Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze połączenia z Niemiec w Heyah

Tańsze połączenia z Niemiec w Heyah

WitekT 20 Stycznia 2010 14:43

0 0

Heyah przygotowała specjalną propozycję dla swoich użytkowników, którzy spędzają czas w Niemczech i lubią długo rozmawiać.

Dzięki nowej promocji cena za minutę rozmowy do Polski, a także na niemieckie numery komórkowe i stacjonarne wyniesie 0,99 zł. Opłata za minutę odebranego połączenia to 0,49 zł.




Z promocji Taniej z Niemiec, czyli z niskich cen na połączenia w roamingu na terenie Niemiec, mogą skorzystać wszyscy użytkownicy Taryfy Nowa Heyah od 20. stycznia. Taniej z Niemiec można aktywować bezpłatnie zarówno w Polsce, jak i przebywając za granicą - kodem *100*49#. Włączenie zostanie potwierdzone SMS-em. Opłaty naliczane są za każdą pełną minutę.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24. ~  2010-01-21 01:01:05  host: t12-03.opera-mini.net

    karta fonic jest bezterminowa. sam korzystam jest super. tez jezdze sporadycznie do niemiec i korzystam z internetu za 2.50 euro za dzien mam do wykorzystania 1GB danych. jak jestem w zasiegu 3G to dzwonie przez fringa i sip nonoh do polski na st za 'darmo'

  • 0

    25. ~  2010-01-21 09:00:16  host: dga168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @8 - jak ktoś tak dużo dzwoni za granicę to zawsze może przejść do Nowej Heyah, gdzie ma 59 groszy do UE i paru innych krajów... to jest ciekawa opcja dla tych w multipakiecie i podejrzewam, że stopniowo będą pojawiać się i w tej taryfie kolejne kraje... :)

  • 0

    26. ~  2010-01-21 09:07:36  host: dga168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to ja, 25 :] przepraszam, mój błąd. teraz doczytałam, że to jest z niemiec, a nie do niemiec...

  • 0

    27.  2010-01-21 11:43:53

    heyah rządzi w połączeniach międzynarodowych. Z tego co pamiętam mają najtaniej do Unii, Ukrainy, Białorusi, Wietnamu. Tanio z Niemiec przyda się bardzo, bo przecież mnóstwo Polaków ma rodzinę w Niemczech, wielu z nas również bardzo często tam jeździ.

  • 0

    28.  2010-01-21 16:06:54

    Opcja ciekawa, bo Heyah zaczyna rewolucję w kolejnym segmencie usług. Na razie tańszy raoming z Niemiec, może dojdą do tego inne kraje. Konkurencja ciągle śpi, choć międzynarodowe do UE w Heyah są tanie od listopada 08'.

  • 0

    29. ~19.  2010-01-21 19:56:38  host: abxk83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do 21. Niemieckie sieci MVNE (przytoczyłem w swoim poprednim poście AldiTalk, Smobil, Ja mobil) oferują dwie taryfy. Pierwsza to zreguły 9 centów do wsystkich niemieckich sieci z naliczaniem sekundowym (Flat rate). Przeważnie też w ofercie mają tańsze połączenia w obrębie własnej sieci (wspomniane 1-3 centów) i wtedy naliczanie jest minutowe.

  • 0

    30. ~  2010-01-21 20:20:56  host: abxk83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do 23. Zgadzam się. Połączenia bezpośrednio z polskich komórek lub stacjonarnych na niemieckie nr komórkowe są jeszcze drogie. Można skorzystać z różnych aplikacji VoIP, żeby obnizyć koszty. Patrzyłem przed chwilą na cennik Tlenofonu. Minuta połączenia z sekundowym naliczaniem na mój niemiecki nr to 0,87 zł. Uważam, że nie jest to zła cena.

  • 0

    31. ~Adi  2010-01-21 20:59:08  host: 213-238-70-125.adsl.inetia.pl

    Brakuje takich ofert na naszym rynku, wszyscy się koncentrują tylko na połączeniach krajowych zapominając o zagranicznych. Tutaj mega plus dla Heyah bo jednak ciągle coś robią z tym i dużo osób o tym pozytywnie pisze.

  • 0

    32.  2010-01-21 21:52:52

    29 - Dzięki!

  • 0

    33.  2010-01-22 00:57:36

    Miłe zaskoczenie, teraz nie tylko można dzwonić tanio do Niemiec, ale też korzystać z tańszego roamingu- przyda się na pewno podczas wypadów do Berlina;)

  • 0

    34. ~  2010-01-22 08:46:57  host: dgc171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    początek wojny roamingowej? :) bardzo dobrze, plus dla Heyah za pierwszy krok!

  • 0

    35.  2010-01-22 14:30:25

    @30, cena zła nie jest, ale są lepsze, bo np. w Nowej Heyah stawka za rozmowy międzynarodowe na teren UE to 59gr/min. Tani raoming w Niemiec pozwala na wykonywanie tańszych połączeń na nr polskie i niemieckie, więc to zupełnie nowe rozwiązanie. W pierwszej kolejności życzyłbym sobie wojny w segmencie połączeń międzynarodowych, ale może wojna raomingowa będzie pierwsza ;)

  • 0

    36. ~Semnom  2010-01-22 23:05:25  host: 87-205-73-34.adsl.inetia.pl

    Fakt, mogliby wyjść poza UE, ale jak na razie nikt w tej kwestii nie dorównuje Heyah. Jeśli zależy Wam na jeszcze tańszych połączeniach z UE to w mixie Heyah kosztują 44 gr.

  • 0

    37.  2010-01-23 17:27:03

    Heyah wyszła już poza UE- na wschód ;)

  • 0

    38. ~  2010-01-26 08:04:36  host: dgl49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no prawda, prawda, już się nie trzymają ściśle Unii. Mam nadzieję, że wkrótce stawki na całym świecie będą w miarę podobne, jak nie wyrównane :) w końcu nadszedł czas globalizacji, więc czemu nie...

  • 0

    39. ~ma1ta  2010-02-14 09:23:31  host: 109.250.250.99

    czy wiece moze jak właczyc taryfe w ALDI TALK ta za 3,99 miesiecznie??

  • 0

    40. ~40  2010-02-20 15:04:41  host: 88-199-31-30.tktelekom.pl

    ale czy jak dzwonie z Polski na niemiecką komórke to osoba w Niemczech cos płaci za taka rozmowe

  • 0

    41. ~40  2010-02-20 15:07:45  host: 88-199-31-30.tktelekom.pl

    oczywiście chodzi o nową heyah

  • 0

    42.  2010-06-29 17:04:47

    Jeśli chodzi o międzynarodówkę, to Heyah w obecnej chwili chyba nie ma konkurencji. Czekam w dalszym ciągu na odpowiedź innych sieci na tę ofertę.

  • 0

    43. ~Mała  2012-05-24 19:40:35  host: host-89-228-184-156.debica.mm.pl

    hej nie wiecie czy jest jeszcze jakiś kod na tańsze rozmowy z zagranicy do polski

Dodaj swoją opinię