Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze usługi z umową w Orange

Tańsze usługi z umową w Orange

sirmark 4 Lutego 2008 14:28

0 0

Orange wprowadza promocje dla osób wybierających ofertę w Plan na rozmowy lub Nowy Twój Plan, a w niej m.in. darmowa usługa połączeń z jednym numerem bez opłat.

W zimowej ofercie promocyjnej klienci mogą wybrać dowolny numer w sieci Orange lub stacjonarny, z którym będą łączyć się bez opłat. W zależności od wybranej opcji abonamentu skorzystają z darmowych rozmów nawet przez 12 miesięcy. Dodatkowo przez cały czas korzystania z usługi nie będą płacić za SMS-y i MMS-y, które wyślą pod wybrany numer. Czas korzystania z usługi Wybrany 1 Numer w ramach promocji:
· 3 miesiące: Nowy Twój Plan ze zobowiązaniem 25 zł lub Plan Na Rozmowy 90 z abonamentem za 35 zł
· 4 miesiące: Nowy Twój Plan ze zobowiązaniem w przedziale 30-35 zł lub Plan Na Rozmowy 180 z abonamentem za 55 zł
· 6 miesięcy: Nowy Twój Plan ze zobowiązaniem w przedziale 40-65 zł lub Plan Na Rozmowy 360 z abonamentem za 90 zł
· 12 miesięcy: Nowy Twój Plan ze zobowiązaniem o wartości od 70 zł lub Plan Na Rozmowy 540 z abonamentem za 130 zł

Rozmowy z wybranym numerem w ramach oferty promocyjnej są ograniczone limitem 1200 minut miesięcznie. SMS-y i MMS-y wysyłane przez cały czas korzystania z promocji nie podlegają żadnym limitom. Obecni klienci oraz ci, którym zakończy się okres promocyjny mogą korzystać z usługi Wybrany 1 Numer za 10 zł miesięcznie.




Ponadto Orange przygotował dodatkową promocję dla klientów, którzy kupią nową ofertę Nowego Twojego Planu a jednocześnie skorzystają z usługi Wszyscy i na Wszystko. Przez cały czas umowy otrzymają dodatkowo o 50 procent więcej minut na połączenia do wszystkich sieci.

Zobacz: regulamin promocji Nowy Telefon z Planem (plik PDF; 60 kB).

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~piokuk  2008-02-04 14:37:48  host: 82.160.57.42

    Chyba nie ten regulamin ma być :(

  • 0

    2.  2008-02-04 14:47:23

    #1. tiktak ;), poprawione

  • 0

    3. ~to juz było  2008-02-04 15:23:18  host: bdo198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to już przecież było

  • 0

    4. ~  2008-02-04 15:32:11  host: daniel1.net.autocom.pl

    jak zwykle żenada !!! umowa w orżnąć: 1. cacy masz to masz tamto i bedzie fajnie. 2. oki i podpisujemy umowe 3. podpisales to PLAĆ i więcej Ci sie nie należy !!!!!!! 4. nic nie dostaniesz 5. ...koniec umowy -> kochamy Cie dostaniesz to i tamto ale nie wiecej niż inny operator który daje na początku lepszy tel i lepszą oferte ps jeszcze tylko 7 miesiecy i was opuszczam zdziercy

  • 0

    5.  2008-02-04 17:07:22

    #4: czytasz kiedykolwiek regulamin, albo chociaz warunki promocji ? chyba nie, sadzac z tonu wypowiedzi... A co do samej promocji: gorszy "Co za numer". Tam bylo 100 % wiecej srodkow przez cala umowe, wieczory i weekendy 60 (1200 minut/miesiac do calego Orange i stacjonarek, ale od 20 do 9 rano + cale weekendy - niektore swieta) za darmo na 6/24 miesiecy niezaleznie od kwoty (umowa 12/24), a poprzez orange.pl (umowa tylko 24m) jeszcze przez 1szy rok od 5 do 25 zl/miesiac tylko do Orange (nizszy koszt uslug, oszywiscie) oraz 50 MB transmisji danych/miesiac (rowniez przez pierwszy rok). Oczywiscie promo bez sluchawki, dzialala rowniez w ramach przedluzenia. Ale jak ktos nie ma w inny sposob darmowego #ru, to pomysl od bidy niezly.

  • 0

    6.  2008-02-04 17:17:22

    Stawka do wszystkich sieci w ramach abonamentu NARESZCIE spadła do 50gr. W Orange Premium 43gr za minutę do obcych sieci, 27gr do Orange i stacjonarnych. Szkoda, że tylko dla nowych abonentów...

  • 0

    7. ~sympatyczny  2008-02-04 18:04:09  host: chello089077151043.chello.pl

    uprasza sie administratorow o nieformulowanie tytulu news i tego pierwszego kawalka, ktory widac w taki sposob ktory sugeruje ze ceny uslug sie zmienily, albo ze przez cala umowe jeden numer jest za darmo...

  • 0

    8. ~sympatyczny  2008-02-04 18:04:47  host: chello089077151043.chello.pl

    *tytulu newsa

  • 0

    9.  2008-02-04 20:30:51

    drogi sympatyczny: spojrz lepiej na zrodlo :) to po pierwsze. a po drugie na to, co sie dzieje np. na pdfonline (aka gsmonline) ;) po trzecie ten kawalek nazywa sie pierwszym akapitem.

  • 0

    10. ~ShAMAN  2008-02-05 10:32:02  host: dcj62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tutaj masz numer na pewien okres (w zależności od kwoty abo) póćniej on i tak jest tańszy niż normalnie, bo kosztuje dyszke miesięcznie i do tego 50% więcej do wszystkich na cały okres umowy... moim zdaniem całkiem fajna opcja...

  • 0

    11.  2008-02-05 11:21:56

    #4: czytasz kiedykolwiek regulamin, albo chociaz warunki promocji ? chyba nie, sadzac z tonu wypowiedzi... A co do samej promocji: gorszy "Co za numer". Tam bylo 100 % wiecej srodkow przez cala umowe, wieczory i weekendy 60 (1200 minut/miesiac do calego Orange i stacjonarek, ale od 20 do 9 rano + cale weekendy - niektore swieta) za darmo na 6/24 miesiecy niezaleznie od kwoty (umowa 12/24), a poprzez orange.pl (umowa tylko 24m) jeszcze przez 1szy rok od 5 do 25 zl/miesiac tylko do Orange (nizszy koszt uslug, oszywiscie) oraz 50 MB transmisji danych/miesiac (rowniez przez pierwszy rok). Oczywiscie promo bez sluchawki, dzialala rowniez w ramach przedluzenia. Ale jak ktos nie ma w inny sposob darmowego #ru, to pomysl od bidy niezly.

Dodaj swoją opinię