Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze zestawy z telefonami w POP

Tańsze zestawy z telefonami w POP

WitekT 27 Stycznia 2006 16:16

0 0
Od 25. stycznia POP wprowadził nowe, niższe ceny zestawów z telefonami Siemens C65 oraz SonyEricsson T230i.

Nowe cena to:
Siemens C65 - 369 zł,
SonyEricsson T230i z aparatem fotograficznym - 269 zł,
SonyEricsson T230i - 199 zł.

Ceny brutto (z VAT). Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~PiotreK  2006-01-27 17:08:40  host: gate1.dka.pl

    Drożyzna...

  • 0

    2.  2006-01-27 17:29:39

    istne szalenstwo...ciekawe czy orange pozbiera sie po takiej promocji:)

  • 0

    3. ~.,.  2006-01-27 18:11:27  host: esb85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    znow sprzątali smiecie ? załosne

  • 0

    4.  2006-01-27 19:01:35

    załosne...

  • 0

    5. ~krzychuB  2006-01-27 22:59:55  host: 83.238.146.187

    żal.

  • 0

    6.  2006-01-27 23:25:46

    jesli kupie taki zestaw to jestem w zwiazany jakas lojalka? o ile sie orientuje to nic takiego nie ma..to niech mi ktos do cholery wytlumaczy czemu podpisujac umowe na rok w twoim planie przy kwocie 25zl siemens C65 jest drozszy o 30zl a SE jest w tej samej cenie...to istna paranoja ze bardziej sie oplaca kupic popa a pozniej podpisac umowe bez telefonu!

  • 0

    7. ~idae not orange  2006-01-27 23:32:11  host: 213.199.239.118

    a jeszcze lepiej omijac abonament w orange...

  • 0

    8. ~si  2006-01-28 21:04:43  host: cqv164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***qbiq naprawdę nie szukaj logiki w postępowaniu orange przecież to orange :D

  • 0

    9.  2006-01-28 23:02:20

    si no mozliwe ze masz racje:)

  • 0

    10. ~si  2006-01-29 17:08:02  host: cqv164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zapewne za kilka lat w podręcznikach do marketingu wejście na rynek orange będzie jako przykład rodzimej spektakularnej klapy a najgorsze jest to że oni mają świadomość tego że to co oferują jest kiepskie a mimo tego nic z tym nie robią

  • 0

    11. ~młody  2006-01-30 17:16:06  host: dpi248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No, jak troche czasu minie i emocje wreszccie opadną to bedzie doskonały przykłąd do szkół ekonomicznych :)

  • 0

    12. ~konsulo  2006-01-31 17:00:04  host: dpi245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja bym chciał zobaczyć w jakim tempie przybywa użytkowników prepaida w pomarańczy. Jeśli przybywa...

Dodaj swoją opinię