Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze zestawy w Simplusie

Tańsze zestawy w Simplusie

WitekT 27 Czerwca 2006 18:58

0 0

W Simplusie obniżono ceny trzech zestawów z telefonami.



Wspomniane zestawy to:
Nokia 6020 - 469 zł (30 zł taniej),
Samsung SGH-X480 - 379 zł (40 zł taniej),
SonyEricsson K300i - 399 zł (50 zł taniej).


Więcej szczegółów wraz z pełnym cennikiem w dziale Promocje.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18. ~  2006-06-27 22:02:03  host: abco80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *#0000#

  • 0

    19. ~Dina  2006-06-27 22:33:30  host: p10-05.opera-mini.net

    Dziękuję,sprawdziłam. Wersja 04.50 RM-94

  • 0

    20. ~  2006-06-27 22:40:43  host: abco80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czy przez "tematy" rozumiesz kolorystykę/tapety/wystrój wyświetlacza czy wiadomości CellBroadcast?

  • 0

    21. ~Rambus  2006-06-27 22:43:40  host: cyk66.internetdsl.tpnet.pl

    Dzieki za pomoc. Mozna sie bylo tego domyslic, ale wolalem sie dopytac/upewnic...

  • 0

    22. ~Dina  2006-06-27 23:07:35  host: p10-05.opera-mini.net

    Pisząc "tematy" miałam na myśli tło/tapetę. Po ustawieniu tematu mam tylko tapetę,a tło w menu jakieś szaro-bure. I tak jest z każdym tematem. :(

  • 0

    23. ~  2006-06-27 23:14:12  host: abco80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A to się zgadza. Potwierdzam te koncentryczne kółeczka. Ale w której Nokii daje się zmienić tło menu?

  • 0

    24. ~Dina  2006-06-27 23:22:37  host: p10-05.opera-mini.net

    W 6030 temat zmienia tło w menu. Dlatego myślałam,że w każdej Nokii S40 tak jest.

  • 0

    25. ~Paweł  2006-06-27 23:26:12  host: bnp244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w Nokii 6060 tez sa rozne tematy i nie ma problemow z ich zmiana :)

  • 0

    26. ~wlo  2006-06-27 23:53:11  host: aoz79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bo zależy chyba czy temat "w sobie" ma tapetę tła , czy nie?

  • 0

    27. ~Mirek  2006-06-28 00:04:43  host: actf139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A w tak taku to ręce opadają ceny chyba z 2004roku SE T310 z kamerą 700zł tojest dosłownie śmieszne w Erze czas stoi w miejscu albo się cofa.Albo jeszcze SE T300 = 599zł
    Beke mam jeszcze z ceny Sagem MY X5m i Sagem my C-4 kto to kupi za 449zł? Era to ma zestawy jak przeglądam ich ofertę to mam dobry Humor.

  • 0

    28. ~Rafał  2006-06-28 00:43:00  host: acrn244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja myślę, że w Tak Taku wcale im nie zależy na sprzedawaniu zestawów tylko samych numerów. A najlepszy telefon, jaki oferują to SE T630 który dziś jest już przeżytkiem ma tylko 2mb i kosztuje aż 549zł. Podczas gdy Nokia 6020 ma 3,5mb a SE T300 12mb. Ale nikt ciebie nie zmusza do kupowania telefonu w Tak Taku. Fakt, że ceny mają nawet z 2003 roku i to jest śmieszne.

  • 0

    29. ~Dina  2006-06-28 00:49:01  host: p04-02.opera-mini.net

    Mirek-no wiesz,podobno złom jest w cenie. ;) Co do "tematów"-ten sam temat Flower jest w 6030 i 6021. W tej pierwszej daje tło,a w drugiej tylko tapetę. Chyba przejdę się do serwisu,choćby z samej ciekawości.

  • 0

    30. ~Dina  2006-06-28 00:52:18  host: p04-02.opera-mini.net

    W tym złomem to oczywiście żartowałam. To jasne,że ceny są śmieszne,a nie telefony. :)

  • 0

    31. ~Mirek  2006-06-28 01:15:09  host: acta234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dina jednak myślę że Masz trochę racji z tym złomem kto jak popatrzysz po ulicach chodzi z SE T300 czy SE T310 z doczepianym aparatem i robi zdjęcia dla mnie to obciach. I jeszcze do tego przy tych cenach w porównaniu do Simplusa. Ale jeszcze śmieszną rzecz wyczytałem w cenniku Tak Taka Sagem myX1-2 trio „Nowość” za 129 zł. Już się wyrywam po tą nowość trzymajcie mnie. :) A bez komentarz pozostawiam Mitsubishi Trium Mars 159zł. :) Oni w Tak Taku nie mają ani jednego w miarę efektownego ani nowoczesnego telefonu a przy tym za rozsądną cenę, tak jak w Simplusie duży Plus dla Simplusa. :)

  • 0

    32.  2006-06-28 08:33:52

    602021 jeszcze nie miały opcji zmiany tła menu, nawet z nowym softem sie to nie zmienia

  • 0

    33. ~Paweł  2006-06-28 10:44:47  host: bpv94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a w Plusie jak zwykle awaria ebok. To juz jest po prostu niesmaczne.

  • 0

    34. ~arek  2006-06-28 11:37:15  host: dqq123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    heh, jak zwykle awaria. a w moim IBOA Ery jak zwykle wszystko łądnie i szybko działa:)

  • 0

    35. ~  2006-06-28 12:49:23  host: dpo232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefony-żadna rewelacja, wole motoroleV3 za złotówke w erze.

  • 0

    36. ~goran  2006-06-28 15:59:22  host: dqj11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nic niestety ciekawego w tych zestawach nie ma. Wolałbym informacje czy szarpnęli sie już na nową platformę :)

  • 0

    37. ~Dina  2006-06-28 23:20:03  host: p04-02.opera-mini.net

    Robrob-wielkie dzięki za informację. A czy przy nowym sofcie joystik jest programowalny w 6021?

Dodaj swoją opinię