-04-18 11:53:39

    #55 no nie do końca. Pakiet no-limit na komórki + sms/mms + 1 GB w White wychodzi 18+9+15=42 zł, a w nju 19+9+19=47 zł , o nieudolnej kopii nju w wykonaniu play nie wspomnę. Tak że poprawiliby pakiet data ( albo więcej za 15zł, albo coś dodatkowego, na pewno lejek w każdym razie) i byliby nie do pobicia.

  • 0

    62.  2014-04-18 11:58:02

    aa dodam tylko że nju (abo) nadal ma tą unikalną zaletę że płaci się 'nie więcej niż' a white chce 'płać od razu a potem to twój problem czy wykorzystasz'

  • -1

    63. ~  2014-04-18 14:07:49  host: host-89-230-77-251.rzeszow.mm.pl

    Minimax lepszy, a lepsze jest lepsze niż to gorsze

  • 1

    64. ~hens  2014-04-18 18:22:06  host: 46.238.221.17

    SORRY .........ale jaka to jest sieć ta White Mobile ?
    T Mobile, czy jej jakaś spółka siostra lub pociotek ?

  • 0

    65. ~  2014-04-18 20:32:41  host: apn-5-60-201-242.dynamic.gprs.plus.pl

    To jest racist-mobile :)

  • 0

    66. ~gościuuuuu  2014-04-18 20:40:51  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    65 - jak jak: rencist-mobile?

  • 0

    67. ~hens  2014-04-18 20:55:00  host: 46.238.221.17

    Mnie w domu dwa BB9900 + PlayBook 64Gb wystarczą i niekoniecznie mam ochotę na jakiegoś idiot smartfona.
    Dwa only SIM z abonamentem do wszystkich w zupełności wystarczy.

  • 0

    69. ~  2014-04-27 19:01:26  host: 77-254-69-189.adsl.inetia.pl

    @Kuzyn1920 - z całym szacunkiem Kuzynie, to przeglądając twoje wypowiedzi to ty jesteś doskonałym przykładem "polaczka".

  • 0

    70.  2014-04-29 20:50:57

    Wg regulaminu i cennika za nielimitowane połączenia na komórki + smsy + 1Gb = 42 zł. Są juz korzystniejsze propozycje, choć i tak nie jest zła.

  • 0

    71. ~jenoton  2015-03-10 20:24:56  host: ip-94-42-235-55.multimo.pl

    Czy jakość rozmów i zasięg jest ok?

Dodaj swoją opinię