Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tanieją "Zetafony" przy dłuższych umowach

Tanieją "Zetafony" przy dłuższych umowach

WitekT 4 Grudnia 2006 13:51

0 0
Od 4. grudnia Orange obniżył ceny niektórych telefonów w ofercie Zetafon w Orange Go i POP. Obniżka - średnio po 20 zł - dotyczy tylko umów na 30 i 36 miesięcy.

W ofercie Zetafon w POP obniżono ceny następujących telefonów: Nokia 1600, Nokia 6030, SonyEricsson J220i oraz Alcatel OT-E801.

Dodatkowo, w ofercie Zetafon w POP pojawiła się Nokia 2610.

W ofercie Zetafon w Orange Go obniżono ceny następujących telefonów: Nokia 1600, Nokia 6030, Nokia 2610 oraz Samsung SGH-X200.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~leyqu  2006-12-04 14:37:38  host: ahk6.internetdsl.tpnet.pl

    wow-ale zaszaleli

  • 0

    2.  2006-12-04 16:04:07

    jak mozna brać takie badziewiaste telefony i jeszcze wiązać się umowa na tak długi okres?

  • 0

    3.  2006-12-04 16:55:20

    szkoda że nie umowa na 10 lat, nokia 1600 w simplsuei kosztuje chyba 229 zł, tu 149 zł PRZY UMOWIE NA 24 MIECHY, sorry ale kto normalny to kupuje ? żeby ten telefon dostać za 1 zł trzeba podpisac umowe na 36 miesięcy POWTARZAM KTO KUPUJE TO? innych telefonów nie chce mi się juz porównywać

  • 0

    4. ~wlo  2006-12-04 17:17:04  host: asw64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bosman102 - zapytaj o definicję normalności może, bo powiem Ci, że to są najbardziej podstawowe telefony jakie większość ludzi kupuje... No tak - Polska to nienormalny kraj przecież, skoro większość nienormalnych w niej żyje ;-)

  • 0

    5.  2006-12-04 18:20:01

    5, ja porównuje ceny, nie oceniam modeli telefonów.

  • 0

    6.  2006-12-04 19:39:52

    A ja kupiłem Siemensa C 75 na 24 miechy, ale jak był po 249 zł (czyli na samym początku)!

  • 0

    7.  2006-12-05 15:22:54

    nie chciałbym mieć telefonu z tej pseudo promocji.Skdoa, że we wszechobecnych reklamach nie wspomnieli o jakości tych fonów.

  • 0

    8. ~  2006-12-06 00:00:25  host: 195.189.142.167

    Mam Nokię 6030 i do jakości tego telefonu naprawdę nie mogę się przyczepić.

  • 0

    9.  2006-12-06 12:17:18

    to miałeś szczęście i dobrze trafiłeś, wiele osób się skarży, albo po czasie widzi co kupiło.

  • 0

    10.  2006-12-06 14:19:27

    zetafony to tylko mega reklama, i maxi oszukaństwo.

  • 0

    11.  2006-12-06 16:29:10

    a to jeszcze nic telefony w mix plusie w ofercie doładowanie 24 po 30 zł kosztuja drożej niż nówki na allegro, czy w komisie gsm

  • 0

    12.  2006-12-07 14:10:13

    ja polecam w mixie ere.Porównajcie sobie ceny i warunki.

Dodaj swoją opinię