Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze połączenia międzynarodowe w Klucz Mobile

Tańsze połączenia międzynarodowe w Klucz Mobile

LuiN 1 Lipca 2014 13:15

8 0
Bazujący na infrastrukturze Polkomtelu Klucz Mobile (MVNO) obniżył stawki za połączenia międzynarodowe.



Nowa stawka za połączenie wychodzące do krajów Unii Europejskiej wynosi 0,15 zł za minutę. Cena połączeń na rosyjskie numery komórkowe spadła do 0,29 zł, a na numery stacjonarne do 0,09 zł za minutę.

Źródło tekstu: Klucz Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: klucz mobile

w sumie: 34
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15.  2014-07-01 21:29:57

    Ja rownież korzystam, nie przesadzajcie z tą jakością dogadać się można bez problemu.
    Może ze starych aparatów dzwonicie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~Olek  2014-07-02 01:56:03  host: 088156226240.dynamic.vectranet.pl

    Warto spojrzeć na sposób naliczania cen, tylko LYCAMOBILE oferuje w Polsce połaczenia międzynarodowe z taryfikacją sekundową od sameg początku. Tak to wygląda:

    LYCAMOBILE - krajowe 1s/1s, zagraniczne 1s/1s, pakiety minut 60s/60s

    LEBARA - krajowe 60s/60s, zagraniczne 60s/60s

    KLUCZ - krajowe 1s/1s, zagraniczne 30s/30s

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~  2014-07-02 07:36:10  host: user-164-126-139-7.play-internet.pl

    Klucz jest najtańszy w kategorii rozmów do wszystkich sieci komórkowych w UE - 15gr/min. W Lyca i Lebara 39gr/min (za wyjątkiem połączeń na numery Lyca/Lebara 0-9gr/min)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~  2014-07-02 09:44:53  host: n10-05-06.opera-mini.net

    a jaka ważność konta w tym kluczu ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~jac  2014-07-02 14:31:10  host: ip-37-209-154-91.free.aero2.net.pl

    @18

    12 m-cy po każdym doładowaniu (minimalne - 5 zł)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~Obi  2014-07-14 09:42:31  host: hosted-by.snel.com

    Jak dla mnie to jednak VoIP to podstawa. Za jakość to chyba przede wszystkim operator odpowiada. Ja mam spikon akurat i nie mogę nic złego powiedzieć o jaości połączeń...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~Marek  2014-07-24 11:26:59  host: 46.20.46.152

    Jeżeli chodzi o spikon i rozmowy międzynarodowe to zerknij na to:
    http://tlp.is/38c

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~Adi  2014-07-28 16:15:13  host: tor-exit-cs.pseudospace.com

    heh.. to się nazywa dobry content marketing w spikon.pl ;p Fajna infografika

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~Olek  2014-08-04 12:54:04  host: 176.10.100.228

    No w Spikon profesjonalnie podchodzą do tematu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~Ksawery  2014-10-14 14:51:41  host: 195-154-123-119.rev.poneytelecom.eu

    Jeżeli chodzi o operatora www.spikon.pl to jest to z pewnością voip gody polecenia ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~Ula  2014-10-21 23:45:00  host: chulak.enn.lu

    Ja akurat polecam EasyCall ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~Alicja  2014-10-28 13:05:08  host: orion.enn.lu

    Właśnie w spikon założyłem konto i ogarnąłem sobie centralkę... zobaczymy czy Wasze komentarze są coś warte, choć nie ukrywam, że jak na razie robi przyjemne wrażenie ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~yupiii  2014-10-28 15:31:59  host: rubi-con.net

    ja w Easycall też dość długo jestem. Szczególnie teraz się warto zainteresować bo ciekawe oferty mają. Ogólnie ciężko wskazać najlepszego, mi akurat easy odpowiada co do jakości i stawek i już.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~Panda  2014-10-29 20:03:24  host: 109.230.253.58

    Z EasyCall korzystałem jak siedziałem w UK i myślę, że sporo zostało mi przez to kasy w kieszeni ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~Tosia  2014-11-13 12:11:57  host: tor-elpresidente.piraten-nds.de

    Ja się dałam namówić na spikon.pl i też bardzo polecam. Warto poznać cennik połączeń zagranicznych.;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~Windu  2014-12-10 11:36:04  host: 108.61.197.190.vultr.com

    Spikon.pl to jeden z lepszych operatorów. Dobrze wybrałaś.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~Obi  2014-12-29 11:11:07  host: atlantic669.serverprofi24.com

    Mogliby w Spikon wydłużyć promocję...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~Pablo  2015-03-24 12:44:03  host: exit-01c.noisetor.net

    Spikon to jeden z najlepszych operatorów dla mnie, przynajmniej najbardziej innowacyjny.