Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze "Bliskie Numery" dla osób ze stażem w Simplusie

Tańsze "Bliskie Numery" dla osób ze stażem w Simplusie

WitekT 9 Marca 2011 13:52

0 0
10. marca w Simplusie startuje nowa promocja pod nazwą Stażowe, w ramach której klienci z ponad półrocznym stażem, będą mogli taniej aktywować usługę Bliskie Numery w taryfie Twój Profil.

Zamiast 5 zł na 30 dni, w promocji usługę pozwalającą na nielimitowane rozmowy i SMS-y z trzema wybranymi numerami w Plusie będzie można aktywować za 1 zł.

Aktywacja odbywa sie kodem *136*11*55#. Promocja potrwa do 29. kwietnia.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 0

    33.  2011-03-09 18:44:56

    24. - dlatego trzeba się przenieść z tą 10. do lepszego operatora ;-)

  • 0

    34.  2011-03-09 18:47:39

    A każdy z tej 10 ze swoją 10 - i tak w sposób natychmiastowy nie ma operatora dającego debilne oferty - dla mnie to oczywiste - wszyscy tak robią przecież ;-D

  • 0

    35. ~  2011-03-09 18:57:06  host: z31-15.opera-mini.net

    wlo, wszyscy tak robią od 4lat i masowo przenoszą numery całymi rodzinami z przyjaciółmi. Firmy tez przenoszą do tej sieci numery :)

  • 0

    36. ~  2011-03-09 19:06:17  host: dcv102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    29. Plebs - to najniższa warstwa ludności miejskiej (najbiedniejsi), pozbawiona majątku i obywatelstwa, złożona m.in. z robotników, służby, żebraków i marginesu społecznego, a także czeladników i niewolników. To w Play wg Twojej terminologii nie ma plebsu?

  • 0

    37.  2011-03-09 19:47:05

    I fajnie ;-) Mi to nie przeszkadza, a Tobie?

  • 0

    38. ~  2011-03-09 20:10:34  host: ebi61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    simplus rzadzi najlepszy najtanszy w calej europie swiecie ; kto nie ma simplusa to frajer

  • 0

    39. ~Roman  2011-03-09 21:00:18  host: v08-16.opera-mini.net

    "Darmowy numer" dla Nowego Simplusa, Easy i Team7 zniknął bez śladu ze strony Simplusa. Wie ktoś co dalej z tą promocją?

  • 0

    40. ~  2011-03-09 21:12:20  host: p15-07.opera-mini.net

    Wlo z tymi paroma numerami może mieć racje ale ja nie przejdę tam gdzie są ci z którymi najczęściej się kontaktuje bo mi się to nie opłaca i nie opłacało by się gdyby wszyscy byli nawet w jednej sieci(a nie są), no może gdyby wszyscy byli w play to bym olał gaduair. Innymi słowy mówiąc opłaca mi się dzwonić za sieć od kilku lat. Simplus ostatnio to tylko obiekt kpin i żartów.

  • 0

    41.  2011-03-09 21:22:52

    Dosyć już tego pitolenia, poczekamy do jutra do regulaminu to będzie wiadomo, co jest warta ta promocja.

  • 0

    42. ~idiota II  2011-03-09 21:38:33  host: z23-10.opera-mini.net

    Nie trzeba czekać. Promocje simplusa są najlepsze, zasięg świetny i doskonały bok. Będę się modlił a później odprawie mantre żebyście się nawrócili nawrócili i przeszli do simplusa.

  • 0

    43. ~zori  2011-03-09 23:20:55  host: lyw210.internetdsl.tpnet.pl

    @39 - Ze strony po przebudowie zniknął DN, to fakt. Ale w PlusOnline i pod *110# jeszcze widnieje (przynajmniej u mnie). Trudno wyczuć. Gdzieś jeszcze znalazłem regulamin DN www.simplus.pl/images/regulamin_promocji_darmowy_numer.pdf i tam stoi, że promocja ważna do odwołania, a odwołania promocji nie znalazłem...

  • -1

    45.  2011-03-10 08:30:48

    40. - ja nie wiem! ja powtarzam to co czytam - opinie na podstawie analiz podawanychj przez operatoró! w tym także materiały UKE ;-) Więc nie chodzi o to czy mam rację czy nie, tylko o to, że to jest standardem. Jeśli ktoś potrzebuje czegoś więcej, to chyba nie szuka ofert "dla wszystkich" tylko dobiera odpowiednie dla siebie? Tylko, że jeśli nie korzystasz jeden z drugim z oferty standardowej, po jaką [...] porównujesz swoją wyszukaną ofertę z ofertą dla milionów?

  • -1

    46. ~  2011-03-10 09:43:11  host: p20-09.opera-mini.net

    Wlo, ja na swoim przykładzie pokazuje na czym może polegać paradoks, nie obalając nawet twoich założeń z konkretnymi numerami, pod warunkiem że nie wyskoczysz że tam idzie na przykład 90% połączen. Nawet gdybym miał bardzo tanio do paru osób w s+ to jest wiele walców co by wyrównały z nawiązką oszczędności. 200sms dajmy na to w s+ to koszt 36zł, dane mam taniej, gwiazdki do play nie przerażają. Napiszę tak. Bezpłatnych numerów nie potrzebuje, wybrane jak najbardziej i żeby ktoś pęknał to nie znajdzie dla mnie nic poza pf i ga. Tak na marginesie to jestem zdania że jeśli nagle ogrom ludzi potrzebuje darmowych numerów to coś jest nie tak nie tylko z tak śmiesznymi ofertami jak simplus. Nie będę dyskutował czy ludzie się organizują w jakieś grupy i przenoszą hurtem, sądzę że tak robią głównie dzieciaki. Ja widzę na oczy że znana mi większość jest gdzie jest bo ktoś im mówił dawno temu że tam dają tanio telefon za 1zł, teraz lojalki dostają i też są zadowoloni. Z prepaidami jest różnie ale reguł wielkich też nie dostrzegam. Wlo mało kto jest takim jak ty znawcą :D Ludzie żyją swoim życiem a nie modlą się do jednogroszówki jak wiadomo kto z telepolis ;-)

  • -1

    47.  2011-03-10 11:14:14

    46. No nie czytasz Telepolis? Każdy mi radzi, zebym przeniósł siebnie i znajomych do Play ;-) Rozumiem, ze znajomych znajomych także powinienem przenieść? Tak - robią to dzieciaki tylko i ew. ludzie, którzy na 3 numery dzwonią - jak np. moja koleżanka - z mężem i synem non stop gada podczas gdy pod inne numery dzwoni sporadycznie albo załatwia sprawy w kilka sekund ;-) Dla niej nie ma znaczenia ile kosztuje minuta poza sieć wówczas. A dlaczego przeniosła? Bo jej syn przeniósł swój numer do Play - bo kumple mieli w Play. I co? Teraz jak podrósł trochę inaczej patrzy na sprawy, ale stało się ojciec i matka zostali zmuszeni to on czy chce czy nie musi mieć Playa, a jeśli chce coś innego - może sobie płacić za numer w innej sieci ;-)

  • -1

    48.  2011-03-10 11:19:31

    Ludzie by chcieli wszystkiego za darmo - w końcu płacą podatki ;-) Tak dobrze n ie będzie, więc niech każdy wybiera co mu pasuje a nie mówi innym że debilami są, że nie korzystają z ofert za darmo do wszystkich, nawet w sieci, podczas gdy odbiorca tych porad ma jeden czy dwa numery na które w tej sieci dzwoni, a i to sporadycznie. Jak jest oferta, to normalne, ze mało kto skorzysta, ale większośc będzie zachwalać bez sensu. Po co mi np. Internet po 5 zł co miesiac bez limitu, jak płacę 10 zł za pół roku z limitem 50 MB, który mi w zupełności wystarcza do czytania wiadomości i tego co robię przez internet będąc poza dostępem wlan (a mam 20 punktów dostępowych wlan). No debilem musiałbym być żeby przepłacać. No ale bez limitu za 5 zł to znacznie lepsze niż limit 50 MB za 10 zl ;-)

  • -1

    49. ~  2011-03-10 12:05:02  host: p20-10.opera-mini.net

    Wlo ja nie szukam debilów co przepłacają bo mnie nie interuje ile kto płaci. Zamiast się zamartwiać o kogoś wolę się pośmiać z tych co wydają 5zł na miesiąc i udawadniają w komentarzach najwyżej że względem innych sieci oszczędzają 50gr. Nic ci nie proponuje i nie zależy mi. Nie mam pojecia ile płacisz za minutę w sieci i za sieć, możesz napisać bo nie wiem. Ja w pf miałem dobrze a w ga nie mam gorzej. Jestem zadowolony i jedyne czego bym chciał to gwarancji obecnych warunków. Dalej będę pisał że simplus jest beznadziejny a ty pisz co chcesz bo masz taką możliwość. A tak na koniec. Poczytaj statystyki operatorów, ilości kart sim, sredni zysk od głowy w prepaid i abo. Coś mi się zdaje że ludzie dzwonią na 3 numery bądź osoby typu 1gr from telepolis nie stanowią większości bo by takie srednie nie wyszły.

  • 0

    50. ~alf45  2011-03-10 14:55:12  host: 77-254-20-165.adsl.inetia.pl

    Otwórzcie oczy jak W3 kradnie i do tego zwala winę na P4. Jak sami budowali swoje sieci i zdzierali to było dobrze. Zwykła matematyka: weźmy operatora Nr1 z W3. Cena hurtowa rozmowy kończącej się u innego operatora W3 to ok 16gr/min. Gdy rozmowa kończy się u P4 to 32gr/min. Różnica 16gr/min. Jeśli za rozmowy do W3 płacisz 29gr/min to do P4 powinno być 29+16=45gr/min, powiedzmy 50 gr/min z podatkiem i naddatkiem (zysk jest w kwocie bazowej). A jest 59-79 zależy u kogo. Złodziejstwo! Złodziejstwo! Złodziejstwo!

  • -1

    51.  2011-03-10 17:35:24

    ~alf45 - chrzanisz... od lat (4 nawet) nie płacę więcej niż 30 groszy do wszystkich obcych sieci, w tym do Play ;-) Zależy jak się szuka i dobiera oferty do własnych potrzeb ;-)

  • 0

    52. ~mateusz  2011-03-14 21:40:38  host: bfb86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy muszą być 3 czy może być jeden numer i czy tylko 1 zł.????

  • 0

    53. ~  2011-04-23 22:27:54  host: public12489.cdma.centertel.pl

    Kiedy będą jakieś zmiany w s+? mogli by dać jak w tt ważność konta na rok i byłoby git.

Dodaj swoją opinię