Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tanieje polski ePapier

Tanieje polski ePapier

LuiN 8 Lipca 2010 08:34

0 0
Kolporter przygotował wakacyjną obniżkę ceny "pierwszego polskiego czytnika eBooków" - eClicto. Do 31. sierpnia czytnik eClicto można kupić w cenie 685 złotych.

eclicto eclicto eclicto eclicto

Aby skorzystać z promocji, wystarczy zakupić dwa dowolne e-booki w internetowej księgarni eClicto. Cena 685 zł będzie obowiązywać do 31 sierpnia 2010 r. lub do wyczerpania zapasów. W normalnej sprzedaży czytnik kosztuje 899 zł. Urządzenie można zamówić również na raty.

Szerzej o eClicto pisaliśmy w tej wiadomości. Zakupu urządzenia dokonać można na stronie eClicto.


Źródło tekstu: eClicto, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 1

    1. ~eMb  2010-07-08 08:54:27  host: public.hector.com.pl

    To juz chyba lepiej Kindle sciagnas z USA, bo Amazon cene obnizyl. Nie zmienia to faktu, ze te rzeczy powinny kosztowac max 300-400zl, bo e-ink mial byc rzecza, z zalozenia przynajmniej, tania. Reszta komponentow w srodku zbyt wysokich lotow (i cen ) raczej nie jest.

  • 1

    2. ~w.p.  2010-07-08 09:03:07  host: chello089077143248.chello.pl

    Zgadzam się z przedmówcą. Ceny są narzucone ale muszą spaść bo raczej sprzęt będzie kupowany tylko przez gadzetomaniaków. Ceny są na poziomie netbooków a funcjonalność dużo niższa. Ja poczekam do poziomu 500 zł za dobry jakościowo i wygodny ebook reader. Inaczej pozostanę przy zwykłym papierze i (niestety) monitorze LCD

  • 0

    3.  2010-07-08 09:11:45

    Coś mi się wydaje że to raczej nie idzie i to taka niby promocja która będzie później stałą ceną. 899 za to można kupić notebooka nowego !!

  • 0

    4. ~  2010-07-08 09:18:06  host: 77-255-46-157.adsl.inetia.pl

    a na targach książki można go było kupić już za 499zł.. ;)

  • 0

    5.  2010-07-08 09:22:32

    Bodo - a próbowałeś czytać książki na notebooku za 900 zł? Najlepiej w ostrym słońcu:)To inna klasa sprzętu. W Polsce trzeba konkurencji i ceny szybko się poprawią, szczególnie, że jest już wysyp małych azjatyckich firm produkujących E-INK.

  • 0

    6.  2010-07-08 09:39:33

    LuiN codzienie korzystam z samsunga nc10 z matowym ekranem trzeba tylko wiedzieć co kupić :P nie mam problemów, a wole wydać tą kasę na coś uniwersalnego niż przepłacić.

  • -1

    7.  2010-07-08 10:25:26

    6, Bodo - NC10 sprzedałem w grudniu, po rocznym użytkowaniu. Na tym nie da się czytać książek na wolnym powietrzu, więc nie do końca wiedziałeś co kupić pod kątem książek;)

  • 0

    8.  2010-07-08 10:33:22

    #6: jezeli mam byc szczery, to NC10 wcale nie jest taki wspanialy. Niestety, szyjka butelki jest procesor, nowe Atomy zreszta tez nie roznia sie od starych wybitnie. Dwurdzeniowe.. chyba jeszcze ich nie ma, pozostaje mysle o czyms z np. Intel Core Solo (ale to juz ma wieksze zuzycie pradu realnie).

  • 1

    9.  2010-07-08 10:34:40

    Wybacz nie zgodzę się :) Raczej książek nie czytam ale internet, mam wbudowany modem, a że nie wiesz co zrobić w ustawieniach by napisy były widoczne w słońcu to wybacz. Używam Ubuntu i windowsa :)ja przynajmiej nie mam problemów i nie miałem. Wracając do tematu przyznasz mi chyba że ePapier w polsce narazie jest za drogi, a raczej cena jest nie adekwatna do możliwości. Pozdrawiam

  • 0

    10.  2010-07-08 10:42:38

    PLANET wiesz co to notebook i do czego służy ?? Mi wystarcza, do internetu i worda, a jak ty chcesz grać i tworzyć grafikę to sory .....

  • 0

    11. ~  2010-07-08 10:57:06  host: t20-06.opera-mini.net

    to jest prawdziwy eink? ale cemu w cenie LCD??????

  • 0

    12.  2010-07-08 11:43:09

    Dwa miesiące temu ten czytnik w promocji kosztował 500zł. Poza tym eClicto ma bardzo słabe zasilanie, nie ma WiFi ani dobrej przegladarki internetowej. Zdecydowanie odradzam.

  • 1

    13. ~Octopus  2010-07-08 12:31:24  host: 82-210-131-229.home.aster.pl

    Idea zacna i warta rozwijania tego projektu, ale cena iście zaporowa. Ktoś nie śledzi cen w necie.. Podstawa to żywotność baterii i wifi.

  • 0

    14. ~lukaszg  2010-07-08 13:10:09  host: user-188-33-88-98.play-internet.pl

    czytnik powinien kosztować 499 zł. Tyle ile na targach książki. Świadomy jego wad kupiłem go za ta cenę i jestem zadowolony. Mam netbooka i czytnik i tych dwóch urządzeń nie ma co porównywać, bo służą do zupełnie innych rzeczy.

  • 1

    15.  2010-07-08 14:40:39

    Ale ja nie porównuje tylko zwracam uwagę że za tą cenę można mieć coś bardziej uniwersalnego (więcej funkcji) ePapier powinien kosztować mniej niż bardziej zawansowany i rozbudowany notebook moim skromnym zdaniem

  • 1

    16. ~eMb  2010-07-08 14:43:28  host: public.hector.com.pl

    Tablet Nvidii na Tegrze byl fajnym rozwiazaniem, bo mial zarowno tryb pracy "normalny" jak i e-ink (lub podobny). Niestety chyba na pokzacach targowych sie skonczylo.

  • 1

    17.  2010-07-08 14:51:01

    LuiN, książki na wolnym powietrzu najlepiej czyta się papierowe, ale nie na tym białym papierze, ale bardziej szarym(polecam np. z Fabryki Słów, idealny kontrast). Dobra rozdzielczość, grafika... No i można postawić na półce. A za te kilkaset złotych sprawić coś bardziej pożytecznego:)

  • 0

    18. ~jamita  2010-07-10 12:56:47  host: 212.160.172.70

    wypuszczają nowego dlatego ten tanieje...

Dodaj swoją opinię