Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsza pizza z Virgin Mobile

Tańsza pizza z Virgin Mobile

orson_dzi 13 Czerwca 2016 11:42

5 3

Osoby zamawiające starter Virgin Mobile mogą otrzymać 50% rabatu do Telepizzy.






Aby otrzymać kod zniżkowy do Telepizzy, należy zamówić jeden ze starterów na stronie virginmobile.pl. Promocja obejmuje startery za 5 zł oraz pakiety 3w1: #Freemium, #BezLimitu, #PełenLuz, #Najlepiej oraz #DlaMnieSuper.

Specjalny kod, uprawniający do zniżki, zostanie wysłany za pomocą wiadomości mailowej lub SMS. Promocja dotyczy dowolnej pizzy lub pizz w wybranych lokalach Telepizzy oraz w realizowanej przez te lokale dostawie. Oferta obowiązuje do 10 lipca lub do wyczerpania kodów.

Źródło tekstu: Virgin Mobile     

Dodaj do:

Tagi: pizza | virgin mobile | telepizza

w sumie: 18
  • 0

    1. ~Ja  2016-06-13 11:46:54  host: 77-254-51-62.adsl.inetia.pl

    W kujawsko-pomorskim ani jednego lokalu więc co to za promocja...

  • 1

    2.  2016-06-13 12:01:06

    Co z rejestracją numerów w VM?!

  • 1

    3.  2016-06-13 12:05:27

    @DanielR: http://tlp.is/a6m

  • 1

    4. ~  2016-06-13 12:11:58  host: user-94-254-226-75.play-internet.pl

    pewnie w plaju będzie można zarejestrować, jak już w ogóle będzie można bo to na pewno koszt dla virgin ;)

  • 0

    5.  2016-06-13 12:17:11

    @4 VM się na to nie zgodził. Artykuł pod linkiem. Prawdopodobnie będą jakieś czasowe wyspy w media expert etc.

  • -1

    6.  2016-06-13 12:34:53

    nie lubię telepizzy wolę sam zrobić czy dostanę za to 50 zniżki ??? może też jakieś promo dla starych klientów

  • -1

    7. ~Mikaa  2016-06-13 12:42:43  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    Telepizza fujjjjjj

  • 0

    8.  2016-06-13 13:01:02

    Oby, tak jak twierdzi Pan Uchman udało się wprowadzić rejestrację online, oby... Jakoś nie uśmiecha mi się zaiwaniać np. ponad sto kilometrów do najbliższego miasta wojewódzkiego, jedynie w celu rejestracji numeru. I szkoda, że nie rozważają możliwości rejestracji w punktach Play. Wielka szkoda. :-]

  • 0

    9. ~aro  2016-06-13 13:07:50  host: apn-77-114-112-142.dynamic.gprs.plus.pl

    co to za trud zrobić własną pizzę 1kg mąki do tego ciepła woda + drożdze instatnt + trochę żywych(normalnych) +2 łyżki cukru troszkę mleka nigdy nie UHT!
    Mieszam wszystko w misce odstawiam na 1H.
    Po godzinie lub dłużej ciasto urosło.
    Wywalam na blat (stolnice) dziele na część (2~3) i każdą z osobna urabiam.
    Wyrobione ciasto przykrywam mokrym (wilgotnym ) ręczniczkiem na 1h.
    W ostatnim etapie przykryte ręcznikiem ciasto rozwałkowuję lub urabiam w ręku (tak jak w pizzerii) wkładam na kamień do pizzy dodaje sos z pomidorów oregano i to co mam na zbyciu w lodówce wędliny i warzywa...co kto lubi ser(tylko nie z chlorkiem wapna-tym się sypie drogi na zimę ta brudna sól do dróg! a Chedar na naturalnej podpusze cielęcej lub wołowej około 25zł/kg)
    cała filozofia ....

  • 0

    10. ~  2016-06-13 13:59:32  host: 093105059015.siedlce.vectranet.pl

    ... i jeszcze odpowiednia temperatura, więc trzeba mieć piec, bo taka z piekarnika, to jednak nie to (le lubię)...

  • 0

    11. ~Punk  2016-06-13 14:24:49  host: apn-46-76-20-72.dynamic.gprs.plus.pl

    Chyba wole już pizze z Pizza Chut niż z TelePizzy.

  • 0

    12. ~  2016-06-13 15:33:51  host: 77-254-34-68.adsl.inetia.pl

    Telepizzy dzis nie da sie jesc. To smieciowe jedzenie posrod smieci.

  • 0

    13.  2016-06-13 16:56:16

    a to w VM nie można zarejestrować karty przez Virgin Club?
    przecież w zakładce "Zmień dane" są wszystkie wymagane dane do rejestracji numeru.

    a co do telepizzy to ich ceny są wyrypane w kosmos, jakość samej pizzy daleka od zadowalającej i każdy posiadacz karty mBanku czy wielu innych banków ma tam 55% rabatu, co nie zmienia faktu, że cena za jakość jest i tak kiepska

  • 0

    14.  2016-06-13 17:54:52

    Ja mam dwa numery w VM i oba zarejestrowałem na ich stronie w zakładce "Zmień dane". To się nie liczy?

  • 0

    15.  2016-06-13 17:55:47

    @13 Można. Tylko niewiadomo czy ustawa taką rejestrację zaakceptuje jako rejestrację. Na przykład w Klubie Virgin można się zarejestrować bez podawania PESEL.

  • 0

    16.  2016-06-13 19:39:41

    @15 potwierdziłem w BOK VM, że uzupełnienie wszystkich danych w Klubie Virgin rejestruje numer u nich i można go np. na tej podstawie przenieść do innego operatora. Więc VM nie potrzebuje "widzieć" naszego dowodu osobistego tylko "wierzą na słowo" w dane które wpisujemy. Pewnie niedługo to zablokują ale kto zdąży do tego czasu tak zarejestrować to już pewnie tam mu zostanie :)

  • 0

    17.  2016-06-13 19:58:41

    paolo... Nie zostanie. Operator ma obowiązek zweryfikować podane przez klienta (abonenta) dane ;-)

  • 0

    18. ~Draco  2016-06-14 00:32:16  host: host-79.173.60.59.tesatnet.pl

    @17. to może VM zrobić myk z przelewem na 1pln jak to czasami sie dzieje przy zawieraniu umów kredytowych przez net. De facto uwiarygodnienie będzie przez Bank. Prosto i szybko, bez wychodzenia z domu i wysyłania skanu dowodu osobistego. Pożyjemy zobaczymy co wymyślą.

Dodaj swoją opinię