Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze połączenia międzynarodowe w Klucz Mobile

Tańsze połączenia międzynarodowe w Klucz Mobile

LuiN 1 Lipca 2014 13:15

8 0
Bazujący na infrastrukturze Polkomtelu Klucz Mobile (MVNO) obniżył stawki za połączenia międzynarodowe.

Nowa stawka za połączenie wychodzące do krajów Unii Europejskiej wynosi 0,15 zł za minutę. Cena połączeń na rosyjskie numery komórkowe spadła do 0,29 zł, a na numery stacjonarne do 0,09 zł za minutę.


Źródło tekstu: Klucz Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: klucz mobile

w sumie: 34
  • 0

    15.  2014-07-01 21:29:57

    Ja rownież korzystam, nie przesadzajcie z tą jakością dogadać się można bez problemu.
    Może ze starych aparatów dzwonicie.

  • 0

    16. ~Olek  2014-07-02 01:56:03  host: 088156226240.dynamic.vectranet.pl

    Warto spojrzeć na sposób naliczania cen, tylko LYCAMOBILE oferuje w Polsce połaczenia międzynarodowe z taryfikacją sekundową od sameg początku. Tak to wygląda:

    LYCAMOBILE - krajowe 1s/1s, zagraniczne 1s/1s, pakiety minut 60s/60s

    LEBARA - krajowe 60s/60s, zagraniczne 60s/60s

    KLUCZ - krajowe 1s/1s, zagraniczne 30s/30s

  • 0

    17. ~  2014-07-02 07:36:10  host: user-164-126-139-7.play-internet.pl

    Klucz jest najtańszy w kategorii rozmów do wszystkich sieci komórkowych w UE - 15gr/min. W Lyca i Lebara 39gr/min (za wyjątkiem połączeń na numery Lyca/Lebara 0-9gr/min)

  • 0

    18. ~  2014-07-02 09:44:53  host: n10-05-06.opera-mini.net

    a jaka ważność konta w tym kluczu ?

  • 0

    19. ~jac  2014-07-02 14:31:10  host: ip-37-209-154-91.free.aero2.net.pl

    @18

    12 m-cy po każdym doładowaniu (minimalne - 5 zł)

  • 0

    20. ~Obi  2014-07-14 09:42:31  host: hosted-by.snel.com

    Jak dla mnie to jednak VoIP to podstawa. Za jakość to chyba przede wszystkim operator odpowiada. Ja mam spikon akurat i nie mogę nic złego powiedzieć o jaości połączeń...

  • 0

    21. ~Marek  2014-07-24 11:26:59  host: 46.20.46.152

    Jeżeli chodzi o spikon i rozmowy międzynarodowe to zerknij na to:
    http://tlp.is/38c

  • 0

    22. ~Adi  2014-07-28 16:15:13  host: tor-exit-cs.pseudospace.com

    heh.. to się nazywa dobry content marketing w spikon.pl ;p Fajna infografika

  • 0

    23. ~Olek  2014-08-04 12:54:04  host: 176.10.100.228

    No w Spikon profesjonalnie podchodzą do tematu.

  • 0

    24. ~Ksawery  2014-10-14 14:51:41  host: 195-154-123-119.rev.poneytelecom.eu

    Jeżeli chodzi o operatora www.spikon.pl to jest to z pewnością voip gody polecenia ;)

  • 0

    25. ~Ula  2014-10-21 23:45:00  host: chulak.enn.lu

    Ja akurat polecam EasyCall ;)

  • 0

    26. ~Alicja  2014-10-28 13:05:08  host: orion.enn.lu

    Właśnie w spikon założyłem konto i ogarnąłem sobie centralkę... zobaczymy czy Wasze komentarze są coś warte, choć nie ukrywam, że jak na razie robi przyjemne wrażenie ;)

  • 0

    27. ~yupiii  2014-10-28 15:31:59  host: rubi-con.net

    ja w Easycall też dość długo jestem. Szczególnie teraz się warto zainteresować bo ciekawe oferty mają. Ogólnie ciężko wskazać najlepszego, mi akurat easy odpowiada co do jakości i stawek i już.

  • 0

    28. ~Panda  2014-10-29 20:03:24  host: 109.230.253.58

    Z EasyCall korzystałem jak siedziałem w UK i myślę, że sporo zostało mi przez to kasy w kieszeni ;)

  • 0

    29. ~Tosia  2014-11-13 12:11:57  host: tor-elpresidente.piraten-nds.de

    Ja się dałam namówić na spikon.pl i też bardzo polecam. Warto poznać cennik połączeń zagranicznych.;)

  • 0

    30. ~Windu  2014-12-10 11:36:04  host: 108.61.197.190.vultr.com

    Spikon.pl to jeden z lepszych operatorów. Dobrze wybrałaś.

  • 0

    31. ~Obi  2014-12-29 11:11:07  host: atlantic669.serverprofi24.com

    Mogliby w Spikon wydłużyć promocję...

  • 0

    32. ~Pablo  2015-03-24 12:44:03  host: exit-01c.noisetor.net

    Spikon to jeden z najlepszych operatorów dla mnie, przynajmniej najbardziej innowacyjny.

  • 0

    33. ~srodowy  2015-11-04 09:30:19  host: apn-5-172-252-162.dynamic.gprs.plus.pl

    W telecube.pl macie full opcji dla firmy polecam

  • 0

    34. ~robinio  2015-11-21 13:37:19  host: jxh10.internetdsl.tpnet.pl

    telecube,pl, to faktycznie bardzo konkurencyjna oferta dla firmy, centralka telefoniczna z super panelem gdzie można każde ustawienia IVRa, kolejkowania czy przedzialow czasowych łatwo dodać, modyfikować, mozna testowac 14 dni zanim się podejmie decyzje http://tlp.is/88v

Dodaj swoją opinię