Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze dzwonienie i SMS-owanie w Orange POP

Tańsze dzwonienie i SMS-owanie w Orange POP

WitekT 23 Lutego 2009 16:03

0 0

Od 23. lutego użytkownicy Orange POP mają możliwość tańszego komunikowania się z użytkownikami Orange POP (usługa POPzona) lub wszystkimi w Orange i w sieciach stacjonarnych (usługa MultiPOP).

W ramach usługi POPzona, po wysłaniu SMS-a o treści POPZONA na numer 707, użytkownik uzyska możliwość komunikowania się z użytkownikami Orange POP po 10 groszy za minutę oraz 1 grosz za SMS i MMS. Uruchomienie usługi kosztuje 6 zł. Należy pamiętać o limitach - 1200 minut, 5000 SMS-ów i 1000 MMS-ów.




W ramach usługi MultiPOP, po wysłaniu SMS-a o treści PAKIET na numer 391, użytkownik zyska pakiet 30 minut połączeń na numery w sieci Orange i stacjonarne wymiennych na 600 MMS-ów lub 1200 SMS-ów do sieci Orange. Uruchomienie usługi kosztuje 6 zł. Pakiet jest ważny 30 dni, a liczba pakietów, które można jednocześnie zamówić, nie jest ograniczona.

Zobacz: regulamin usługi POPzona (plik PDF; 115 kB).
Zobacz: regulamin usługi MultiPOP (plik PDF, 82 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 88
  • 0

    69. ~POPAK  2009-02-25 09:10:30  host: 194.181.135.198

    ha orange jest smieszne!! powinno ulepszycc usługi tak jak (ulepszało3po3) na p; 0.5 gr inuta 1 gr mms i 10 gr minuta w multi pop albo w popzone(orangezone powinni bydz) do wszystkich w orange . bo te usługi na dzisiaj to sa barrrdzo ciekie!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    70.  2009-02-25 09:31:03

    Mogliby coś ulepszy i ulepszyli... Zamiast 3 jeden pakiet, no i POPzona dla tych co dzwonią do POP-aków i chcą wykorzystać efektywnie konto promocyjne. Niestety za mało osób jeszcze chyba odeszło do innych sieci by musieli o tych klientów walczyć. Nawet jeśli Play czymś zaskoczy niesamowitym w ofercie na kartę to nie sądzę by Orange zareagowało w ciągu najbliższych miesięcy zbyt szybko.

  • 0

    71. ~aska  2009-02-25 14:15:51  host: mail.geopoz.poznan.pl

    czy mozecie uruchomic pakiet multi? bo ja nie moge...

  • 0

    72.  2009-02-25 18:50:55

    eee całkowita klapa nic ciekawego jak to zwykle bywa w Orange w ostatnim okresie.

  • 0

    73.  2009-02-25 18:56:40

    Ja zobaczę co zaproponuje Play. Jeśli spełnią swoje obietnice co do świetnych cen, a oferta okaże się prosta to przenoszę numer z Orange do Play.

  • 0

    74. ~  2009-02-26 09:40:00  host: 194.181.135.198

    biotyt cos czuje ze tak zrobisz bo play na pewno obnizy cene..sam tez jestem w orangu i niestety chyba to samo zrobie tylko jescze nie wiem czy do play albo plus orange zchodzi już od dawna na psy

  • 0

    75.  2009-02-26 11:16:43

    Mi z trójcy ewentualnie Era się opłacała, ale jednak Play wyjdzie mi najuniwersalniej ze względu, że mam dobrego znajomego w Plusie (w Plusie mam tylko kilka osób), inny przeniósł się do Play z Orange, dwóch innych dobrych znajomych ma w Erze. Już tylko połowa książki została w Orange, nie wiem ile to numery przeniesione bo biling mi nie działa od dawna w Orane On-line. Powoli więc się kurczą osoby, do których mogę wykorzystać darmowe środki w sieci. Jestem ciekawy, nawet jeśli dobra oferta będzie dostępna tylko na własnych nadajnikach Play to nie będzie mi to przeszkadzać, mieszkam i poruszam się w zasięgu GSM/3G własnym Playa.

  • 0

    76. ~embe  2009-02-26 14:37:37  host: 83-238-237-115.adsl.inetia.pl

    wysylajac smsa na 646 za 6zl o tresci GADANE dostaje sie 30min (wychodzi po 20gr za min), a wiec za 12zl mamy 60min. W nowej ofercie wysylamy SMSa i placimy za niego 6zl ale minut gratis nie dostajemy tylko placimy 10gr za kazda minute, a wiec w nowej ofercie POPzona po wyslaniu SMSa i wygadnaiu 60min zaplacimy rowniez 12zl (6zl za smsa i 60*10gr)... Tak wiec oferta jest korzysta dopiero dla osob ktore rozmawiaja z kilkoma nr w POPie wiecej niz przez 60 min miesiecznie...

  • 0

    77. ~Irzi  2009-02-28 16:47:43  host: 87-205-143-196.adsl.inetia.pl

    Uciekajcie z orange to złodzieje.Kradną przed doładowaniem konta, właśnie dzisiaj ich na tym chyciłem.Mam od nich numer już 8 lat żadnej konkretnej propozycji nie dostałem chociaż konczy mi się umowa,a dzisiaj jeszcze ta kradzież ODCHODZE od nich.

  • 0

    78. ~adelajda  2009-03-01 14:53:49  host: inet20909nj-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    rozumiem ze w tym popzone nie da rady dzwonic za 10gr/min do abomemtow sieci Orange tylko do uzytkownikow Popa??

  • 0

    79. ~ziomek13  2009-03-01 15:24:45  host: acnp20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    78 dobrze rozumiesz bo jestes normalny , normalni sa tez ci to utworzyli a nienormalni mają to kupic

  • 0

    80. ~Orrorin  2009-03-01 21:16:31  host: s253pc216.mmj.pl

    Hej a czy ktoś z was wie kiedy będzie nowy cennik telefonów w zetafonie? Podobno ma być dostepna w nim nokia 3120classic :D

  • 0

    81.  2009-03-01 23:30:13

    ~Orrorin tak będzie dostępna w zobowiązaniu na 36 miesięcy jedynie 999zł :D

  • 0

    82.  2009-03-01 23:36:01

    kwistas: Dodałbym, że to promocyjna cena 999zł za telefon z simlockiem dlatego tak atrakcyjna :P

  • 0

    83. ~  2009-03-02 08:48:20  host: f142-044.opera-mini.net

    81/82- zapomnieliscie dodac jeszcze ze ta atrakcyjna cena to cena netto i trzeba doliczyc 22proc VAT xD

  • 0

    84. ~Orrorin  2009-03-02 09:11:25  host: s253pc216.mmj.pl

    Hehehe dobre w sumie macie racje telefony w są tam drogie no moze poza j700 ale ponoć jakiś taki wybrakowany model to jest bateria słaba i wyswietlacz nie w tej rozdzielczości co powinien

  • 0

    85. ~.  2009-03-02 19:59:14  host: 093105083159.legnica.vectranet.pl

    ale badziew ja mam w erze i mam 40 minut za 6,00zł - era rządzi! :)

  • 0

    86. ~ja  2009-03-05 20:47:03  host: h230183.net.pulawy.pl

    na stronie orange napisali ze w multipop jest 600 smsow lub 120 mmsow za 6zl http://www.orange.pl/portal/map/map/prepaid_pop_promo?articleId= 3549422&rp=prepaid_pop_promo&rc=PREPAID_POP_PROMO

  • 0

    87. ~nbjanik  2009-03-11 19:31:15  host: public16239.xdsl.centertel.pl

    Potwierdzam, bo sam kupiłem ten pakiet. SMSów jest 600, a MMSów 120...

  • 0

    88.  2009-04-10 20:53:18

    Zlikwidują MultiPOPa :-/.

Dodaj swoją opinię