Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsza neostrada tp

Tańsza neostrada tp

WitekT 6 Kwietnia 2009 12:21

0 0

lark freebirdmW nowej promocji Telekomunikacja Polska obniżyła cenę neostrady tp w opcji 2Mb/s. Ponadto klienci mogą liczyć na dodatkowe bonusy: bezpłatny pakiet e-bezpieczeństwo firmy McAfee i prezenty, np. nawigację GPS lub drukarkę.

W ramach promocji Bezpieczny internet, TP zmniejszyła cenę neostrady w prędkości 2Mb/s z 89 zł na 79 zł. Taka sama cena obowiązuje niezależnie od tego, czy klienci podpisują kontrakt na 12, 24 lub 36 miesięcy. Oferta dostępna jest dla nowych klientów oraz osób przedłużających umowę.




Dodatkowo, w ramach umowy, klienci otrzymują bezpłatny pakiet e-bezpieczeństwo firmy McAfee oraz w prezencie od TP nawigację GPS Lark FreeBird 35.6 (przy umowie na 36 miesięcy) lub drukarkę HP DeskJet D1560 (przy umowie na 24 miesiące).

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19.  2009-04-06 14:15:07

    A o tym, że podrożało 256 (i może coś jeszcze) już nikt nie zauważył (nie mam pretensji do nikogo konkretnego). Polecam: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=327055#327055

  • 0

    20. ~GOSCIU  2009-04-06 14:20:21  host: 212.160.172.70

    Masakra cenowa... ja za 64 zł ma 4Mb/s w Netii....

  • 0

    21. ~wozo  2009-04-06 15:14:28  host: dqg154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zaq22, a może chodziło o święta majowe? możesz tak gdybać. Do świąt jeszcze daleko (nie obiecałaq przed świętami z tego co pamiętam, ae powiedziała "nadniach", i powiedziała coś o "świątecznej niespodziance") Czyli równie dobrze może byc przed świętami, w ich trakcie 9w co wątpię), jak i po świętach...

  • 0

    22. ~ptok  2009-04-06 15:37:07  host: chello089076009016.chello.pl

    Łoranżadowcy. Bójcie się JUŻ słowa "niespodzianka". Jak takie słowo wypowiada Łoliwa, to nie należy sie spodziewać niczego dobrego. W końcu powiedziała, że "nie zamierzaja sie bawić klientami". Jak przypierdzielą, to z grubej rury.

  • 0

    23. ~  2009-04-06 16:30:10  host: gw.itfsystem.pl

    @16,- jest taka oferta w UPC, nazwa u mnie to "Jesienna promocja" Pakiet to 58programów TV analogowej + Net 2Mb = 59zł m-c. Tak jest np. w Lublinie, nie wiem czy tak jest w całej Polsce ale warto się dowiedzieć jeżeli jesteś zainteresowany.

  • 0

    24. ~  2009-04-06 16:32:17  host: gw.itfsystem.pl

    Dla upewnienia się dzwoniłem dzisiaj do UPC i jeszcze można podpisać umowę na 24m-ce z gwarantowaną ceną przez cały okres umowy.

  • 0

    25.  2009-04-06 16:45:40

    tpsa chyba niema za grosz wstydu żeby wciskać ludziom takie nędzne łącze aż za 79zł przecież takie łączę to się nadaje tylko do mail i www nawet nic się po ludzku ściągnąć nie da takie dziadostwo to max 20zł powinno kosztować

  • 0

    26. ~r  2009-04-06 17:13:07  host: aana135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jestem innego zdania nie każdy mieszka w dużym mieście i ma dużo możliwości dostępu do intenetu. Wiec taka opcja też jest dla niego atrakcyjna.

  • 0

    27.  2009-04-06 17:41:26

    oo, z racji że nic ciekawego nie oferują na BSA, to wziąłbym 2Mb z nawigacją ;o)

  • 0

    28.  2009-04-06 18:06:31

    no tak doliczyc do tego trzeba haracz za telefon stacjinarny ktorego sie nie chce miec a sie musi miec ! 45 zl

  • 0

    29. ~znudzony  2009-04-06 18:17:10  host: chello089074233127.chello.pl

    @28 jak bierzesz internet w kablówce to też musisz wziąć TV a jeśli jej nie chcesz czy nie potrzebujesz, za net bulisz jak za zboże...

  • 0

    30.  2009-04-06 18:31:39

    @29 bzdury piszesz nie trzeba brać tv można sam net

  • 0

    31. ~ft  2009-04-06 18:50:33  host: cea185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    za parę dni przechodzę do Netii i za 1Mb/s będę płacił 49 zł a neostrada to koszt 64zł (dodam że miałem kilkanaście tel z tp aby przedłużyć umowę)tak więc przez dwa lata to daje 360 zł oszczędności a tel też jest tańszy..

  • 0

    32.  2009-04-06 19:52:01

    polecam abonament Oszczędny (WLR) w Exatel za 36.60 jako dodatek do neostrady/BSA ;o)

  • 0

    33.  2009-04-06 20:32:50

    gw.itfsystem.pl - dzwonileś do lubelskiego oddziału? czy na ogolny BOK lub sprzedaz?

  • 0

    34.  2009-04-06 20:40:54

    Nawet nie wiedziałem... A właśnie ok. 16 z minutami dzisiaj stanąłem przed punktem tepsy i sobie podwyższyłem prędkość z 1 do 2 Mbps ;-)

  • 0

    35. ~do 23 i 24  2009-04-06 21:52:14  host: bey244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    thx za info

  • 0

    36. ~  2009-04-07 07:52:42  host: ip-89.171.231.34.dsl.crowley.pl

    @33,- dzwoniłem do lubelskiego oddziału ale tam mało zorientowane osoby ;) i zadzwoniłem do przedstawiciela UPC. Potwierdził warunki, o których wspomniałem.

  • 0

    37. ~dario  2009-04-07 12:58:06  host: aamc27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    19: Ale zobacz o ile podrożało 256 (o 2zł), a opcja 2-megowa staniała przecież o 10, czyli 5 razy więcej...

  • 0

    38.  2009-04-07 13:21:48

    Czy to oznacza, że operatorzy BSA teraz będą mogli obniżyć ceny?

Dodaj swoją opinię