Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze połączenia międzynarodowe w TP

Tańsze połączenia międzynarodowe w TP

sirmark 21 Kwietnia 2004 17:43

0 0

Od maja br. Telekomunikacja Polska obniża ceny połączeń międzynarodowych. Rozmowy będą tańsze nawet do 80 proc. dla Klientów indywidualnych i do 82 proc. dla Klientów biznesowych. Połączenia do dotychczasowych i nowych krajów członkowskich UE będą rozliczane według tych samych stawek.

Klienci indywidualni dzwoniąc do wszystkich państw UE zapłacą za minutę 1,20 zł (1,46 zł z VAT) - oznacza to obniżkę cen połączeń z Litwą, Łotwą, Estonią i Słowenią. Tyle samo będą kosztować rozmowy do Stanów Zjednoczonych, Australii i Kanady (obniżka o 40 proc.). Z kolei do 2,10 zł (2,56 zł z VAT) za minutę spadają ceny połączeń do Argentyny, Chin, Hong-Kongu, Indii, Izraela, Japonii, Korei Płd., Nowej Zelandii, RPA, Singapuru, Tajlandii, Tajwanu i Wietnamu (obniżka o 80 proc.).

Dodatkowo od 1 maja do 31 grudnia br. w ramach usługi wybrane numery TP ceny wybranych połączeń międzynarodowych będą niższe o 40 proc. Przykładowo cena za minutę połączenia z abonentem sieci stacjonarnej w Niemczech czy Stanach Zjednoczonych zamiast 1,20 zł (1,46 zł z VAT) wyniesie 0,72 zł (0,88 zł z VAT)
Ponadto od 1 do 3 maja, w związku z wejściem Polski do Unii Europejskiej, TP obniży ceny połączeń międzynarodowych o 50 proc. Jeśli Klient korzysta jednocześnie z usługi wybrane numery TP na połączenia międzynarodowe, to rozmowy w tych dniach będą aż o 90 proc. tańsze. Na przykład za minutę połączenia z abonentem sieci stacjonarnej w Niemczech Klienci zamiast 1,20 zł (1,46 zł z VAT) zapłacą 0,12 zł (0,15 zł z VAT).

Klienci biznesowi korzystający z planu sekundowego TP biznes (oraz profili TP biznes i profili ISDN TP biznes pro, rozliczanych sekundowo w usłudze linia cyfrowa ISDN TP) od 1 maja będą płacić mniej za połączenia międzynarodowe do wszystkich państw. Ceny spadły od 12 proc. do 76 proc. Z usługą wybrane kraje TP biznes ceny mogą być niższe od 35 proc. do 82 proc.

Źródło tekstu: TP SA     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-49-216.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy Internet LTE jest w stanie zastąpić Internet kablowy?

Test szybkości LTE sieci Plus

 

Zobacz wynik | Opinie (18)

Archiwum Ankiet