Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsze bilety w promocji z MasterCard

Tańsze bilety w promocji z MasterCard

sirmark 11 Czerwca 2013 11:20

2 1

MasterCard wspólnie z partnerami uruchomił promocję Ruszamy z biletami, w ramach której przy zakupie biletów użytkownikowi zwracane jest 50% wartości biletu komunikacyjnego.

Partnerami w promocji są systemy mPay, CallPay oraz SkyCash. Akcja promocyjna dotyczy płatności za bilety komunikacji miejskiej i kolejowej, dokonywane poprzez ww. systemy płatności mobilnych, przy użyciu telefonów komórkowych i rozliczanych za pomocą karty debetowej, kredytowej lub prepaid MasterCard wydanej przez dowolny bank krajowy.

Aby skorzystać z promocji należy ściągnąć aplikację MasterCard Mobile i za jej pomocą zarejestrować się w promocji poprzez podanie swojego numeru komórkowego (zgodnego z podanym numerem w systemie płatności). Następnie wystarczy zapłacić za bilet usługa wybranego partnera kartą płatniczą MasterCard. Aplikacja dostępna jest na system: Android, iOS, Windows Phone oraz BlackBerry.
Użytkownik przy zakupie biletów systemem CallPay oraz mPay otrzyma 50% bonus, a środki te zostaną zwrócone na kartę. Maksymalna wartość bonusu, która można otrzymać od CallPay przy zakupie biletów kolejowych wynosi 100 zł. Korzystającym z systemu SkyCash rabat 50% zostanie udzielony w momencie skorzystania z usługi.
Całkowita łączna wartość bonusów przyznawanych w promocji przez CallPay jest ograniczona i wynosi 20 tys. zł (po 10 tys. zł za zakup biletów komunikacji miejskiej i zakup biletów kolejowych).
Całkowita łączna wartość bonusów przyznawanych przez mPay wynosi 9090 zł, natomiast maksymalna pula rabatowa przyznawana przez SkyCash wynosi .10 tys. zł.

Promocja trwa do wyczerpania budżetu lub do 30 czerwca br.

Zobacz: regulamin promocji "Ruszamy z biletami"

Źródło tekstu: mPay, wł     

Dodaj do:

Tagi: callpay | mpay | skycash

w sumie: 5
 • 1

  1.  2013-06-11 11:28:28

  tyle ze te bilety to nie sa zwykle PKP - tylko jakas debina warszawska kolejka

 • 1

  2.  2013-06-11 11:41:48

  domyślam się, że biletu okresowego nie da się w ten sposób zakupić... ???

 • 0

  3. ~Mal Kontent  2013-06-12 08:16:04  host: 213-17-245-18.ip.netia.com.pl

  @2: niestety, już sprawdziłem - góra 3-dniowe...

 • 0

  4. ~st  2013-06-12 13:13:21  host: proxy2.pzu.pl

  proponuję usunąć tą reklamę, bo niczym więcej to nie jest bilety dostępne to jak kolega niżej napisał to maks 3-dniówki :/

 • 0

  5.  2013-06-12 13:17:28

  st: czyli mówisz, że dla promocji z 3-dniowymi biletami nie warto o tym pisać?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet