Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze rozmowy międzynarodowe w TP dla biznesu

Tańsze rozmowy międzynarodowe w TP dla biznesu

WitekT 1 Września 2005 12:49

0 0

Od dziś Telekomunikacja Polska o 17% obniża ceny połączeń międzynarodowych dla klientów biznesowych.

Firmy mogą dodatkowo obniżyć cenę rozmów o 40% - wystarczy, by za 1,22 zł z VAT miesięcznie zamówiły usługę wybrane kraje tp biznes. Za minutę połączenia zapłacą wówczas od 0,37 zł z VAT.

Obniżka dotyczy połączeń w planach sekundowych tp biznes wykonywanych do krajów z tzw. 1 strefy - należą do nich m.in. państwa Unii Europejskiej, Norwegia, Szwajcaria, Watykan, USA, Kanada czy Australia. Cena minuty połączenia zmniejszyła się z 0,73 zł do 0,61 z VAT. W przypadku USA, Kanady i Australii dotyczy to tak sieci stacjonarnych jak i mobilnych.
To piąta obniżka cen połączeń międzynarodowych Telekomunikacji Polskiej w ciągu ostatnich trzech lat. Obecna dotyczy krajów, z którymi polskie firmy kontaktują się najczęściej. Przypada na nie około 85% wszystkich rozmów za granicę wykonywanych przez klientów biznesowych TP.

Jednocześnie, w ramach obowiązującej do 31. marca 2006 roku promocji, TP zwiększa z 25% do 40% rabat na rozmowy międzynarodowe w usłudze wybrane kraje tp biznes. Za wybór jednego państwa klient zapłaci 1,22 zł z VAT miesięcznie - zamiast dotychczasowych 12,20 zł z VAT. Każda firma może wybrać od 1 do 5 krajów, do których chce dzwonić o 40% taniej.

Z dodatkowego rabatu skorzystają wszystkie firmy, które już posiadają usługę wybrane kraje tp biznes oraz takie, które zamówią ją w okresie promocji. Oferta dotyczy połączeń realizowanych poprzez sieć TP.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-128-172.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Play dotyczącą nielimitowanych połączeń na Ukrainę?

Nielimitowane połączenia na Ukrainę w Play na kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet