Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańszy Internet w roamingu dzięki pakietom Orange

Tańszy Internet w roamingu dzięki pakietom Orange

LuiN 14 Listopada 2008 14:24

0 0

Orange wprowadził 4 pakiety obniżające koszty transmisji pakietowej w Unii Europejskiej lub na całym świecie. Stawka za 1 MB transmisji spada nawet do poziomu 1,44 zł (standardowa stawka dla UE to 20 zł za megabajt).

Nową ofertę przygotowano z myślą o klientach biznesowych. Na ich potrzeby operator przygotował 4 pakiety w cenie od 59 zł do 335 zł netto. Dostępne są dwa pakiety 100 MB do wykorzystania w krajach Unii Europejskiej (Pakiet miesięczny 100 MB Internet UE) lub na całym świecie (Pakiet miesięczny 100 MB Świat). Do tego mniejszy Pakiet miesięczny 10 MB Mail Świat, działający na całym świecie i Pakiet dzienny 50 MB Internet UE - dający 50 MB transmisji do wykorzystania przez 24 h w dowolnym kraju Unii Europejskiej.




100 MB Internet UE

100 MB Internet Świat

10 MB Mail Świat

50 MB Internet UE

Cena pakietu

225,70 zł

408,70 zł

109,80 zł

71,98 zł

Koszt 1 MB

2,26 zł

4,09 zł

10,98 zł

1,44 zł

Treść SMS-a aktywacyjnego (na numer 8049)

ME100

MS100

MS10

DE50


Taryfikacja w obrębie pakietów odbywa się co 10 KB. Numer 8049 wykorzystywany w procesie aktywacji jest bezpłatny także w roamingu. Usługi mają charakter promocji i można je aktywować do 4. lutego 2009 roku.

Zobacz: regulamin promocji Pakiety roamingowe data.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~kubiklolxd  2008-11-14 14:41:49  host: 82.146.248.73

    chodzi o kom czy internet bezprzewodowy? :x

  • 0

    2. ~kubiklolxd  2008-11-14 14:42:14  host: 82.146.248.73

    aha, o kom ;D

  • 0

    3. ~kubiklolxd  2008-11-14 14:43:40  host: 82.146.248.73

    bardzo interesujące xdddd

  • 0

    4. ~lee  2008-11-14 14:58:18  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    ciekawe ciekawe ;) ja jestem ciekawy jak odświeżą oferte prepaid... czy dalej zostaną przy tym co jest czy coś ciekawego wprowadzą bo w oranżadowym prepaid'zie już dawno nic się niedzieje w sumie :P

  • 0

    5.  2008-11-14 15:06:11

    lee: Ja sądzę, że prepaid pozostanie jaki jest. Niestety... a dadzą pewnie bonusy do wszystkich sieci do doładowań na święta. W końcu spadające stawki w cenniku to taniej dla klienta i mniej pieniędzy dla operatora, a takie bonusy napędzają doładowania.

  • 0

    6. ~  2008-11-14 15:32:23  host: aana240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nokia Says Crisis Hits Mobile Phone Market http://www.cnbc.com/id/27716070

  • 0

    7. ~lee  2008-11-14 15:43:25  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    biotyt: to troche lipa :P bo jako trzeci sim próbuje właśnie przez bok orange uaktywnić starter który zamówiłem... bo zaginął mi kod aktywacyjny i czekam "se" :P w końcu jak to ktoś napisał na telepolis standardowy klient to tzw. "dziwka" hehe :D PS-moim zdaniem mogliby odświeżyć Nowe Orange Go - obniżyć stawki poza sieć hyhy ale fakt jest taki że ja sobie mogę obniżać :P PS2-szkoda że w orange w prepaid'zie niewiele się dzieje :(

  • 0

    8.  2008-11-14 15:53:36

    lee: To moje własne domysły. Jedna osoba na forum w temacie promocyjnych doładowań napisała by być czujnym, a inna też ukrywała pewną dość ważną zmianę. Wiadomo, jeśli mają pewne informacje to obowiązuje ich tajemnica. Obstawiam właśnie, że chodzi o te bonusy do doładowań, a nowe taryfy po Nowym Roku w raz z kampanią wizerunkową z nowym hasłem i po spadku stawek MTR.

  • 0

    9. ~lee  2008-11-14 16:09:55  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    biotyt: bonusy doładowań zawsze o ile mnie pamięć nie myli były do wykorzystania tylko do orange :P teraz zmiana do wszystkich sieci oprócz PLAY hyhy :D Jak w końcu uaktywnią mi ten starter doładuje go to mi promocja przepadnie bo ileż razy można ładować telefon ;) w tym miesiacu to już grubo ponad 100 wydałem na doładowania :) między innymi playa za setkę załadowałem :D

  • 0

    10. ~ignac  2008-11-14 17:34:54  host: 217.153.225.26

    ceny spore patrzac ze jednak korzystanie z netu z telefonu to trudna rzecz, wymagajaca niezlej wprawy i cierpliwosci. Tak czy owak ceny spore.

  • 0

    11. ~dechomenon  2008-11-14 19:21:55  host: 212.67.159.28

    jednak jak sie chce to można... standard był ze za 100kb/5zł za 1mb wychodziło 50zł...20Mb i mamy tysiaka...a nagle tutaj taka obniżka jeśli sie nie myle to o 2000% dobrze licze? 2,26=1Mb a było 1Mb=50zł dwadzieścia razy mnie.

  • 0

    12.  2008-11-14 21:50:03

    Ale po co komu internet w roamingu? Nie lepiej kupić na miejscu lokalnego pre-paida i korzystać za grosze???

  • 0

    13. ~Twix  2008-11-15 01:56:01  host: 77-253-139-70.adsl.inetia.pl

    barteks2: Niby masz racje, ale czasami w niektórych krajach ( moim zdaniem np. w Egipcie ) trudno jest znaleźć pre-paida albo dla niektórych osób dochodzi jeszcze bariera językowa. Choć osobiście unikam korzystania z netu w roamingu i szukam jakiejś kafejki itp. ... :)

Dodaj swoją opinię