Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze zdjęcie simlocka w biznesowym Orange

Tańsze zdjęcie simlocka w biznesowym Orange

WitekT 4 Listopada 2010 13:20

0 0
Od 5. listopada Orange obniża opłatę za zdjęcie simlocka. Do końca roku za tą czynność będzie pobierała 61 zł z VAT.

Zdjęcie blokady simlock możliwe jest wyłącznie w salonie firmowym (własnych salonach PTK Centertel) po okazaniu dowodu zakupu. Po okresie promocji cena wróci do dotychczasowego poziomu 77 zł z VAT dla klientów korzystających z najnowszych ofert (dla starszych cena może być wyższa).

Zdjęcie simlocka dla klientów indywidualnych kosztuje 77 zł.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 54
  • 0

    38. ~Piotrek  2010-11-04 17:37:47  host: mion.elka.pw.edu.pl

    Proponuje newsa oznaczyc jako Pajacyki :D - Orange jako jedyny ma telefony z Simlockiem i to co robia to porażka po prostu.

  • 0

    39.  2010-11-04 18:36:59

    @9 chyba w twojej nokii 3310... sprobuj sciagnac simlocka jakims unlockerem z neta z nokii BB5 np. n95 i nowszych :) powodzenia. tam samo maja SE (na niektore dalo sie zrobic patche oszukujace soft, ale tylko niektore), samsungi itp.

  • 0

    40. ~  2010-11-04 18:58:42  host: public9502.cdma.centertel.pl

    39- nie wiem czy orange ma jakieś "inne" simloki bo w n2610 nie udało mi się go zdjąć, natomiast w n1600, 6020 3100 z ery i plusa poszło bez problemu.

  • 0

    41. ~impassive  2010-11-04 19:15:51  host: ip-89-174-127-191.multimo.pl

    A w jakiej rozdzielczości to zdjęcie? Swoją drogą nie widziałem jeszcze, jak wygląda sim lock.

  • 0

    42.  2010-11-04 19:27:30

    @40 - z Nokii 2610 - tylko path. Mam kumpla w serwisie i jak 2 lata temu ściągałem simlocka Ojcu, to mi powiedział, że w tym modelu nie można inaczej.

  • -1

    43. ~erni  2010-11-05 10:05:56  host: 93-186-31-239.rdns.blackberry.net

    Wam to wszystko dac za darmo... Dzi?ki blokadzie telefony sa tansze a je?li zamierzacie kupic telefon w Orange i dawac zarabiac te? innej sieci to placcie. To jest operator, on ma zarabiac i dostarczac Wam uslug za ktore placicie, kluczem jest pogodzenie interesu Waszego i Orange i to Orange robi najlepiej na rynku, a jak wam nie pasuje to idzcie sobie do Pre-paida innej sieci "biznesmeni".

  • 1

    44. ~Realista  2010-11-05 14:18:58  host: chello089079090188.chello.pl

    Godzenie interesów i taniość w orange ;) Już dawno się tak nie uśmiałem. Jaki produkt kolekcjonerski zażyłeś erni? ;-)

  • 0

    45. ~erni  2010-11-05 16:52:10  host: 93-186-31-237.rdns.blackberry.net

    Do 44 - jak chcesz miec tanio to idz do Play Fresh "biznesmenie" ja wole placic na odpowiednim poziomie za uslugi i telefony z ktorych korzystam i dzi?ki ktorym zarabiam. Napisalem ?e kluczem jest pogodzenie interesow i to moim zdaniem Orange robi najlepiej. Kazdy kto prowadzi firme dobrze o tym wie, tylko uzytkownicy na karte zachwycaja si? "tanioscia" i chcieliby najlepsze telefony za 1zl bez sim locka.

  • 0

    46. ~  2010-11-05 17:11:39  host: t09-12.opera-mini.net

    45, coś w tym jest skoro ponad 40proc. Firm jest w orange. Niestety wiekszość tych przedsiębiorców z telepolis nadal uważa, że fresh z roczną ważnoscią konta jest najlepszy dla wszystkich a teraz z pakietem 30za10 to bije na głowe w3

  • 0

    47. ~Piotrek  2010-11-05 18:22:55  host: mion.elka.pw.edu.pl

    @ 45 czy Ty naprawde uważasz że w Orange sa tanie telefony w ofertach dla firm?? Porownaj sobie PLUSa Erę i PLAY dla biznesu z Otrange. I w tych sieciach nie ma simlocka a w Orange jest? Zdziwiony?? Prestiz Orange? Jeśli masz kierowców lub prowadzisz działalnośc poza największymi miastami powiedza Ci Twoi pracownicy jak jest z zasięgiem Orange na wioskach. TRAGICZNIE tak jak na nadajnikach własnych Play.

  • 0

    48. ~Chłopak z wioski  2010-11-05 18:25:30  host: 178.56.18.135

    Ludzie. ale się podniecacie, tym zdjęciem Sim-locka. Są programy, kody gdzie z "każdego" telefonu da się zdjąć go, całkowicie za darmo , zapewniam was.

  • 0

    49.  2010-11-05 19:07:41

    Ja dziś musiałem wydać 130zł na zdjęcie blokady w Orange imei z IPhone. Ja będę miał żal cały czas z takich praktyk. Inni operatorzy odeszli od blokad bo są nie potrzebne kupujemy i tak telefon wraz z abonamentem. A ta blokada i zmiana menu jest całkiem nie potrzebna. Przez to Orange traci, jeszcze żeby telefony były naprawdę tańsze przez to ale tak nie jest...

  • 0

    50.  2010-11-05 19:53:44

    a mam jeszcze pytanie, czy po końcu umowy zdjęcie jest bezpłatne ?

  • 0

    51. ~Orange Team  2010-11-05 21:07:03  host: public-gprs19179.centertel.pl

    Nie jest.

  • 0

    52. ~erni  2010-11-06 07:34:00  host: 93-186-23-237.rdns.blackberry.net

    do 47 - nigdzie w Polsce nie trafilem na miejsce z ktorego nie moglem si? dodzwonic z telefonu w Orange, owszem byma gorzej z zasiegiem jak w kazdej sieci, ale nigdy nie tak zebym nie mogl zadzwonic, a podrozuje po calej Polsce. Po drugie korzystam z netu w CDMA w orange i mam net wszedzie, na kazdej wiosce. Po trzecie telefony kupuje z rabatami u zaprzyjaznionych Konsultantow ?e strony Telefon w Biznesie i nigdy nie przeplacam w salonie. Po czwarte wiekszosc firm jest w Orange i rozmawiam z nimi za darmo wiec realne koszty sa najnizsze ?e wszystkich mozliwych ofert na rynku, bo dokladnie to liczylem w oparciu o swoje billingi wiec te Twoje opowiesci o zasiegu i okrutnie drogich polaczeniach mozna wlozyc mi?dzy bajki...

  • 0

    53. ~gratka  2010-11-06 08:51:34  host: aauj224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do ~erni. Ja nie jeżdżę za dużo ale w sanatorium w Zagórzu k.Wiązownej (W-wa) zasięg jest beznadziejny. Rozmowy się urywają, a jakość jest denna. Sprawdzone na wielu różnych telefonach, nie tylko moich i mojej rodziny ale i u ludzi którzy tam pracują czy przyjeżdżają.

  • 0

    54.  2010-11-06 12:03:32

    @52. erni. Trochę przesadzasz pisząc wszędzie. Wystarczy, że ktoś poda jeden przykład lokalizacji, gdzie nie masz zasięgu CDMA lub GSM z Orange i wyjdzie, że kłamiesz ;). A akurat CDMA to ma całkiem poważne dziury w zasięgu. Zapraszam do mnie na działkę na testy :(.

  • 0

    55.  2010-11-07 09:12:11

    @51 no to jeszcze lepiej, Era kiedy blokowała telefony zdejmowała blokady po upływie umowy... @47 no to prawda telefon nie dość że z blokadą SIM to jeszcze droższe niż u konkurencji. @54 ja swojego czasu korzystałem z oferty na kartę w Orange, w trasie z Warszawy do Łomży zasięg zanikał.

  • 0

    56. ~  2010-11-07 22:35:43  host: 178.56.140.175

    55@ nie dość że z simlokiem i drogie to jeszcze posiadają na obudowie logo orange i badziewne orange menu, co za sieć....

  • 0

    57. ~Adrian  2010-12-23 17:06:26  host: adle188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A jak jest z firmami?? Czy jeżeli zamówie telefon w orange na firme bez simlocka to dostane taki??

Dodaj swoją opinię