Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze SonyEricssony w Play

Tańsze SonyEricssony w Play

WitekT 4 Grudnia 2007 18:02

0 0
Od 5. grudnia Play obniży ceny dwóch SonyEricssonów dostępnych w jego ofercie.

Tańszy od 5. grudnia będzie SonyEricsson W880i (w ofercie abonamentowej i dla firm) i SonyEricsson K530i (w ofercie abonamentowej).

Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Play Abonament 40.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla firm.



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 84
  • 0

    65.  2007-12-05 11:08:00

    61. - Kupiłeś sobie jakiś telefon z oferty? Powinieneś bo naprawdę są tanie. Mi nie są potrzebne, tym bardzien za dwuletnią umowę z operatorem, którego oferta w żadnym razie mi nie odpowiada. No cóż... Głupiemu nie przetłumaczysz, ze Play jest dobry dla wszystkich, więc propojuję, przesrtań mnie przekonywać ;-) Bo wiesz jak to jest - gadasz z głupim to i Ciebie za takiego wezmą... Głupi z głupim potrafi się tylko dogadać...

  • 0

    66.  2007-12-05 11:11:25

    ~jarekt - ja kupuję telefony i usługi po to, żeby z nich korzystać. A 950 złotych to zarabiam zupełnie inaczej - w sposób jaki lubię i jaki daje mi przyjemność z zarabianych pieniędzy, bez kombinowania takiego jak Ty. Szukania kupca itd. To dobre dla dzieciaków ;-) Dwa lata umowy, żeby mieć przez chwilę 950 złotych... Ja tyle płacę w dwa-trzy miesiące za korzystanie z usług...

  • 0

    67. ~oj Wlo  2007-12-05 12:23:20  host: bff142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oj Wlo: najbardziej to chyba lubisz i sprawia Ci to widoczną przyjemność-pisanie na telepolis :)

  • 0

    68.  2007-12-05 12:31:06

    Poniekąd jest do tego 'zmuszany' takimi jak Twój wpisami. ;)

  • 0

    69. ~whay  2007-12-05 13:09:13  host: dhcp13-56.eastwest.com.pl

    Witek, dlaczego w play nic nie widza o obnizce telefonow?

  • 0

    70.  2007-12-05 13:12:02

    whay: a bo ja wiem? ;) Ta wiadomość przyszła wczoraj jako oficjalna wiadomość prasowa.

  • 0

    71. ~ds  2007-12-05 13:27:41  host: 213.77.11.50

    @wlo: dlatego ja jestem w play - bez kombinowania. Te całe pakiety w plusie, aktywacje, strefy, wybrane numery, to dobre dla dzieciaków ;-) Pomyśl, że jeżeli ktoś mało dzwoni, to te 950 może sprawić, że ma usługi prawie za darmo. Jedni kombinują z tel, inni z usługami. A jak dla mnie najlepiej w kalkulacji opłacalności uwzględnić i jedno i drugie.

  • 0

    72. ~m  2007-12-05 16:15:54  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    WLO.jeszcze go nie kupilem.i raczej nie kupie.i do 43:chodzilo mi ze oferta 4 operatora jest duzo lepsza od oferty plusa.naucz sie czytac ze zrozumieniem.pozdro

  • 0

    73. ~Kamo  2007-12-05 20:10:16  host: nat-pr4.aster.pl

    czytałem dziś regulamin abo w play, i lipa jest z tym ze niewykorzystanie złotówki z pakietu nie są przenoszone na kolejny okres :/ także nie warto brać wyższego abonamentu niż się potrzebuje...

  • 0

    74. ~sasquatch  2007-12-06 15:35:55  host: gilgal.media4.pl

    co to za promocja o której wspomina 64??

  • 0

    75. ~ommen  2007-12-06 15:55:46  host: 87-205-44-178.adsl.inetia.pl

    o ile staniał k530i bo nie widzę różnicy

  • 0

    76. ~paulr  2007-12-06 23:28:27  host: atm.ssnet.pl

    do 64:) nie masz sie z czego cieszyc bo oferty dla firm sa dużo lepsze... nie bede podawał sieci ale abo miesiecznie 14 pln (netto) w tym 2tysiace minut na firmowe i każdy telefone z tej sieci po 1pln. po 2 latach wymiana na innyc (stary sie oddaje)

  • 0

    77. ~Uzi  2007-12-08 09:47:57  host: eke98.internetdsl.tpnet.pl

    ommen: w abo 50 był za 99 PLN, teraz jest za 49.

  • 0

    78.  2007-12-08 19:48:42

    no to niedługo przechodze do play... jak tylko zerwę umowę w orange!

  • 0

    79. ~  2007-12-10 14:26:36  host: 193.111.144.162

    @59 oj znowu to dziecko DejwiD co uwaza ze na telefony sie panny rwie:)

  • 0

    80.  2007-12-11 11:44:15

    uzi: trzeba dodać że w abo 50 w880i jest teraz w tej samej cenie co k530i.

  • 0

    81. ~jarekt  2007-12-14 08:15:13  host: eaw44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla dzieciakow? LOL Jestem ekonomista z wyksztalcenia i dla mnie licza sie wszystkie koszty lacznie z tzw. kosztem ekonomicznym (korzysci utraconych). Z doplaty do tel wyciagnalem 950 zl a przez 3 miesiace abo mam gratis. Przy umowie na 24 miesiace place abonamentu za 1440 zl. Odejmij od tego 950 i 180 za te 3 miesiace i okazuje sie, ze z 2 lat uzywania telefonu placisz tylko za 5 miesiecy! Reszta czyli grubo ponad poltorej roku jest darmo. Liczmy inaczej. 2 lata obo to 4200 min z czego placisz tylko za 910 (czyli te 5 mcy z hakiem). Realna cena minuty to 4200320 zl czyli 13,2 grosza do wszystkich bez wzgledu na strefe, pore czy wilgotnosc powietrza. Co do dzieciecej logiki to twierdzenie, ze masz gdzies pieniadze bo wolisz je sobie zarobic w przyjemniejszy sposob jest najlepszym jej przykladem i smieszy mnie ogromnie.

  • 0

    82. ~serek  2007-12-14 16:49:57  host: 119-034-160.adsl.szeptel.net.pl

    telefonu se w880i już niedługo nie będzie w Play !

  • 0

    83. ~te`  2007-12-14 23:42:11  host: ztpnet-79-043.ztpnet.pl

    serek nie strasz hehe mam nadzieje ze maja spore zapasy :P

  • 0

    84.  2007-12-15 10:15:18

    jak to ma go nie byc ja jestem w trakcie przenoszenia numeru i chce tego fonika ;/

Dodaj swoją opinię