Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze MMS-y w POP-ie

Tańsze MMS-y w POP-ie

WitekT 27 Kwietnia 2007 12:03

0 0
27. kwietnia Orange obniżył w POP-ie cenę MMS-a do innych sieci. Do tej pory była to chyba najdroższa oferta na rynku - aż 1,22 zł.

Nowa cena to 0,40 zł brutto.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24. ~ziomek  2007-04-27 14:04:07  host: aclg78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nikt nikomu nie kaze byc we frajerskiej taryfie pop ze słynnymi 600sms-ami w Go wszystko jest inaczej przyuwazcie

  • 0

    25. ~berdys  2007-04-27 14:07:22  host: aais240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oh ah orgazm z tej okazji ;]

  • 0

    26. ~tolek  2007-04-27 14:45:12  host: dql31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wydaje mi się że OrangeGo jest całkiem niezłym prepaidem. Jest kilka pakietów z którymi jest taniej. Przykładowo pakiet za 5zł a w nim rozmowy do orange i stacjonarne po 20 groszy przy czym nie ma ograniczenia minutowego. Inna możliwa opcja to rozmowy po 5 groszy z trzema wybranymi numerami. A z smsami i mmsami jest tak jak już ktoś pisal, pierwszy miesiac smsy po 1grosz mms po 3 grosze, później smsy są po 3 grosze a mmsy po 14. Także jest całkiem sporo tych promocji i jak ktos wybierze odpowiednie dla siebie to powienien być w miare zadowolony

  • 0

    27.  2007-04-27 14:56:55

    @ 26 ale jeden fakt TOTALNIE zabija tą ofertę - brak możliwości łączenia promo !!! Minuta za 20gr powinna być równolegle z 3 nr za 5gr. A jeśli chodzi o 3nr za 5gr, to aktywacja powinna obejmować 3nr, a nie kazdy nr za 5zł.

  • 0

    28. ~mariusz  2007-04-27 15:17:38  host: 196-41.is.net.pl

    byle do konca czerwca i 'cmyk' z orange do playa.Ta obnizka po prostu zachecili mnie na 'zawsze'.NIECH OBNIZA 80GR DO WSZYSTKICH na cos nizej!!!!Zaakceptuje 60gr,ale obecnie cena jest skandaliczna w porownaniu z innymi.CZY ONI NIE CZYTAJA KOMENTARZY? pzdr

  • 0

    29.  2007-04-27 15:20:59

    Witek, jak to jest w koncu z tym dodatkiem 10-zlotowym w tej dzisiejszej promocji? Podobno jest na polaczenia w Orange, ale TYLKO na te cennikowe, nie mozna ich wykorzystac na promocyjne tansze polaczenia - przyjaciól czy 20-groszowych czy co tam jeszcze mają w prepaidach Orange... Dziewczyna w "salonie" Orange mi to powiedziala.

  • 0

    30.  2007-04-27 15:22:00

    ~mariusz - komentarze posze ułamek promila użytkowników. Baaardzo niereprezentatywna grupa ;-)

  • 0

    31. ~Pu94  2007-04-27 15:32:55  host: eic119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w popie specjalnie sie nic nie rusza chca ludzi przepchac do GO jednak prepaid centralnie uspiony . A z tym 1.22 to nawet nie wiedzialem dobrze ze poszedlem do taktaka chociaz tam tz rewelek niema . Ja nie wiem w ogole kto robi te wszystkie beznadziejen promocje nigdy nie bedzie tka jak trzeba. masakra

  • 0

    32. ~ysyl  2007-04-27 15:35:29  host: stargate.starcom.com.pl

    @ 29 Dokładnie - dodatkowe 10 zł jest TYLKO na połącznia cennikowe i o ile wiem zchodzi pierwsze przed pakietami :((( Jednym słowem, dzwoniąć do Orange z bonusa jest ściągane 80 gr na minutę :) SUPER OFERTA. Jestem w POPie bo w Orange jest cała moja rodzina i dzwonimy do siebie za promocyjne stawki, ale poza sieć to się chyba bardziej opłaca z budki zadzwonić.

  • 0

    33. ~phone  2007-04-27 16:25:38  host: chello087206092031.chello.pl

    ciekaw jestem kiedy francuzi zmadrzeja i wezma sie za hodowle ślimaków.

  • 0

    34. ~phone  2007-04-27 16:26:37  host: chello087206092031.chello.pl

    i jeszcze jedno-szkoda ze nie ma już ideii!!!

  • 0

    35.  2007-04-27 16:50:51

    @29, wlo zmien dziewczyne w salonie... ile mozna to walkowac na forum. ta kase dodatkowa mozna wykorzystac na polaczenia w sieci (w popie 15gr a w orange g0 20gr badz 5gr), aktywacja uslug schodzi z glownego ale juz oplaty za min wygadane schodza z dodatkowego. wiec przestancie pisac bledne informacje ze mozna tylko za 80gr dzownic z tych 10zl... ~ysyl masz popa ? nie wierze ci, jakbys mial to bys nie pisal glupot ze tylko na polaczenia cennikowe. zreszta zapraszam na forum do tematu "Promocyjne doładowania w Orange"

  • 0

    36.  2007-04-27 16:55:12

    wlo: Korzystając z Lepszych Numerów, 20 gr za minutę czy Przyjaciół kasa schodzi z bonusa po stawkach odpowiednich dla każdej z tych usług. W przypadku wykupionego pakietu Masz Gadane najpierw schodzi z pakietu, a potem po wykorzystaniu pakietu z bonusa po stawkach 80gr. Czyli raczej temu kto korzysta z POPa i pakietów Masz Gadane nie jest to zbytnio ciekawa promocja doładowania.

  • 0

    37.  2007-04-27 17:03:06

    Ghost_Dog: Właśnie, moim zdaniem oferta Orange GO była by korzystniejsza gdyby Przyjaciele łączyli się z 20 gr za minutę. Taka niewielka zmiana i bym był zadowolony, 5 zł od numeru sporo jeśli chce się aktywować 3, ale nie będę się czepiał bo to i tak dobra oferta, za tak niewiele tak tanio tym bardziej, że dają bonusy do doładowań, które można wykorzystać na rozmowy z wybranymi numerami. Takie 10 zł to w końcu 200 minut! Jednej rzeczy bym sobie jeszcze życzył, obniżenia stawki 80 gr tak do 60 gr poza sieć. Ciekawie by też było gdyby zrównali cenowo SMSy i MMsy.

  • 0

    38.  2007-04-27 18:59:52

    no to nadal nie wiem ;-) chociaż dwa głosy przeciwko jednemu... Mnie to nie obchodzi za bardzo, pośrednio tylko, bo syn olewczo podchodzi do spraw - ja płacę za telefony ;-) Jedyne co mogę zrobić to albo się dowiedzieć i mu przekazać albo płacić albo zablokować wychodzące... GO ma tylko do dzwonienia na jeden numer i jak to dzisiajsza młodzież, nie ma czasu na dowoadywanie się szczegółów zwłaszcza kiedy kazdy mówi co innego ;-) A props... jak się sprawdza ile jest tego bonusa na koncie, bo nie sumuje z kontem podstawowym?

  • 0

    39.  2007-04-27 19:20:23

    sprawdzanie: polaczenie z *500, pelne info smsem pod nr 1555 o tresci ILE. Z tych 10 zl bedzie taryfikacja usligi np przyjaciele wiec bedzie ciupalo po 5 gr.

  • 0

    40.  2007-04-27 19:41:22

    dzięki. sorry za trucie, ale nie korzystam na codzień z GO ;-) A ma to dla mnie znaczenie - kosztowe, że tak powiem ;-) Ech... Kiedyś to były czasy - cały dzień można było z dziewczyną za złotówkę gadać (złotówka to pączek albo 1/3 ceny paczki sportów - zwykłych papierosów bez filtra) oczywiście jeśli się miało telefon (byłem tym szczęśliwcem) albo z budki - o ile ludzie pozwolili - wtedy były kolejki do budek ;-)

  • 0

    41.  2007-04-27 19:42:40

    I nie obchodziło mnie, że rozmowa jest kontrolowana - tym bardziej, że dzwoniłem przez centralę wojska do mieszkania zawodowego podoficera ;-)

  • 0

    42. ~ozp  2007-04-28 00:03:13  host: aawl65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale to śmieszne jest .... wiecie co 15 gr w Playu to jest konkurencyjna cena :P

  • 0

    43. ~ysyl  2007-04-28 08:49:33  host: akr23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    b@sho niedoprecyzowałem... chodziło mi oczywiście o pakiety Masz Gadane peace :)

Dodaj swoją opinię