Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze Usługi z Ulgą dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe

Tańsze Usługi z Ulgą dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe

orson_dzi 9 Września 2015 14:42

4 5

T-Mobile wprowadza nowe udogodnienie dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe. Od 9 września każdy, kto korzysta z Usług z Ulgą i będzie opłacał faktury telekomunikacyjne z T-Mobile konta otrzyma dodatkowo 20% ulgi przyznanej przez Operatora.



Dodatkowe ulgi czekają także na tych klientów, którzy założą lub aktywnie korzystają z konta w T-Mobile Usługi Bankowe. Wystarczy, że opłacą fakturę T-Mobile z T-Mobile konta za pomocą Autospłaty, polecenia zapłaty lub zwykłym przelewem, a rabat przyznany im przez operatora zostanie powiększony o dodatkowe 20%. Bonus przyznawany będzie w formie zwrotu środków na T-Mobile konto do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonano płatności za fakturę T-Mobile.




Usługi z Ulgą w T-Mobile to nowa oferta usług łączonych, w której klienci mogą do podstawowej usługi dokupić aż do 5 dodatkowych, każdą z rabatem 10 zł, który się sumuje i obowiązuje przez cały okres trwania umowy. Takim sposobem klienci podpisujący drugą i kolejne umowy na usługi telefonii bądź Internetu (zarówno mobilnego, jak i domowego), będą zawsze płacić niższe rachunki - w zależności od liczby usług dodatkowych, nawet o 50 zł miesięcznie.

Zobacz: T-Mobile: 10 zł rabatu przy kolejnych aktywacjach

Źródło tekstu: T-Mobile     

w sumie: 14
  • 3

    1.  2015-09-09 14:51:22

    Czyżby ktoś zauważył że klienci zaczynają odchodzić ;)

  • 0

    2. ~Mądrala  2015-09-09 15:03:41  host: public-gprs361245.centertel.pl

    Fajne rozwiązanie, muszę sprawdzić

  • 0

    3. ~Marko  2015-09-09 15:05:14  host: google-proxy-66-102-9-10.google.com

    A w Heyah na abonament to też jest dostępne? Jakieś info o regulaminie?

  • 1

    4. ~Janek  2015-09-09 15:20:15  host: 188.146.137.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Super, czyli podpisując umowę na drugą aktywację dostane 2zł. Za 3 aktywacje 4zł.... Yupi!!

  • -1

    5.  2015-09-09 16:16:30

    Czyli pomysł na biznes: opłacam ludziom faktury ze znizką 10% a pozostałe 10% zostaje dla mnie? :D

  • -2

    6.  2015-09-09 17:52:17

    No w moim przypadku 20% to dość poważna kwota, jak będzie tak jak napisaliście to lecę otwierać konto.

  • 0

    7. ~ola  2015-09-09 17:52:45  host: ip-37-248-254-86.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    @1.Red_PL - no daruj sobie... Kumpela miała "obiecane i zgłoszenie przyjęte" że w ciągu 3 dni w BOK skorygują FV i cofną anulowany aneks... Tak wyszło że 125zł do zapłaty przyszło zamiast 35zł... Tam tylko cokolwiek reklamacją można załatwić, jak jeszcze udowodnisz że nie jesteś słoniem... Na przedłużkę chcieli jej wcisnąć Nokie 225 z abo 45zł i no limit tylko do T... PARODIA jakaś... O dziwo Kumpela mimo poprzednich kłopotów - też z cyklu Pani w Salonie... - wyleczyła się z T dopiero po tym numerze z FV... Aktualnie czeka jeszcze 1mc na wypowiedzeniu i bye bye... Ciekawe że firma posiadająca dobrą infrastrukturę, nie umie sprzedawać... Pre-paid zakręcony, Abo jak się weźmie regulamin to nie jest się pewnym co się bierze... Najlepiej u nas - 40tys. miasto - na kartach papieru w oknie salonu jest ręcznie wypisane z cyklu "przyjdź, wejdź za 30zł no limit"... normalnie parodia...

  • -2

    8.  2015-09-09 17:53:32

    No i ciekawe do kiedy ta promocja bo pewnie nie "do odwołania".

  • 0

    9.  2015-09-09 17:56:08

    4@ Odlicz sobie z tych złotówek podatek. W końcu to Twój przychód więc operator powinien ci wystawić pit.

  • 1

    11. ~jaro  2015-09-09 18:11:53  host: 84-10-104-145.static.chello.pl

    Umowy tak zakrecone co innego w reklamie,salonie i na papierze.Pani w salonie zaproponowala na przedluzenie nokie z opcja darmowe rozmowy do T z abonamentem 39.99zl.I co ciekawe na sile chciano mi to wcisnac.Bylem sprytniejszy zlozylem wypowiedzenie z przeniesieniem na karte.Zadnej walki
    ze strony operatora.Tylko tekst,ze to najtansza oferta na rynku i nikt taniej juz mi nic nie da

  • -2

    12.  2015-09-09 18:30:34

    Czy drugi akapit dotyczy tych co nie posiadają usług z ulgą?
    Dziękuję za minusy, fani fioletu pokazują jak nisko upadli, ja do Waszego poziomu nie będę schodził.

  • 0

    13. ~Krzysztof  2015-09-10 10:48:39  host: 109.196.45.162

    @7 niestety u każdego operatora mogą zaleźć się niekompetentni pracownicy, ja mam podobne doświadczenia np w Plusie gdzie naciągnęli mojego dziadka i wcisnęli mu internet za który dodatkowo płaci a nawet nie potrafi z niego skorzystać. Młodzi się jeszcze obronią, ale ze starszymi gorzej przed tego typu sytuacjami. Wracając do tematu to chętnie z dodatkowych zniżek skorzystam i myślę że wszyscy operatorzy powinni dawać zniżki za każda kolejną usługę i abonament.

  • 0

    14.  2015-09-10 11:56:08

    Czy już ta oferta jest na stronie? Nigdzie tego nie widzę.

  • 0

    15. ~kinga  2015-09-10 13:58:20  host: host-89-230-67-79.rzeszow.mm.pl

    jak usługi bankowe to tylko w banku ;) i najlepiej za darmo, dlatego mam konto getin up. nie płacę nic za przelewy, także te przez facebooka, i mam kartę z wyświetlaczem więc bez problemu sprawdzam stan konta w dowolnym momencie.

Dodaj swoją opinię