Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańszy Deezer w Orange - bez opłat za transfer

Tańszy Deezer w Orange - bez opłat za transfer

LuiN 8 Marca 2013 12:19

3 0

Orange modyfikuje ofertę dostępu do serwisu Deezer. Od teraz jest taniej i nie są już naliczane opłaty za transfer.

Z dotychczasowych 27,06 zł za miesiąc cena usługi spadła do 19,68 zł. Przez pierwszych 14 dni Deezera w Orange przetestować można za darmo.

Oferta jest dostępna dla wszystkich klientów Orange z aktywną kartą SIM. Wystarczy wysłać darmowego SMS-a o treści START MUZA pod numer 61601.




Deezer w Orange daje nieograniczony dostęp do 20 mln legalnych utworów, bezpłatną transmisję danych na potrzeby serwisu, możliwość odtwarzania muzyki zarówno w sieci, jak i off-line oraz tworzenia własnej biblioteki utworów i albumów.

Z automatu darmowy dostęp do Deezera mają klienci Smart Planów Multi z abonamentem od 89,90 zł w górę, Orange Open i starych Pelikanów 150 i 225.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: deezer | orange

w sumie: 20
  • 2

    1.  2013-03-08 12:47:41

    Jeszcze przydałoby się dołączenie usługi Deezer w planach internetu mobilnego Orange Free. Choćby w ofercie tylko SIM.

  • 1

    3. ~cupid  2013-03-08 12:54:08  host: eal180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Darmowy z automatu w SmartPlanach nie jest, bo pomimo że posiadam SP129, to każdego 6go dnia miesiąca dostaję smsa premium za 9.10 z potwierdzeniem przedłużenia dostępności serwisu Deezer. Oczywiście miesiąc w miesiąc są składane reklamacje, ale ile można? Jedynie przed zgłoszeniem tego do UKE/UOKiK trzymam mnie comiesięczny rabat 25pln "w ramach rekompensaty".

  • 1

    4. ~BKX  2013-03-08 13:04:12  host: 212.160.172.70

    A czy zmieniła się sytuacja z osobami zmieniającymi plan taryfowy w trakcie trwania umowy? Zmigrowąłem z Pantery 89,90 na SmartPan 89,90 i nie mogę mieć darmowego dostępu.

  • 1

    5. ~nowy  2013-03-08 13:24:22  host: host050.poczta-polska.pl

    jestem abonamentem i posiadam Orange Open niby Deezer darmowy a nie przychodzi do mnie kod aktywacyjny, po wysłaniu smsa o tresci TAK przychodzi mi zwrotny sms "aby korzystać z nilimitowanego dostepu do serwisu muzycznego deezer należy aktywować usługę deezer" i tak w kółko... po co reklamować cos co nie działa ?

  • 1

    6. ~Zbyszek  2013-03-08 13:43:20  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @3 @5 jeżeli to co mówicie jest prawdą, to Orange właśnie straciło klienta na abonament, chciałem podpisać umowę z Orange jak wejdzie BB Z10, ale chyba poczekam na umowę z Play.

  • 1

    7. ~  2013-03-08 15:24:20  host: gw.casus.com.pl

    @3 i @5 mam tak samo w Smartplanie ale 159. codziennie po 8:00 rano mi przychodzi sms, że usługa deezer jest już aktywna i ponowna aktywacja nie jest już konieczna. Do rachunku doliczyli mi te 27 zł mimo, że nie powinienem nic za to płacić. Reklamacje znali, ale jak ma to tak wyglądać co miesiąc to chyba oszaleje...

  • 0

    9.  2013-03-08 16:30:24

    Słaby portal. Dużo utworów i nic więcej.

  • 1

    10. ~  2013-03-08 17:11:59  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @9 A który jest lepszy? WinP w Playu? Ten to już w ogóle leży. Szkoda, że PTC ze Spotify nie współpracuje i jak na razie się nie zapowiada.....

  • 1

    11. ~lalson  2013-03-08 17:28:43  host: 195.116.183.31

    Ja nie mogę aktywować usługi bo dostaję sms zwrotny o treści: "na twoim koncie jest blokada uniemożliwiająca aktywację usługi" no i prośba o kontakt z BOK. Czy ktoś pomoże bez dzwonienia po 1,5 zł za połączenie.

  • 1

    12. ~  2013-03-08 17:39:44  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @11 na profilu FB Orange napisz to powinni się odezwać :)

  • -1

    13. ~  2013-03-08 17:40:55  host: gw.casus.com.pl

    ale są całkiem niezłe jakościowo i lepszego portalu w polsce narazie nie ma. Szkoda tylko, że w orange aż tyle problemów jest ze strony orange z aktywacją usługi...

  • 1

    14. ~nick  2013-03-08 18:17:35  host: xt278d.stansat.pl

    Transmisja danych do tej pory również była darmowa, więc nie wiem o co takie wielkie halo(wiem, bo sam korzystam).

  • 1

    15. ~User8888  2013-03-08 18:26:19  host: awy114.internetdsl.tpnet.pl

    Posiadam z racji planu taryfowego. Aktywacja najłatwiejsza nie była, ale da się to zrobić. Jak na razie działa bez problemów, choć mnie brakuje opcji dźwięku w aplikacji (na Androida). Również niektóre opcje w programie są wg mnie niezrozumiałe.

  • 1

    16. ~  2013-03-08 19:05:06  host: 87-207-2-147.dynamic.chello.pl

    @ 13, jak nie ma... Spotify jest o wiele lepsze.

  • 1

    17. ~dd  2013-03-08 21:12:08  host: public-gprs240865.centertel.pl

    Zmiencie informacje na poprawne, niższa oplata jest dostepna ale na komendzie START MUZA na numerze 61601!!!

  • -1

    18. ~Valdoo  2013-03-09 11:01:50  host: ihm236.internetdsl.tpnet.pl

    masa dobrej muzyki w świetnej cenie. za 2 dychy lepszej oferty nie da się znaleźć. A już na pewno nie u konkurencji. Włączyłem to wczoraj i świetnie śmiga. Nie spodziewałem się takiej jakości po transferze na komórke (android). Tak trzymać!

  • 1

    19.  2013-03-11 09:35:10

    @11. ~lalson 2013-03-08 17:28:43 host: 195.116.183.31 wyłącz blokadę SMS-ów MT na stronie orange.pl. Powinno pomóc.

  • 0

    20. ~Monika  2013-03-29 20:16:39  host: 178235110079.warszawa.vectranet.pl

    ja też zadowolona jestem z Deezera. Co prawda nie jestem w tej sieci, aby pozwolić sobie na niepłacenie za transfer, jednak uważam, że cena jaką płacę nie jest zbyt wygórowana. Tym bardziej, że ilośc muzyki, której można słuchac, jest ogromnaaa. Pozdrawiam:)

  • 0

    21. ~tester  2013-05-04 20:25:54  host: 178235232142.warszawa.vectranet.pl

    Witam Usługa super testuje telefon i dwa tygodnie mam na sprawdzenie m.in tej usługi ale to co nie za bardzo widzę znanych wykonawców są tylko mniej znani a jeśli już ktoś kogo znam to na samym końcu listy, no chyba że pierwsze dwa tygodnie darmowe są ograniczone do takich list wykonawców mniej znanych ale za to szybkość ściągania po wifi rewelacja Tak trzymać

  • 0

    22. ~???  2014-11-06 15:30:17  host: abak159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    5). Jesteś nikim

Dodaj swoją opinię