Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze "złote numery" w Play

Tańsze "złote numery" w Play

sirmark 2 Sierpnia 2010 20:44

0 0
Od 2 sierpnia Play wprowadził promocję "Złoty Numer w Play", w ramach której można wybrać "złoty numer" taniej niż wcześniej.

Kliencie taryf abonamentowych będą mogli kupić numer za 49 zł, a w przypadku najdroższych taryf dostać nawet za darmo. W ofercie Play Fresh numer kosztować będzie 99 zł. W określonych przypadkach możliwa jest także zmiana już posiadanego numeru na nowy. Szczegóły przedstawione są w tabeli.

play zloty numer

Zobacz: regulamin promocji "Złoty Numer w Play" (plik .pdf; 73 kB).



Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 147
  • 0

    131. ~Poll  2010-08-10 10:08:52  host: 195.245.213.9

    @130 Ja mam HTC HD2 oraz jakieś starego SE K600i. Łoba trzymają

  • 0

    132. ~  2010-08-10 14:17:06  host: 94.254.152.64

    @125: No tak - złapany za rękę mówi, że to nie jego ręka. Standard. Przecież klient wszystko już ci wyjaśnił i nie masz co iść w zaparte. Ciekawe jakie znaczenie ma w przeciwnym kierunku? No chyba, że w Play wystarcza niektórym, że działa im telefon tylko w jednym kierunku na trasie ;-) "Sugeruje to przyznasz, że w Maimi sie wcale nie było." - jak ten nonsensowny, obrzydliwy zarzut ma się do faktu, iż klient napisał komentarz z hostem AGH (czy tam akademika)? @130: U mnie się przestawia i z tego co czytałem nie tylko u mnie. Gratuluję szczęścia. A może interweniowałeś u gruchy jak polecają tutaj niektórzy. @128: WSZYSTKIMI trzema? Ciekawe, ciekawe... PS. Co to znaczy "No lol" i "Łoba"?

  • 0

    133. ~blablabla  2010-08-10 16:50:04  host: user-188-33-87-237.play-internet.pl

    @132 Nie interweniowałem w tej sprawie. Jedyne co może mieć tu znaczenie to fakt że ten numer mam od kwietnia 2007. Abo/fresh/mix/fresh. Może to dlatego? Ewentualnie może chodzić o wersję oprogramowania, ale to tylko moje gdybanie. Zapewniam jednak że na MOJEJ e65 nic się nie przestawia. Jeżeli ktoś ma inaczej to ok, ale ja stwierdzam tylko co zaobserwowałem u siebie.

  • 0

    134. ~Poll  2010-08-10 16:53:02  host: 195.245.213.9

    @132 To ja go złapałem za ręke a nie on mnie. Najpierw klient twierdził że w mieszkaniu w centrum Krakowa nie możae rozmawiać ( ciekawe bo jak twierdziswz pisał z AGH ) a potem że to jest jednak AK w kierubnku ronda oraz autostrada wokół miasta. Rozumiesz , to on twierdzi że w jedną stronę nie ma zasięgu a nie ja. AK blisko ronda to sa peryferujne zakatki Krakowa a nie centrum. Jego komentarze nie trzymają się w ogóle kupy i ja wiem dlaczego. Bo w Krakowie doskonale działa Play zarówno na macierzystej jak i na Plusie. Łoba to żarcik tak samo jak "trza" zamiast trzeba.

  • 0

    135. ~Poll  2010-08-10 17:03:20  host: 195.245.213.9

    @133 ja też niegdzie nie interweniowałem . Po prostu pogrzebalem, pogrzebałem i cos ustawiłem . Nie wiem nawet czy potrafiłbym zrobić to jeszcze raz bo to w końcu produkt Majkrosoftu. Tu nic nie działa codziennie tak samo.

  • 0

    136. ~  2010-08-10 19:07:40  host: 94.254.173.40

    @134: Kolejny komentarz z cyklu "to nie moja ręka". Ja tam wyczytałem ze słów klienta co innego. A poza tym jesteś mało wiarygodny, już nie raz mówiąc delikatnie mijałeś się nieco z prawdą. Na jakiej podstawie śmiesz twierdzić, że sieć playa działa zawsze i wszędzie super? Ja wierzę klientowi, tym bardziej, że u mnie też różne kwiatki bywały. Oczywiście na tym samym telefonie, który kazałeś mi wyrzucić do kosza. Dziwnym trafem karty konkurencji nie kazały mi tego robić.

  • 0

    137. ~Poll  2010-08-10 19:34:22  host: 94.254.177.51

    @ 136 Nie pisałem nigdy że jakakolwiek sieć działa zawsze i wszędzie super. Wręcz przeciwnie. Pisałem o tymże zakłócenia i zerwania to coś co w telekomunikacji było jest i będzie bo to jest normalna rzecz. Natomiast nie zgadzam sie z tym, że w centrum Krakowa permanetnie Play nie działa nawet na Plusie. Skoro jakoś rozpoznałeś ze klient pisze z AGH to zapewne i mój komentarz możesz zidentyfikować jako napisany z AGH .

  • 0

    138. ~  2010-08-11 02:03:47  host: t15-11.opera-mini.net

    Ach ci naganiacze z playa... Przecież nikt nie mówił o "permanentnym braku zasięgu w centrum Krakowa".

  • 0

    139. ~Poll  2010-08-11 07:51:43  host: user-109-243-102-134.play-internet.pl

    Ach ci malkontenci z W3, owszem, klient pisał o permanentnym problemie z rozmową w centrum Krakowa. Nie da się wg niego normalnie prowadzić rozmów. Ustawienie na Plusa niczego ponoć nie daje.

  • 0

    140.  2010-08-11 07:55:48

    Tylko że klient nie powiedział czy jego telefon obsługuje oprócz 2G też 3G. A to zasadnicza różnica bo jak na 2G nie idzie to przelaczam sie na 3G i po problemie.

  • 0

    141. ~Poll  2010-08-11 08:05:00  host: user-109-243-102-134.play-internet.pl

    @140 a no tak, tego nie wiemy. Nie pomyślałem o tym. Taka wiadomość może nam zabełtać błękit nieba.

  • 0

    142.  2010-08-11 08:21:30

    Poll@ Zaraz jadę do salonu PLAY w Rawie Mazowieckiej i zobaczę co tam za numery maja jak będzie fajny kupie, jak nie wychodzę. :-D

  • 0

    143. ~  2010-08-11 13:27:31  host: user-109-243-45-136.play-internet.pl

    @139: KŁAMCA!

  • 0

    144. ~Poll  2010-08-11 13:36:35  host: tr1-97.netfala.pl

    @143 a dokładnie co jest nieprawdą w tym co napisałem?

  • 0

    145. ~  2010-08-13 02:36:04  host: 94.254.231.227

    @144: Dobrze o tym wiesz, praktycznie co drugie słowo. PS. Witek dlaczego skasowaliście poprzedni post? Co tam takiego było? Prawdę chcecie ukryć i promować kłamstwo? Radzę DOKŁADNIE zapoznać się z "tfurczością" niejakiego Polla.

  • 0

    146. ~Poll  2010-08-13 11:36:12  host: tr1-97.netfala.pl

    @145 Zdanie normalnie zbudowane w języku pilskim nie może się składać w co drugim słowie z kłamstwa. Więc jak jest?

  • 0

    147. ~  2010-08-13 12:42:03  host: 94.254.196.211

    Oczywiście, że może.

  • 0

    148. ~nicram  2010-08-14 17:53:24  host: 178-37-32-5.adsl.inetia.pl

    kupiłem na allegro dwa złote numery w formacie 535XXXYYY, 531XXXYYY po 249 zł za sztukę wcześniej miałem dwa z ery 662XXXYYY, 664XXXYYY w salonie firmowym nie da się wybrać numeru pisze zarówno o salonach play i salonach era i nic nie pomoże tłumaczenie pracownikowi, że numer jest wolny bo jak się na niego dzwoni to jest komunikat ,,przepraszamy wybrany numer nie istnieje" życie - każdy chce zarobić !

  • 0

    149. ~piokuk  2010-08-14 23:10:00  host: 82-160-57-42.tktelekom.pl

    Pewne partie numerów są chyba przyblokowane dla maluczkich - ja zamieniłem swoje Playowe numery na 530 999 000 i 530 666 777. Marzyłem o 530 300 300 - niby wolny, ale przypisać się go nie da.

  • 0

    150. ~Poll  2010-08-15 07:59:18  host: tr1-97.netfala.pl

    @147 Napisałem normalnie czyli poprawnie zbudowane.

Dodaj swoją opinię