Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsza opcja Play Online z mniejszym limitem i prędkością

Tańsza opcja Play Online z mniejszym limitem i prędkością

WitekT 20 Sierpnia 2009 10:05

0 0

Od 20. sierpnia dostępna jest nowa opcja Play Online - 2 GB na 18 miesięcy z modemem oraz na 12 miesięcy bez modemu.

Prędkość w nowej opcji jest ograniczona do 512 kb/s. Przy zakupie z modemem i bez modemu plan kosztuje 30 zł.

Internet mobilny powinien być dostępny dla każdego i nie może być luksusem. Nowa oferta Play Online kosztuje tylko złotówkę z groszami dziennie i jest najłatwiejszym i najkorzystniejszym sposobem na podłączenie do Internetu. Bez kabli, bez czekania, bez skomplikowanej instalacji. Dzięki tej ofercie wielu Polaków podłączy się do Internetu po raz pierwszy lub uczyni swój Internet mobilnym - mówi Bartosz Dobrzyński, szef marketingu P4.




Play przygotował również specjalną promocję dla studentów. Przy miesięcznym limicie 2 GB opłata wynosi 30 zł (prędkość do 512 kb/s), przy 5 GB - 40zł (prędkość do 1 Mb/s), natomiast 10 GB za 75 zł (prędkość do 1 Mb/s). Umowa podpisywana jest na 18 miesięcy, a modemy można nabyć już za 1 zł. Aby skorzystać z promocji, wystarczy przyjść do punktu sprzedaży Play z ważną legitymacją studencką, indeksem lub zaświadczeniem z dziekanatu.

Nadal dostępna będzie również promocja Wakacje od abonamentu (abonament za 0 zł przez 3 miesiące) oraz specjalna promocja dla Abonentów Play.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 177
  • 0

    158.  2009-08-21 13:36:22

    @156 ostatnio slyszalem, ze 70% studentow w moim miescie to osoby przyjezdne. co takiemu po internecie, ktory dziala tylko w miescie gdzie studiuje, podczas gdy polowa z tych 70% gdy jedzie do domu na swieta/wakacje z tego internetu nie moze korzystac? i to jest wlasnie zaprzeczenie moblilnosci. bezprzewodowy owszem, komorkowy owszem, ale mobilny niekoniecznie. kazdy operator ma biale plamy, ale tu akurat play przoduje. a wbrew pozorom umowa musisz sie martwic, bo sama sie nie zaplaci, nawet podczas 3 miesiecznych wakacji...

  • 0

    159. ~T  2009-08-21 13:58:35  host: dry225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Max. 2 Gb na miesiąc ? buahahaha... Ja w iPlusie tyle tygodniowo wyciągam i płacę 69zł fleje !!!

  • 0

    160.  2009-08-21 14:11:23

    #158 średnio trafione argumenty. Bierzesz Play Online na Kartę 5GB za te 50 zł. na 2 miesiące plus te super pakiety Plusa jak jesteś poza zasięgiem przez te 2 dni czy nawet 3 miesiące. Napewno taniej wyjdzie niż tylko oferta w3.

  • 0

    161. ~United  2009-08-21 17:21:32  host: adbv86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To oferta dla mniej wymagajacych. Tak wiec bez przesady. Wychodzi troche drozej, niz normalne PO i PO na karte ale umowmy sie - nie moga dac przeciez abonamentu 10 czy 15 zl bo wiadomo - im kupujesz mniej, tym wiecej placisz (jednoskowo).

  • 0

    162. ~proxy  2009-08-23 14:13:35  host: 131.v51.interkam.pl

    TomekO pakiety od mBank mobile nie będą lepsze? ;) 100mb za 5 zeta.

  • 0

    163. ~T~ Mobile  2009-08-23 14:15:52  host: 131.v51.interkam.pl

    Pff, 2GB za 29 zeta bez modemu...

  • 0

    164. ~  2009-08-24 13:39:25  host: public-gprs24201.centertel.pl

    pracowałam w playu i z czystym sumiemiem stwierdzam ze to najgorszy operator na rynku pod kazdym wgledem

  • 0

    165. ~moonlight  2009-08-24 14:56:05  host: apn-77-114-88-197.dynamic.gprs.plus.pl

    to jest kwestia mylenia pojęć, czym jest internet mobilny a czym innym bezprzewodowy. play to tak naprawdę bezprzewodowy, bo jak wspomniał thonka w @158. rozumiem, że jak wejdzie net darmowy to wszyscy porzucę internet play, bo będzie jeszcze taniej

  • 0

    166. ~poz  2009-08-25 00:00:27  host: inet20909nq-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    tomala: To w końcu dobry czy z kablówki. Zdecyduj się.

  • 0

    167. ~Miet  2009-08-25 22:04:38  host: relay.onlinemartin.org

    Czyli można jeszcze bardziej ograniczyć, jej nie dośćże zasięg strasznie ograniczony to jest ograniczają szybkość, kto to kupi...

  • 0

    168. ~! ! ! ! !  2009-08-26 14:12:12  host: 91.209.116.35

    PROSZE WAS, NIE BIERZCIE INTERNETU W PLAY!!!

  • 0

    169. ~MajK  2009-08-26 18:46:11  host: 213.76.143.174

    korzystam z Play Online 5GB od czerwca, narazie sprawuje sie świetnie !!! :)

  • 0

    170. ~  2009-08-28 11:25:12  host: ip-94-42-10-197.multimo.pl

    ja tez ;] swietna sprawa

  • 0

    171. ~...  2009-08-28 11:40:29  host: yw34.internetdsl.tpnet.pl

    Play online 5gb,modem50zl, umowa 12 miesiecy do 1mbit 45zl miesiecznie. Nowa oferta jest wiec podwyzka gdyz przy ofercie z modemem umowa wydluza sie o 6 mieszkow ...

  • 0

    172. ~E.T.  2009-08-28 19:35:43  host: 188.33.29.142

    Korzystam z promocyjnego PlayOnline mam 60Gb na rok za 300zł od stycznia. Jest to prawdziwie mobilny internet, nie znalazłem jeszcze miejsca gdzie by to chodziło źle - Jastrzębie Zdrój, Wisła, Ustroń, Skoczów, Ochaby - wszędzie chodzi szybko i płynnie, nie wyobrażam sobie innego neta dla moich potrzeb.

  • 0

    173. ~adex  2009-08-29 11:27:53  host: 94.254.199.112

    play online to gówno, prędkość jest tragiczna, w nocy troche szybciej, ogólnie jestem zawiedziony

  • 0