Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tańsza aktywacja w promocjach Play Online

Tańsza aktywacja w promocjach Play Online

WitekT 7 Czerwca 2010 14:21

0 0

Od 8. czerwca Play wprowadza nowe promocje mobilnego dostępu do Internetu. Główna zmiana to obniżenie opłaty aktywacyjnej o 40 zł - do 9 zł.

Od jutra dostępne będą następujące promocje:
Święta z Play Online - 5 GB za 45 zł (3 miesiące za 1 zł), 10 GB za 80 zł (4 miesiące za 1 zł) z umową na 18 miesięcy; przy zakupie poprzez eShop na www dodatkowy miesiąc za 1 zł; aktywacja 9 zł,
Play Online 2 GB - 2 GB za 29 zł i limitem prędkości 0,5 Mb/s z umową na 18 miesięcy bez modemu; aktywacja 59 zł,
Play Online dla abonentów - 5 GB za 35 zł, 10 GB za 45 zł z umową na 18 miesięcy; aktywacja 9 zł,
Play Online Extra - 10 GB za 45 zł z umową na rok; aktywacja 9 zł,
Play Online dla studentów - 2 GB za 30 zł, 5 GB za 40 zł, 10 GB za 75 zł z umową na 18 miesięcy; 2 GB z limitem prędkości 0,5 Mb/s i aktywacją 59 zł, w pozostałych opcjach limit 1 Mb/s i aktywacja 9 zł,
Play Online na 12 miesięcy - 5 GB za 45 zł i 10 GB za 80 zł z umową na rok; aktywacja 9 zł.




Zobacz: regulamin promocji Play Online dla abonentów 35 (plik .pdf; 202 kB).
Zobacz: regulamin promocji Play Online dla abonentów 45 (plik .pdf; 312 kB).
Zobacz: regulamin promocji Play Online dla studentów (plik .pdf; 311 kB).
Zobacz: regulamin promocji Play Online Extra (plik .pdf; 200 kB).
Zobacz: regulamin promocji Święta z Play Online (plik .pdf; 316 kB). Zobacz: regulamin promocji Święta z Play Online - eShop (plik .pdf; 317 kB).
Zobacz: regulamin promocji Sprawdź i Kup (plik .pdf; 317 kB).

Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~felix  2010-06-07 14:39:57  host: dor92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w sumie czy ta cena ma wielkie znaczenie? w rozbiciu na rok wychodzi mniej niż 4 pln miesięcznie, na 24 msc mniej niż 2 pln zeta miesięcznie większych kosztów łącznych przy wyższej aktywacji. bardziej liczy się cena abo no i warunki wykrozystania

  • 0

    5. ~mirekb  2010-06-07 14:40:13  host: eih138.internetdsl.tpnet.pl

    podwyższa sie zeby obniżac.dobry krok.ciekawe ile rozbudują do 2q node b nasi 4mno?

  • 0

    6. ~tomek  2010-06-07 14:44:12  host: user-109-243-143-216.play-internet.pl

    Play nie daje swobody korzystania z internetu... max pakiet to 10GB, fakt że jest dość tani, ale to nie jest jednak dużo transferu. Przydałoby się chociaż 20GB.

  • 0

    7. ~Rad  2010-06-07 14:46:57  host: t22-16.opera-mini.net

    @ 5 - tak jest. Najpierw podwyzszyli ceny zeby teraz je obnizyc. W koncowym rozrachunku nic sie nie zmienilo warunki te same co w okresie swiat bozonarodzeniowych 2009

  • 0

    8. ~Rad  2010-06-07 14:49:25  host: t22-16.opera-mini.net

    @6 - masz pakiety non-stop 1gb i 2gb a takze mozesz sobie przywrocic limit w PO 10gb za 70zl bodajze

  • 0

    9. ~blablabla  2010-06-07 14:54:05  host: user-109-243-118-173.play-internet.pl

    @4felix Ale to raczej nie chodzi o cenę aktywacji jak się zdecydujesz, tylko jak się nie zdecydujesz i tu był problem.

  • 0

    10. ~felix  2010-06-07 14:55:38  host: dor92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o to ciekawe z tymi zmianami opłat. Nie mają pomysłu na prawdziwe, nowe promocje to tak żonglują tą ceną. No ale news brzmi dobrze "jest obniżka" ;)

  • 0

    11.  2010-06-07 15:17:00

    A oferta na kartę stoi jak stała.

  • 0

    12. ~  2010-06-07 16:08:55  host: t22-15.opera-mini.net

    11: niech stoi dalej, ja glosuje portfelem, poki co karta z PO w szafie, teraz dzialam na ofnk bezkonkurencyjny. play sie przy tej ofercie chowa. orange zlikwiduje bonus to ja zlikwiduje ich karte :D

  • 0

    13. ~...  2010-06-07 17:41:23  host: user-109-243-148-176.play-internet.pl

    @12 Niech żyje pre-paid! Niech żyje!

  • 0

    14. ~Niutek  2010-06-07 17:57:01  host: 87-205-194-253.adsl.inetia.pl

    Zasięg się liczy na pierwszym miejscu a nie limit w GB. Co mi z limitu jak nie będę miał gdzie korzystać z tego. Ja od swoich znajomych (mają żeby nie było Playa) strasznie narzekają na zasięg netu pod Warszawą a co dopiero dalej, jak gdzieś pojedziemy.

  • 0

    15.  2010-06-07 18:44:22

    zasieg mam ok ale wystarczy ze przejde na inne osiedle i jak w trojkacie bermudzkim zasiegu brak wiec cos nie tak z tym netem napewno w play wiecej nie wezme go juz wole ere bo ta nawet pod ziemia ma zasieg,zaplace wiecej ale wiem za co.

  • 0

    16. ~wroc  2010-06-07 19:56:06  host: 94.254.185.238

    Po 2 tygodniach Play wycofuje się z podwyżek aktywacji. No i dobrze.

  • 0

    17. ~  2010-06-07 21:36:57  host: dcw139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzięki za info. Faktycznie OFNK jest świetna 100PLN i 6GB, a doładowanie można wykorzystać na pozostałe usługi lub net 1GB. PO musi się jednak starać. I b. dobrze.

  • 0

    18. ~Niutek  2010-06-07 21:50:29  host: 87-205-194-253.adsl.inetia.pl

    No bo w sumie podwyżka z takim ograniczeniem czyli mam tu na myśli zasięg jest w każdym wypadku bezsensu.

  • 0

    19.  2010-06-08 13:14:50

    Już niedługo podpiszę w P4 ... wypowiedzenie PO. Żadna obniżka mnie nie przekona, bo pomijając zasięg, nie lubię gdy mnie ktoś oszukuje i olewa. Nowych frajerów będzie coraz trudniej złapać, a starzy (tacy jak ja) już się nie dadzą nabrać na ble ble, obiecanki cacanki. Mam nadzieję, że czasy dynamicznego wzrostu bazy abonentów, dzięki olewaniu tych obecnych (OK i Dział Reklamacji), mijają właśnie.

  • 0

    20. ~mrzolwik  2010-06-08 16:50:16  host: 83-238-103-147.ip.netia.com.pl

    Przeglądam właśnie tę ofertę i nie rozumiem po co dublować te same pakiety o różnych nazwach dając im różne ceny? Przykłądy: *Play Online 2GB za 29 zł vs Play Online dla studentów 2GB za 30 zł *Play Online Extra 10 GB za 45 zł vs Play Online na 12 miesięcy 10 GB za 80 zł (obie oferty na 12 miesięcy)

  • 0

    21.  2010-06-08 22:32:38

    @20 - No właśnie, po co ? Odpowiedź jest prosta (ja ją znam z własnego doświadczenia) Po to, by klientowi który podpisuje umowę 10 GB za 45 zł przysyłać faktury na 80 zł i olewać jego reklamacje.

  • 0

    22. ~rob.  2010-06-09 01:34:08  host: chello084010102197.chello.pl

    Super... A internet w Play Online będzie dostępny od kiedy???

  • 0

    23. ~enter2709  2010-06-10 11:58:09  host: idd18.internetdsl.tpnet.pl

    @20 - Play online extra 10gb to oferta bez modemu, zaś play online 10 gb na 12m-cy to oferta z modemem

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-107-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Maniek | 2017-05-26 18:57:07

Piękna sprawa , u nas pewnie niedługo play uruchomi taką :-D


~Calm7 | 2017-05-26 18:44:09

23). Wypad, złodzieju


~marian | 2017-05-26 18:34:36

u nas może to będzie za 10 lat :)


~Hongkong | 2017-05-26 18:31:24

Mamy


Rogi | 2017-05-26 18:28:23

A roam like home w UE mają?

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci Orange i nju?

W Orange i nju roaming bez limitu

 

Zobacz wynik | Opinie (16)

Archiwum Ankiet