Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańszy darmowy numer w Mix Plusie przy przedłużaniu umowy

Tańszy darmowy numer w Mix Plusie przy przedłużaniu umowy

WitekT 3 Kwietnia 2007 11:25

0 0
Od 3. kwietnia użytkownicy Mix Plusa, którzy przedłużą umowę z telefonem lub bez, będą mogli skorzystać z promocji Darmowy Numer w Mixie 90% taniej - czyli mieć darmowy numer za 1 zł miesięcznie.

Niestety, z promocji można skorzystać tylko raz w ciągu 30 dni od podpisania umowy. Kolejne uruchomienie usługi będzie już taryfikowane zgodnie z cennikiem, czyli za 10 zł brutto za 30 dni działania usługi.

Promocja trwa do 30. czerwca.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17.  2007-04-03 13:32:03

    Szkoda ze Era Fun tak nie ma:(

  • 0

    18. ~  2007-04-03 13:36:37  host: p07-04.opera-mini.net

    #16-czepiam się nazewnictwa,a nie usługi. Usługa jako taka jest w porządku. Dina.

  • 0

    19.  2007-04-03 13:51:18

    13: w świecie marketingu słowa nabierają nowych znaczeń... tak to już jest :D

  • 0

    20. ~DaSk  2007-04-03 13:52:06  host: 62.233.163.250

    #18- akurat chodzi mi o osoby które najbardziej narzekają na promocje(nazwe pomine, jaka jest każdy widzi :). Chodzi mi o to, że jest to chyba jedyna promocja dająca nielimitowane rozmowy i sms-y z wybranym nr. Koszt 10 zł? To masz max 20 min rozmów u innych opów.

  • 0

    21.  2007-04-03 13:59:15

    Dina dziwne ? Ja znow na www mam tak ze jak sie nie zaloguje to pomimo ze wpisze "szalony" nick zostaje pusty !!! Moze opera mini to robi :) sprobuj z przegladarki telefonu czy takze Cie "nie wpisuje" Pozdrawiam a co do tematu to szok 9zl oszczednosci - bez komentarza...

  • 0

    22.  2007-04-03 14:03:02

    ja tam wiem swoje, ze w mixie od era fun nie ma nic lepszego.Owszem, darmowego numerku brkauje, ale pewnie niedługo wprowadzą. Jeśli chodzi o cennik i ceny telefonów to taniej nie ma nigdzie.

  • 0

    23. ~  2007-04-03 14:05:58  host: 87-205-217-177.adsl.inetia.pl

    Jeżeli darmowy numer za 1 zł jest tańszy o 90% od niedarmowego, czyli normalnie kosztuje on 100zł a nie 10zł. Polkomtel się przeliczył i to sporo. W dodatku nie jest to żadna nowość. Zmienili tylko nazwę promocji i cieszą japę.

  • 0

    24. ~  2007-04-03 14:13:06  host: p07-04.opera-mini.net

    Szalony-dzięki za podpowiedź,sprawdzę z przeglądarki fona. Ale i tak mini opera jest dla mnie najbardziej ekonomiczna w użytkowaniu. Pozdrawiam. Dina.

  • 0

    25. ~  2007-04-03 14:13:31  host: 87-205-217-177.adsl.inetia.pl

    Przeliczyłem się :), ale i tak śmiechu warte jest tworzenie starej promocji pod nową nazwa. Polkomtel nie ma po prostu pomysłu na utrzymanie klientów.

  • 0

    26.  2007-04-03 14:13:35

    ktos tu chyba liczyc nie umie:)

  • 0

    27. ~hmm  2007-04-03 16:12:11  host: 212.122.214.223

    #17: Nie ma w Era FUN ale za to są tam telefony 3 razy taniej więc coś za coś. A "Tańszy Darmowy Numer" to rzeczywiście wyjątkowa gra słów typowa dla Plusa :D

  • 0

    28. ~Ant  2007-04-03 16:18:52  host: chello084010154233.chello.pl

    Tego typu „promocje na szybko” bo ta tak wygląda to takie pozorne ruchy i silne kalkulowanie co dalej, wszyscy bacznie obserwują PLAY-a i koncypują jak nie wyjść przed orkiestrę czyli nie zaoferować za dużo tylko minimalnie więcej lub tyle samo co konkurencja. Więcej to przecież była by strata i zarząd by tego nie zaakceptował.

  • 0

    29. ~dobi  2007-04-03 18:35:16  host: w3cache.warpol.net

    co za k..wa polska nowomowa "Tańszy darmowy numer" jak cos moze byc tansze jak jest darmowe??? moze tansze darmowe tzn do tego jeszcze doplacaja????

  • 0

    30. ~jo  2007-04-03 18:52:04  host: 29-170.89-161.tel.tkb.net.pl

    patrze ze nikt nie zczaił o co comon.tansze jest tylko pierwsze ładowanie po przedluzeniu umowy i kosztuje 1zl. pozniej dalej mozna ładowac darmowy numer za 10zl. ta promocja trwa juz prawie rok. nikt takiej nie ma.a juz tymbardziej w takiej cenie.10zl za free numer to jest maks.do tego zchdzi z konta te 10zl a nie z datkowej oplaty.

  • 0

    31. ~t-bag  2007-04-03 19:48:25  host: nat-mo2.aster.pl

    widze ze chwytaja sie wszystkiego zeby im klienci nie pouciekali moze sie wrescie zorientowali ze kabaret:) to nie wszystko

  • 0

    32. ~Betsy  2007-04-03 19:54:05  host: auq167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witku, "podpiszą przedłużą". Podpiszą lub przedłużą? Pozdrawiam.

  • 0

    33.  2007-04-03 19:54:55

    Betsy: fixed, dzięki! :)

  • 0

    34. ~dt  2007-04-03 20:12:38  host: wap.plusgsm.pl

    O rety. Ale czepiacie sie nazwy a pomyslec nie ma komu. Generalnie to Witku troche w tym twojej winy, bo powinienes napisac tanszy 'Darmowy numer' albo inna czcionka jak Plus a tak wychodzi zbitek slow, ktore kazdy bierze doslownie... Tansza jest usluga pod nazwa 'Darmowy numer' a nie darmowy numer. Kto nie widzi roznicy niech powtorzy mature :p

  • 0

    35.  2007-04-04 01:41:20

    bądzmy szczerzy oni moga 2 razy taniej niż play ale dopiero po 2 miesiącach zrozumieją o co cho tak jak z heyah.... ale co tam ich sprawa...

  • 0

    36. ~:)  2007-08-18 23:17:27  host: atb58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jakim kodem to załadowac?

Dodaj swoją opinię