Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze pakiety internetowe w White Mobile

Tańsze pakiety internetowe w White Mobile

LuiN 3 Listopada 2014 08:25

5 7
O połowę spadły ceny pakietów internetowych w ofercie na kartę sieci White Mobile.

Od 3. listopada obowiązuje nowy cennik usług w ofercie na kartę White Mobile. Zmieniły się ceny pakietów internetowych:
  • NetGT 100 MB - 2,99 zł, aktywacja *121*11*04#,
  • NetGT 500 MB - 6,99 zł, aktywacja *121*11*05#.

Oba pakiety ważne są przez 31 dni, a przyznane w ramach nich paczki danych rozliczane są w zaokrągleniu do 1 kB.


Źródło tekstu: White Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: white mobile

w sumie: 14
  • 6

    2. ~woOow  2014-11-03 08:39:41  host: user-94-254-193-56.play-internet.pl

    co to white mobile ?? wytrzyma dłużej niż MTVMobile ?? poco w ogóle to wprowadzaja ??

  • -4

    3. ~ad  2014-11-03 08:47:43  host: 185.13.106.93

    Moze po to aby inni o.nizyli
    W T Mobile w taryfie Nowy Tak Tak 100 MB kosztuje 9.06 zl

  • 0

    4. ~gość  2014-11-03 08:54:33  host: 84-234-44-130.internetia.net.pl

    @3 A jeszcze nowy tak tak istnieje, 5 lat temu jak pracowałem to było i do dziś jest ha A ceny jak z kosmosu

  • 1

    5. ~wi  2014-11-03 09:03:25  host: xdsl.232.c79.petrotel.pl

    drogo :(

  • 2

    6.  2014-11-03 09:09:08

    wypada jakoś się przypomnieć bez ponoszenia kosztów.

  • 0

    7. ~  2014-11-03 09:35:48  host: n15-09-07.opera-mini.net

    Ale za to naliczanie co do 1 kB. Tak jak powinno być w każdej sieci.

  • 0

    8.  2014-11-03 09:55:25

    7 - tak już było ;-) Ale niektóre sieci uznały to za przeżytek i wolały taktowanie co pół megabajta np. ;-)

  • 0

    9.  2014-11-03 09:59:07

    O ile w prepaidzie to do uzasadnienia jest (np. minimalną ceną 1 gr za wykonaną usługę, to w abonamencie już nie bardzo - bo przecież podsumować można na koniec miesiączki dane usługi i naliczyć opłatę. No ale naliczanie za konkretne połączenie/sesję jest prostsze i oczywiście dla operatora korzystniejsze ;-)

  • 1

    10. ~Red  2014-11-03 10:15:00  host: staticline18294.toya.net.pl

    To jest jakaś sieć dla stomatologów ;) ? Jest jeszcze FM Mobile, chyba większa egzotyka niż White a przy okazji jakaś "sekta" w stylu Amway :)

  • 0

    11.  2014-11-04 19:31:43

    pakiety raczej słabe,jedyne co ma ciekawe to nolimit na komórki za 18 zł.

  • 0

    12. ~wiz  2014-11-11 20:55:45  host: 185.13.106.69

    Huawei 173U-2 modem się synchronizuje (niebieska dioda) ale nie mogę nawiązać połączenia z siecią White Mobile. APN internet.gt bez podania hasła i nazwy użytkownika. Karta nie jest blokowana kodem PIN. Ktoś z Was ma podobny problem?

  • -1

    13. ~Adam  2014-11-18 08:04:23  host: 81.210.62.242

    Działają na sieci Plusa (najlepszy zasięg), a na komórki bez limitu za 18 zł I stacjonarne 10 zł - moim zdaniem porównywalna oferta z nju mobile czy red bull mobile a zasięg najlepszy.
    szkoda, że się tak słabo reklamują bo mało jak widać po komentarzach ludzi słyszało o tej sieci, a to nie wróży dobrze.
    ale może to jest sposób na dobra ofertę w dobrych pieniądzach - bez zbędnego wielkiego marketing za który I tak nie firmy płacą, a obecni abonenci.
    szkoda tylko, że w White Mobile w abonamencie internet jest tak kosmicznie drogi 1-gb - 15 zł!

  • 1

    14. ~  2014-11-18 08:20:41  host: 212.109.132.194

    @13
    Plus i najlepszy zasięg? od czasów NetWorkS! już nie mają najlepszego zasięgu.

  • -1

    15. ~Adam  2014-11-25 21:34:50  host: 87-205-142-205.adsl.inetia.pl

    Miałem t-mobile i Orange więc porównanie mam i wiem co pisze. Pewnie wszystko zależy od lokalizacji. Nie mniej jednak na śląsku i opolszczyźnie zasięg plusa moim skromnym zdaniem jest najlepszy.

Dodaj swoją opinię