Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Taniej z HaloNetu na komórki

Taniej z HaloNetu na komórki

LuiN 8 Stycznia 2013 16:50

0 0

Telefonia internetowa HaloNet obniża od 24. stycznia ceny za połączenia z polskimi numerami komórkowymi. Cena za jednominutowe połączenie wychodzące do wszystkich sieci GSM będzie teraz ujednolicona i wyniesie 24 grosze.



Dzięki wprowadzonym zmianom koszty połączeń do Orange, Plus i T-Mobile ulegną obniżeniu o około 14%, a w przypadku pozostałych sieci (w tym również Play) zniżka wyniesie ponad 40%.




Połączenia będą w dalszym ciągu realizowane zgodnie z dotychczas obowiązującymi standardami tzn. z jednosekundowym naliczaniem oraz z funkcją prezentacji numeru dzwoniącego (CLIP), która jednak nie wyklucza możliwości zastrzeżenia wyświetlania się danego numeru.

Źródło tekstu: HaloNet     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~pawel  2013-01-08 19:14:16  host: 7781.algo.radman.pl

    IPcall daje po 15 groszy - http://etelefonia.pl/news_641_0_15_groszy_-_IPcall_rowna_stawki_ do_operatorow_komorkowych_!.html

  • -1

    10. ~  2013-01-08 19:26:02  host: 46.115.17.58

    Jakiego voip znacie z aplikacja na iOS?

  • -2

    11.  2013-01-08 19:43:04

    @9 IpCall jest tańsze ale u nich płaci się co miesiąc za utrzymanie numeru. W HaloNet numer kosztuje 1zł/rok.

  • 1

    12.  2013-01-08 19:45:09

    @10 prawie każdego VoIP możesz używać na iOS. Nie musisz mieć dedykowanej aplikacji dla danego providera.

  • 0

    13.  2013-01-08 19:47:30

    Ja polecam HaloNet. Zlikwidowałem mamie linię TPSA, internet ma z lokalnej kablówki, postawiłem bramkę i wykupiłem numer w Halonet. Na koniec przeniosłem numer z TPSA do Halonet; roczny koszt utrzymania u nich numeru to zaledwie 1 zł. W panelu konfiguracyjnym zablokowałem mamie rozmowy przychodzące z numerów zastrzeżonych (głównie akwizycja) i wszystko gra.

  • 0

    14. ~  2013-01-08 19:53:37  host: 83.218.109.208

    a czy z ipcall można dzwonić nie mając numeru stacjonarnego?? wie ktoś?

  • 0

    15.  2013-01-08 20:14:48

    Freeconet też obniżył od wczoraj koszt połączeń na numery komórkowe. I tak do W3 można dzwonić od 27gr/min, a do P4 - od 34gr/min.

  • -2

    16. ~xy  2013-01-08 20:32:28  host: user-31-174-10-83.play-internet.pl

    Jakie HaloNet? Moglibyście sobie darować takie newsy.

  • 2

    17. ~  2013-01-08 20:52:17  host: v46-03.opera-mini.net

    do 16: dlaczego darować takie newsy? moze to akurat kogos interesuje? nie pomyślałes/as o tym?

  • 0

    18.  2013-01-08 22:57:57

    @15 mtry równe dla wszystkich, a oni dalej żerują na Playu (fakt, kilka groszy, ale jednak)..pomimo, że pozostali mają równą stawkę. Uśmiechnąć się można jedynie

  • 0

    19.  2013-01-09 00:05:31

    18. Widać niektórzy operatorzy VoIP też próbują jechać na prestiżu :)

  • 0

    20. ~matt  2013-01-09 01:17:20  host: CPEbcc810070fa1-CMbcc810070f9e.cpe.net.cable.rogers.com

    widzicie dla mnie to super oferta. przez najblizsze pare lat bede w kanadzie I 24 grosze to znacznie taniej niz moje 19 centow za minute do polski. 19 centow CAD to ok. 60 gr. dodatkowo majac polski nr i np. androida mozna zainstalowac klienta voip i wszyscy moga do mnie do ottawy dzwonic za cene polaczenia stacjonarnego w polsce....wiec 24 grosze jak dla mnie super cena!

  • 1

    21.  2013-01-09 01:41:43

    20. ~matt 25gr do W3 niektóre VoIPy miały już przynajmniej od roku, teraz można dużo taniej ;)

  • 0

    22. ~John  2013-01-09 09:59:53  host: 80.50.125.74

    @12 na Ios najlepszy jest Acrobits. Bardzo dobrze działa z Freeconet'em.

  • 0

    23. ~xy  2013-01-09 10:19:37  host: ip-37-209-149-118.free.aero2.net.pl

    Po co to komu kiedy zwykłe połączenia komórkowe są już tak tanie i o wiele wygodniejsze. Jedynie ma to sens w przypadkach jak matt opisał, ale takich osób jest mało.

  • 0

    24. ~  2013-01-09 14:44:27  host: 212.80.226.66

    23@ np za granicą, 1.48zł za minutę to niezbyt tanio wg mnie

  • 0

    25. ~macc  2013-01-09 20:41:35  host: 87-250-166-22.slupsk.hypnet.pl

    Po kilku nieudanych próbach z innymi operatorami, wreszcie trafiłem na dobrze działający system. Korzystam już grubo ponad rok i jestem zadowolony. Jakość bez zarzutów i bardzo mała awaryjność to czego potrzebowałem. Szczerze polecam.

  • 0

    26. ~  2013-01-12 14:20:39  host: a3-me.krak.tke.pl

    HaloNet pierwsze słyszę, więc może i dobrze, że takie info się pojawia. Sama korzystam z Heyah, ale dobrze wiedzieć co jest na rynku.

  • 0

    27. ~zadowolny z halonet  2013-03-10 16:53:12  host: 88-199-248-8.tktelekom.pl

    halonet to bardzo stabilny operator, polecam

  • 0

    28. ~Krzysiek  2013-03-12 22:50:33  host: host56.sekocin.pl

    Ludzie wszystko ściema. nie ma takiej firmy! wszystko wirtualne! jak najdalej...

Dodaj swoją opinię