Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze startery w Play

Tańsze startery w Play

WitekT 13 Czerwca 2007 00:03

0 0
Play wprowadza starter prepaid w nowej, niższej cenie.

Nowy starter będzie kosztował 9 zł. Dystrybutorzy mogą go zamawiać od 11. czerwca. Nie wiadomo jeszcze ile będzie miał w momencie zakupu na koncie do wykorzystania. Wydaje się jednak, że będzie to także 9 zł. Dotychczasowy starter za 30 zł miał całą kwotę do wykorzystania przez użytkownika.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 92
  • 0

    73. ~OLO  2007-06-15 15:33:31  host: 80.50.36.34

    wiem, bo w Play siedzę...

  • 0

    74. ~Inspiron  2007-06-15 18:54:57  host: 212.2.101.19

    Info na temat startera o wartości 9PLN i całej tej kwoty do wygadania oraz o 300 minutach do wszystkich sieci po doładowaniu kwotą 150PLN można znaleźć na www.blogp4.pl. Jest już także ciekawe info na temat roamingu PLAY!

  • 0

    75. ~perkoz  2007-06-15 19:39:06  host: doh70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a do tego wyczytałem,że w ofercie ma się pojawić Sony Ericson, pierwszym modelem będzie W880, a później mają być kolejne 3 modele...

  • 0

    76. ~play-er  2007-06-15 21:10:36  host: xdsl-380.bielsko.dialog.net.pl

    300 min to po doladowaniu 150 zl sie dostaje gratis :)

  • 0

    77.  2007-06-16 11:59:44

    nie ma to jak hasla marketingowe :D 300min gratis... :P moga w ten sposob klienta wprowadzac w blad:P bo ktos kupi starter bo pomysli ze ma w nim te 300min :D

  • 0

    78. ~  2007-06-16 12:05:59  host: aawf235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie no..chyba kazdy sprawdza najpierw zanim kupi:)nikt chyba nie uwierzy,ze bedzie miał odrazu 300 minut jak kupi starter za 9 zł:DAle po doladowaniu to rzeczywiscie fajna opcja.

  • 0

    79.  2007-06-16 12:21:30

    ale po doladowaniu to to normalnie wszystkich przeciez obowiazuje a nie tylko te startery za 9zl ;) takze to nic nowego w play bo to juz bylo ;) a dokladniej 348 min ;) a co do startera i kupujacych to w orange tez mozna bylo przeczytac ze na karcie 0zl jest a ludzie potem pisali ze zlodzieje bo gdzie te 120zl :D tacy sa niestety ludzie :D

  • 0

    80.  2007-06-16 14:42:18

    b@sho - piszesz ze tacy ludzie - a jakie opy? Tacy porzadni ze ciagle czytasz kwiatki w stylu ze Orange daje w pierona minut za 30zl (ale w sieci - to akurat sie sprytnie pomija), albo ze S+ min po 19gr itd...

  • 0

    81. ~malach  2007-06-16 16:52:14  host: w3cache.tpnet.pl

    czy ktos z was zauwazył jedno? te startery co były od play za free były wazne tylko 30dni na odbierane równiez!!! zwykłe startery za 30pln maja to samo! jak nie doładujecie sie za jakas kwote w ciagu miesiaca to juz po waszym numerze! nawet przeniesionym! przepadaja i nikt sie nie dodzwoni nikt! ta kwota startowa nie przedłuza konta mówie o 30 zł! to troche głupie!ze daja numer na miesiac!

  • 0

    82.  2007-06-16 21:59:05

    jahu - ja tu nigoko nie tlumacze, ale poprostu ludzie sami czesto sa winni ze sa nabijani w butelke

  • 0

    83. ~keq  2007-06-17 12:22:45  host: aawk3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale ja czytalam,ze przy doladownaiu za 30 zl ma sie waznosc polaczen przychodzacych na 120 dni...ale moze to jakas nowa promocja.

  • 0

    84. ~kasko  2007-06-17 20:17:32  host: dpp193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pewnie chodzi o to,że pierwszy raz trzeba dołądować konto w ciągu 30 dni,a dopiero późnij dołądowanie przedłuża czas odbierania połączen na dłuższy okres czasu...

  • 0

    85. ~Paluch  2007-06-18 10:56:49  host: aaph231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niestety coś za coś.Dostajesz starter za free musisz pilnować terminów wszystkiego.Ja sie nie dziwie.Firma daje Ci za darmo starter ale mususz z niego korzystac, doladowywać.Trudno, zeby operator utrzymywał numer ludziom za darmo.To niedorzeczne.Startery za 9 zł.Fajna sprawa, nie wiele płacisz a masz numer z ktorego korzystasz.

  • 0

    86. ~Barthezz  2007-06-18 18:53:59  host: aol122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ekhem... pozwolę się wtrącić w okresie wakacyjnym [od dziś do końca sierpnia] przy doładowaniach z 10 zł dostaje się 2 gratis, a przy 30 zł - 10 :)

  • 0

    87.  2007-06-19 09:29:05

    Ja mam playa nie narzekam dobrzy są Tylko nie korzystam za dużo z ich numeru bo mam w rodzinie plusa no i mi sie nie opłaca. Czemu teraz obniżają cena ja tydzień temu starter kupiłem za 30 :

  • 0

    88. ~paula  2007-06-19 12:17:57  host: host0-20.btk.net.pl

    hey ta sieć pley to zwykłe oszustwo mówie wam,

  • 0

    89. ~  2007-06-19 20:20:39  host: chello083144071045.chello.pl

    khe??? że co cie boli ????!!!!

  • 0

    90. ~Paluch  2007-06-21 23:39:55  host: aape190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hm, jak bym tak myślała to bym zamknęła się w mieszkaniu na cztery zamki bo naokoło sami oszuści.To co napisałaś jest śmieszne...Odkąd mam abonament w Play nie czuje sie oszukana, co więcej wreszcie płacę normalne pieniądze za usługi!

  • 0

    91. ~maszka  2007-06-22 08:23:44  host: proxy.lipska.net.74.13.83.in-addr.arpa

    Ja mam darmowy starter.Termin na wychodzace mi minął po 30 dniach. Wychodzące mam zablokowane.Ale nadal do mnie można się dodzwonić aż do grudnia 2007. Na temat swojego playa można się dowiedzieć po zalogowaniu na swoje konto.Więc nieprawda, że przychodzące też są ważne miesiąc.

  • 0

    92. ~mat  2007-09-29 13:19:13  host: bkm197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wie ktos cos o darmowym necie w playu

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-79-128.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~h3x0n | 2017-10-17 08:09:37

Szkoda bo chciałem go kupić :/, ale gdzie


~Edward Chetny | 2017-10-17 05:57:32

Kolejna jednorazówka?


~ | 2017-10-17 05:26:00

Chiński złom i tyle


~~ | 2017-10-17 02:40:24

@11 Według mnie, raczej nie ma


~Gliwice | 2017-10-17 00:52:57

@msnet Czepiasz się zwyczajowo jak to w telepolis wypada:-/Kątówka to pewnie nie szlifierka, fleksa czy nawet ściernica bo to jest zespół...

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet