Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsza przenośność w TP

Tańsza przenośność w TP

WitekT 5 Lipca 2006 23:59

0 0
Od 1. lipca przeniesienie numeru z sieci Telekomunikacji Polskiej do innej, kosztuje 61 zł brutto.

Wcześniej opłata wynosiła 122 zł brutto.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1. ~arnie  2006-07-06 00:03:14  host: dkm187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A gdzie se mogę ten numer przenieść?? Na drugą stronę ulicy?!

  • 0

    2. ~  2006-07-06 00:10:02  host: nat01.rtk.net.pl

    a można przenieść nr &TP do telefonii voip??

  • 0

    3. ~  2006-07-06 00:10:26  host: w3cache-2.tsi.tychy.pl

    Do dowolnego innego operatora PSTN w obrębie danej strefy numeracyjnej. Szkoda, że nie można przenieść do VoIP... :(

  • 0

    4. ~  2006-07-06 00:11:03  host: w3cache-2.tsi.tychy.pl

    #2: Z tego co mi wiadomo - niestety nie można.

  • 0

    5. ~  2006-07-06 03:12:41  host: dtv203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To ja idę walnąć batona.

  • 0

    6. ~rollo  2006-07-06 08:26:16  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    mam nadzieję że nie będzie żadnych kłopotów z sygnalizacja przeniesienia jak to było w przypadku oranżady - w końcu jaka mać taka nać

  • 0

    7.  2006-07-06 08:50:28

    ***rollo na pewno coś sie schrzani -orange to przecież operator z tradycjami;) a co do TPsy to dobrze - w końcu co oni sobie myslą cwanaki??! - że będą jeszcze za przenośność zdzierać??!!:P

  • 0

    8.  2006-07-06 09:25:15

    z tego co co czytalem na jednym forum operatora voip to mimo ladnej gatki na temat przeniesienia numeru z tp do nich jednak nie do konca jest to takie proste bardziej to jest teoria niz realna mozliwosc

  • 0

    9. ~Jarekg  2006-07-06 09:57:07  host: ba126.internetdsl.tpnet.pl

    Co z tego ze obnizyli kwote? Mogliby nawet dawac 100zl za ucieczke od nich i tak nikt nic nie zdziala. Ja chce od poczatku roku przeniesc nr z tpsa do vectratel i nadal nie mozna. W vectrze twierdza ze to problemy techniczne.

  • 0

    10. ~tkubon  2006-07-06 11:38:47  host: 82.160.250.233

    Nie wiem gdzie mozna nr przeniesc. Byc moze do Netii w tej samej strefie jesli ktos ma mozliwosc. Wiem, ze w Katowicach Netia sie reklamuje (inne zueplnie oferty niz na stronie netia.pl, tzn. duzo korzystniejsze), ze teraz zmiana operatora z zachowaniem numeru, wiec do nich pewnie sie da. Natomiast, zeby to sie upowszechnilo to musialoby sie to rowniez dac zrobic do operatorow VOIP przynajmniej tych najpopularniejszych jak T2, Actio, Halonet itd. Choc ta obnizka to z pewnoscia krok w dobrym kierunku

  • 0

    11. ~getITright  2006-07-06 11:55:34  host: phantom.teldom.pl

    do wszystkich tych którzy cały czas powtarzają że Strzeżyńska tylko gada a nic nie robi, tutaj mamy bezpośredni efekt jej działań...

  • 0

    12.  2006-07-06 15:43:41

    mozna przeniesc do innej sieci jak i w obrebie sieci, wiec bardzo ciekawa oferta jak ktos sie przeprowadza i chce zachwoac numer, duzo bardziej przystepna cena jak 122...

  • 0

    13. ~  2006-07-08 04:56:39  host: xdsl-522.zgora.dialog.net.pl

    Właśnie przeniosłem z &TP do Dialogu !!! Hura ! 3 lata na to czekałem !

  • 0

    14.  2006-07-15 00:59:59

    a ja chcę przenieść nr z TelePsy do NewFon-a, czy to jest możliwe?

Dodaj swoją opinię