Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze pakiety w POP-ie na stronie populacja.pl

Tańsze pakiety w POP-ie na stronie populacja.pl

WitekT 4 Stycznia 2010 11:45

0 0

Od 1. stycznia trwa promocja na usługi POPGadane, POPzona oraz Ty i 3 uruchamiane z poziomu serwisu populacja.pl. Obniżono ich ceny z 6 zł do 4 zł.

W ramach usługi POPzona użytkownik ma możliwość komunikowania się z użytkownikami Orange POP po 10 groszy za minutę oraz 1 grosz za SMS i MMS. Należy pamiętać o limitach - 1,2 tys. minut, 5 tys. SMS-ów i 1 tys. MMS-ów. Regulamin usługi, działającej od lutego zeszłego roku, publikowaliśmy w tej wiadomości.

W ramach usługi Ty i 3 koszt połączeń z wybranymi numerami wynosi 3 grosze i 1 grosz za SMS-a. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.




Obie usługi wykluczają się - jednocześnie można mieć aktywną tylko jedną z nich. W ramach usługi POPGadane dostępne jest 30 minut do wykorzystania w ramach sieci Orange i na stacjonarne. Szerzej o usłudze pisaliśmy w tej wiadomości. Usługa wyklucza się z Ty i 3.

Więcej szczegółów o promocji na stronie populacja.pl.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2010-01-04 13:14:35

    @9. Już nie rób z ludzi głupszych niż są, jak ktoś wykupuje pakiet, który obowiązuje w POPie, to logiczne, że po to, żeby dzwonić do użytkowników tej taryfy, a nie gdzie indziej.

  • 0

    13.  2010-01-04 13:25:08

    Precz z pakietami!!! @12 to może jeszcze osobne pakiety do Popaków z parzystą końcówką numeru,a inny do tych z nieparzystą?Widać,że niektórym sylwestrowy szampan jeszcze nie wywietrzał...

  • 0

    14. ~  2010-01-04 13:25:27  host: v01-14.opera-mini.net

    A tak apropo to rzecznika na blogu juz od tygodnia zapowiadal wprowadzenie jakies nowosci,to jest ta nowosc?

  • 0

    15.  2010-01-04 13:32:25

    toms: na tej zasadzie to wszystko można sprowadzić do absurdu, jest pakiet w obrębie jednej taryfy i nie wiem co Ci w tym aż tak bardzo przeszkadza. Jakby nie było na to chętnych to by pewnie nie wprowadzali do oferty.

  • 0

    16.  2010-01-04 13:39:10

    @15-pokaż mi drugiego takiego Opa,który dzieli swoich użytkowników w zależności od taryfy.Chętni?Poruszasz istotny problem-ludzie godzą się na takie idiotyzmy i w ten sposób nakręcają speców od pseudopromocji.

  • 0

    17.  2010-01-04 13:43:56

    Mam na myśli podział obowiązywania pakietów głosowych w obrębie danej sieci,rzecz jasna.

  • 0

    18.  2010-01-04 13:44:15

    16. ale nie przesadzaj z tym dzieleniem. Są przecież rózne promocje, jedne dla NOG, drugie dla POP-a, no, a przecież są też takie, które obowiązują w obu taryfach, typu ostatnia świąteczna promocja. Moim zdaniem im bardziej urozmaicona oferta tym lepiej.

  • 0

    19.  2010-01-04 13:58:37

    Kupiłem, specjalnie popa i włączyłem tą usługę minuta za 3 gr., dla kontaktu z infolinią netii. Mam z nimi pewien problem, a by się doczekać aż zgłosi się konsultant trzeba czekać nawet po 30 minut. Rewelacja ;]

  • 0

    20.  2010-01-04 13:59:04

    @18-tym lepiej dla Operatora.Oferty powinny być maksymalnie proste,przejrzyste i coraz tańsze.Ale tak długo jak będą istnieć tacy entuzjaści zamieszania jak Ty-tak długo tego typu rozwiązania będą miały rację bytu.

  • 0

    21.  2010-01-04 14:03:00

    masash: hehehe, dobre, dobre! :-)

  • 0

    22. ~  2010-01-04 14:05:15  host: v01-07.opera-mini.net

    @19 przekoleś jestes :)zobaczymy czy opy wycofają nr stacjo ze swoich bok..era i orange mają a plus i play nry w sieci tyle ze w play zawsze płatne.mirekb

  • 0

    23. ~  2010-01-04 14:30:40  host: 193.59.137.108

    WitekT w pakiecie pop gadane jest 30 minut a nie 60 :)

  • 0

    24. ~  2010-01-04 14:35:30  host: 213-92-154-135.serv-net.pl

    Niech POPaki z Orange pochwala sie cena za internet na karte w POP lub OrangeGo :))))))))))))

  • 0

    25.  2010-01-04 15:13:30

    POPGadane to chyba 30minut??? 60minut było w wakacje 2009.

  • 0

    26. ~p  2010-01-04 15:23:08  host: host-89-230-130-115.inowroclaw.mm.pl

    play fresh gora pop i mowe oranhe go to glowno

  • 0

    27.  2010-01-04 15:23:08

    24 - nie bądź taki do przodu. Orange podobno już nie długo da przyzwoite pakiety data.

  • 0

    28. ~p  2010-01-04 15:23:56  host: host-89-230-130-115.inowroclaw.mm.pl

    nowe orange go

  • 0

    29.  2010-01-04 15:25:42

    Poprawiłem już POPGadane na 30 minut - dzięki wszystkim za zwrócenie uwagi! :-)

  • 0

    30.  2010-01-04 18:44:48

    Skasuj też link do 60minut w POPGadane

  • 0