Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze rozmowy zagraniczne z komórek przez sieć Energis

Tańsze rozmowy zagraniczne z komórek przez sieć Energis

WitekT 3 Września 2004 21:08

0 0

Energis Polska wprowadza do swojej oferty nową usługę pozwalającą na realizowanie połączeń międzynarodowych z telefonów przenośnych wszystkich polskich sieci komórkowych. Klienci Energis, którzy zdecydują się na korzystanie z nowej usługi mogą liczyć na rozmowy międzynarodowe z telefonów komórkowych tańsze nawet o 70% w porównaniu do standardowych opłat pobieranych przez operatorów telefonii komórkowej.

Nowa usługa Energis Polska dostępna jest dla wszystkich klientów, którzy podpiszą umowę z Energis Polska.

Rozmowy międzynarodowe realizowane są przez numer dostępowy. Po uzyskaniu połączenia z siecią Energis klient będzie mógł wpisać numer międzynarodowy tak jak przy wybieraniu z telefonu stacjonarnego (np.: 00441231231212). Dla usprawnienia wybierania połączeń możliwe jest zapisanie w książce telefonicznej aparatu numeru międzynarodowego poprzedzonego numerem dostępowym i znacznikiem pauzy.
Koszt połączenia międzynarodowego w sieci Energis jest sumą opłaty w sieci komórkowej za połączenie do sieci stacjonarnej i opłaty połączenia międzynarodowego według wybranej taryfy Energis 1066 (www.1066.pl). Połączenia międzynarodowe w sieci Energis taryfikowane są z sekundową dokładnością.

Największe oszczędności osiągną klienci korzystający z usług sieci komórkowych, które pozwalają na tańsze połączenia z wybranymi numerami stacjonarnymi i taryfikacją sekundową.

Źródło tekstu: Energis     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-208-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet