Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Taniej z zagranicy z polskich komórek

Taniej z zagranicy z polskich komórek

WitekT 10 Lutego 2005 15:35

0 0

Wszyscy użytkownicy kart telefonicznych pre-paid Halo Polska! mogą realizować tanie połączenia z zagranicy do Polski za pomocą polskich telefonów komórkowych.

Jest to kolejna funkcjonalność kart Halo Polska! nadana przez wrocławskiego operatora Fone.

Karty telefoniczne Halo Polska! umożliwiają swym użytkownikom będącym za granicą realizowanie tanich połączeń zarówno do Polski, jak i do dowolnego kraju świata. Ponadto karty te pozwalają na prowadzenie rozmów lokalnych i międzystrefowych w ramach państwa, w którym dzwoniący przebywa.
Do tej pory karty Halo Polska! gwarantowały realizację połączeń ze wszystkich telefonów stacjonarnych oraz z budek telefonicznych w większości państw bez konieczności korzystania z monet, żetonów czy też lokalnych kart telefonicznych. Od niedawna karty te pozwalają na prowadzenie rozmów za pomocą telefonu komórkowego działającego w sieci polskich operatorów komórkowych (Era, Idea, Plus GSM).

Ta pożyteczna funkcja naszych kart jest nie tylko kolejnym etapem w ich rozwoju, ale przede wszystkim dostarcza komfortu ich użytkownikom. Jednocześnie stanowi prostą konsekwencję przyjętego przez nas hasła: Taniej, wygodniej, bezpieczniej - mówi Mariusz Ładysz, Prezes FONE.

Karty Halo Polska! będące krajowymi i zagranicznymi kartami pre-paid, tworzą grupę kart telefonicznych foncard. Występują one w różnych nominałach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wszystkie typy kart dostępne są w sklepie internetowym pod adresem sklep.fone.pl. Więcej informacji o kartach można znaleźć na stronie internetowej www.foncard.pl lub pod numerem infolinii 0-300 100 103.

Źródło tekstu: Fone     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet