Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze modemy w Play Online na kartę

Tańsze modemy w Play Online na kartę

Ringu 17 Stycznia 2011 14:53

0 0
17. stycznia Play obniżył cenę modemów Huawei E1750C i ZTE MF638 w ofercie Play Online na kartę.

W skład zestawu za 129 zł wchodzi:
starter z 1 GB na transfer danych,
modem Huawei E1750C,
lub
modem ZTE MF638.

Przed promocją cena zestawu wynosiła 219zł.

W okresie obowiązywania niniejszej oferty promocyjnej można zakupić maksymalnie pięć sztuk zestawu.


Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~  2011-01-17 15:16:56  host: z24-06.opera-mini.net

    Wyjście na antenę zewnetrzną nie mają też. U mnie na wsi tylko z anteną złapię te 2G czasem 3G.

  • 1

    6. ~...  2011-01-17 15:24:28  host: 188.147.202.200.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    imo nie ma co narzekać. To model o przyzwoitych parametrach, który do tej pory na all... kosztował w najlepszym wypadku takie same pieniądze. Tu jest na miejscu z normalną gwarancją i kosztów przesyłki płacić nie trzeba. Gdyby komuś się chciało bawić to można zmienić oprogramowanie na nie brandowane i korzystać z opcji połączeń telefonicznych. (sprawdzone empirycznie) Jeśli jest simlock to można go bezpłanie usunąć generatorem kodów. Robiłem to z modemem z o2. Około godziny zapoznawałem się z tematem i ściągałem potrzebny soft. Zrobiłem jedno i drugie a wcześniej nie miałem żadnej wiedzy na ten temat.

  • -1

    7. ~sympatyczny  2011-01-17 15:40:52  host: 85-222-73-222.home.aster.pl

    @6: jakich polaczen telefonicznych?

  • 0

    8.  2011-01-17 15:50:45

    Modemy nie najgorsze ;) o niebo lepsze od samej usługi PlayOnline.

  • 0

    9. ~...  2011-01-17 15:53:02  host: 188.147.202.200.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @7 W oprogramowaniu mobile partner nieobandowanych masz teraz możliwość wykonania połączenia z np. laptopa na komórkę. Oczywiście karta sim musi takie połączenia obsługiwać(sprawdzałem właśnie na takiej)

  • 0

    10. ~sympatyczny  2011-01-17 15:57:45  host: 85-222-73-222.home.aster.pl

    A, o to chodzi. Sadze ze a) nie kazdy modem to obsluguje, b) nie wiem czy to bedzie bardzo popularna funkcjonalnosc

  • 0

    11.  2011-01-17 17:16:02

    To mają te modemy simlocka czy nie?

  • 0

    12. ~sklodek25  2011-01-17 18:03:05  host: adtd183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A nie wiecie jak można nabyć ten modem bo na stronie nie mogę znaleźć w tej cenie

  • 0

    13. ~maki  2011-01-17 18:20:36  host: egw37.internetdsl.tpnet.pl

    Może to będzie konferencja o przyśpieszeniu Play Online

  • 0

    14.  2011-01-17 20:37:07

    Modemy nie mają simlocka. Udało mi się zdobyć Huawei E1750C, musiałem obdzwonić pół Wrocławia.

  • 0

    15. ~Józek  2011-01-17 21:16:41  host: z15-15.opera-mini.net

    Marens# Po pierwsze ten modem nie ma wyjścia na antenę zewnętrzną. Po drugie nie ma pasma UMTS 900. Po trzecie nie jest to Sierra Wireless. Więc nie wiem czym tu się zachwalasz...

  • 0

    16. ~mati  2011-01-17 21:28:51  host: 62-61-35-218.static.hnet.pl

    na tej konferencji przedstawia nowe taryfy internetowe, będą na godziny i np. na noc szybsze łącza itp.

  • 0

    17.  2011-01-18 00:31:09

    To macie tanio e173 ma wszystkie zalety i jeszcze jedna mozna kupic za 200zl nowke albo na allequpie za 130-170zl... a sama oferta nie jest zla i nie wiem co tu oczekiwac za 120zl, przeciez nic lepszego nawet na allequpie nie kupicie chyba tylko zlomy z angli...

  • 0

    18. ~  2011-01-18 10:24:57  host: dcs70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lepiej kupić E173.

  • 0

    19.  2011-01-18 13:42:41

    Ja dzisiaj byłem w 3 salonach Play- wszędzie oferta wirtualna, nie ma nigdzie tych modemów.

  • 0

    20. ~Artur  2011-01-18 22:56:30  host: z14-14.opera-mini.net

    To który modem na usb spece polecacie skoro te z play są be ? bo się rozglądam za modemem który mnie w mieście i na wsi nie zawiedzie :-)

  • 0

    21. ~Play-no signal...  2011-01-19 21:02:59  host: 84-10-102-197.dynamic.chello.pl

    Co z tego że tańsze jak w terenie PlayOnline ma żenujące pokrycie i jest najgorszą dostępną opcją? A w mieście mam ciekawsze możliwości

  • 0

    22. ~pete  2011-01-19 22:20:51  host: dynamic-78-8-143-176.ssp.dialog.net.pl

    @Marens: w którym salonie? TIA.

  • 0

    23. ~darek  2011-01-27 07:56:57  host: 1.ver.abpl.pl

    oczywiscie promocja swietna, ale przypomina troche tanie mieso w tesco, jest ale go nie kupisz , bo albo sie skonczylo albo bylo dwa kilo.Nie sposob nigdzie kupic w salonie tego modemu w tej cenie. Wczoraj pani powiedziala ze w starej cenie maja, ale w nowej jeszcze nie. Super GRATulacJE

  • 0

    24. ~tp fan  2011-02-04 16:46:42  host: public83720.xdsl.centertel.pl

    Są w playzone w Gliwicach, przynajmniej miła pani z telefonu tak twierdzi. :-))))

Dodaj swoją opinię