Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze usługi TP

Tańsze usługi TP

sirmark 9 Lipca 2004 23:38

0 0

Telekomunikacja Polska wprowadza promocyjną cenę przyłączenia linii telefonicznej za 10 zł z VAT. Cena podłączenia drugiej i kolejnych linii telefonicznych to tylko 1,22 zł z VAT. Promocyjne ceny obowiązują do końca roku. Korzystając z promocyjnej oferty TP Klienci, którzy w okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2004 r. podpiszą umowę na nową linię telefoniczną, mogą również skorzystać z promocyjnej ceny na usługę neostrada tp za 1 zł.

Po podpisaniu umowy na linię telefoniczną (w okresie trwania promocji) Klient otrzymuje kupon uprawniający go do skorzystania z promocji neostrady tp. Kupon będzie ważny przez 3 miesiące od daty wydania.
Klienci, którzy za okazaniem kuponu zamówią neostradę tp w opcji 320 lub 640, w okresie promocyjnym, który trwa od momentu rejestracji usługi do ostatniego dnia następnego miesiąca, zapłacą 1 zł za korzystanie z usługi oraz jej aktywację.

Źródło tekstu: TP SA     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-38-2.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet