Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze telefony w Orange przez tydzień

Tańsze telefony w Orange przez tydzień

WitekT 18 Sierpnia 2011 09:57

0 0

W dniach 18-24. sierpnia, Orange obniża ceny wybranych telefonów w ofercie abonamentowej dla klientów indywidualnych. Niektóre o kilkaset złotych.

Najbardziej spada cena SonyEricssona XPERIA Play w taryfie Pantera 450 (129,90 zł przez 24 miesiące) - z 999 zł do 99 zł. LG P350 Swift ME będzie tańszy o 250 zł (w Delfinie i Pelikanie za 29,90 zł w ofercie na 2 i 3 lata), a Nokia C5 - o 128 zł (w Delfinie za 59,90 zł na 2 lata).




Ponadto polecam Nokię C3-01, Nokię N8, Nokię E52 z zestawem nawigacyjnym oraz Samsungi: Galaxy Mini i Galaxy Ace. Wszystkie od złotówki w planach taryfowych z rozsądną kwotą miesięcznego zobowiązania - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 1

    9.  2011-08-18 10:33:31

    Wie ktoś może co jest z Wifdfire S w Orange? Bo był jakiś czas temu a teraz go nie widzę!

  • 4

    10. ~stalowy_zdzisław  2011-08-18 10:44:13  host: ip-89-250-204-74.rev.snt.net.pl

    "W Polsce 100% społeczeństwa to ludzie starzejący się." Absolutnie najlepsza rzecz, jaką czytałem w internecie od 1998 roku.

  • -1

    11.  2011-08-18 10:45:27

    @6 hehe jasne ;) każdy się starzeje. Chodziło mi o średnią wieku sugerującą konserwatyzm tyczący się nawet poglądów odnośnie marek itp. @9 Ozzy - po prostu się skończyły. Odwiedzaj co jakiś czas stronę orange.pl i sprawdzaj. Z oferty nie jest wycofany, może chwilowo być brak.

  • 0

    12.  2011-08-18 10:59:46

    Przy takim abonamencie to te telefony powinny być za 1zł.

  • 0

    13. ~  2011-08-18 11:19:44  host: aeru207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Super, już lecę podpisać umowę.

  • 0

    14. ~mar  2011-08-18 11:49:28  host: 178.181.10.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    oczywiscie ze starzejacych. normalnie "noc zywych trupow" za dnia.

  • 0

    15. ~  2011-08-18 11:50:04  host: z33-08.opera-mini.net

    Nie musicie sie tym sugerowac w 100%, ale wg.moich wyliczen, jesli chcesz tylko pogadac, to bierz wylacznie Delfin59.90 (300'/ nic) * Jesli troche pogadac, a duzo pisac to Pelikan59.90 (150'/ 800sms) ** Jesli pogadac, a troche serfowac to Pantera69.90 (225'/ 500Mb) *** Pamietajcie, ze wszystko zalezne od Waszych indywidualnych potrzeb, nie podpisujcie umowy dla samego aparatu! Calm7

  • 0

    16. ~  2011-08-18 12:15:42  host: 89-72-1-51.dynamic.chello.pl

    no prosze, strona juz dziala jednak odnosnik do promocji z przed miesiaca ^^

  • 0

    18. ~:)  2011-08-18 13:39:31  host: 2.ken.abpl.pl

    Pytanie do znawców: *#124# już nie działa?

  • 0

    19. ~  2011-08-18 13:48:57  host: day79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chodzi ci o *124*#?

  • 0

    20. ~:)  2011-08-18 13:51:31  host: 2.ken.abpl.pl

    tak o *124#

  • 0

    21.  2011-08-18 14:25:46

    znam te umowy, ja podziękuję... choć coś takiego jeszcze nie widziałem, że tylko prez tydzień można kupić taniej telefony. chyba to ma jakiś sens, nie wiem...

  • 0

    22. ~Yo  2011-08-18 14:54:43  host: 212.160.172.70

    ozzy Wildfire S powinien byc jutro tj 19/08

  • 0

    23.  2011-08-18 15:39:26

    Jeżeli nowe ceny będą niższe od poprzednich o kilkaset złotych to warto się nad tematem zastanowić. Ktoś się orientuje, czy tego typu akcja jest jednorazowa czy możemy liczyć w przyszłości na podobną przychylność operatora?

  • 0

    24. ~ZICO  2011-08-18 15:46:02  host: public-gprs79056.centertel.pl

    Widzę, że w takiej Panterze 89,9 mają w sklepie internetowym N8 za 99zł, Galaxy S za 1ł i Galaxy S+ za 149 zł. U konkurencji jednak jest drożej. Jak na Orange to ceny są rzeczywiście atrakcyjne

  • 0

    25.  2011-08-18 16:07:36

    Zico, prawdopodobnie od samego początku był taki plan, żeby przekonać do siebie klientów cenami telefonów niższymi do tych proponowanych przez konkurencyjne sieci.

  • 0

    26. ~ja :)  2011-08-18 16:39:06  host: 89-68-144-208.dynamic.chello.pl

    @up wcześniej to się nazywało szalonymi weekendami :) promocja była krótsza, ale imho - ciekawsza: http://www.blog.tp.pl/wojciechjabczynski/entry/szalony_weekend_o dcinek_drugi jeśli przedłużenie promocji to odpowiedź na start akcji testujsmartfona.pl - to wypada to blado...

  • 0

    27.  2011-08-19 12:39:02

    @Ja, nie wydaje mi się, żeby to była kontynuacja jakiejś promocji. Przynajmniej nic się o tym nie mówi. Ogólnie Orange obniża ceny telefonów i chce z tego zrobić akcję promocyjną, co może być dobrym rozwiązaniem bo obniżki (nieważne na co) zawsze są mile widziane :)

  • 0

    28. ~Pomarańczowy  2011-08-19 20:55:06  host: public7216.xdsl.centertel.pl

    Ostatnio kupiłem LG P970 w Orange za 1 zł z abonamentem Pantera 69,90 (225 min do wszytskich + 0,5 GB Internetu).

  • 0

    29. ~  2011-08-23 19:52:10  host: ip95.elektrosat.pl

    Witam, mam małe pytanie, czy gdy wezmę abonament (abo) z telefonem Nokia C7 w sklepie orange to też mogę skorzystać z obecnej promocji na ten model? Czy promocja obejmuje nowych klientów?

Dodaj swoją opinię