Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Taniej w Święta w NOM-ie

Taniej w Święta w NOM-ie

sirmark 11 Kwietnia 2006 01:53

0 0

Z okazji Świąt Wielkanocnych w dniach 16 i 17 kwietnia 2006 roku Niezależny Operator Międzystrefowy (NOM). w ramach promocji "Wielkanocne życzenia" obniża koszty połączeń międzystrefowych o 50% dla wszystkich Abonentów we wszystkich planach taryfowych.

Regulamin promocji "Wielkanocne życzenia"

I. Warunki uczestnictwa w Promocji "Wielkanocne życzenia".

1. Promocję "Wielkanocne życzenia" organizuje Niezależny Operator Międzystrefowy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47, zwana dalej "NOM".
2. Promocja "Wielkanocne życzenia" dotyczy osób fizycznych i prawnych oraz innych podmiotów organizacyjnych, które zawarły z NOM Umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych, najpóźniej do dnia 12 kwietnia 2006 r. (włącznie) i w Okresie Trwania Promocji są Abonentami NOM. Liczy się data wpływu Umowy do NOM.


I. Zasady Promocji "Wielkanocne życzenia"

1. Promocja "Wielkanocne życzenia" trwa od godziny 24.00 dnia 16 kwietnia 2006 r. do godziny 24.00 dnia 17 kwietnia 2006 r. (Okres Trwania Promocji).
2. W ramach Promocji cena połączeń międzystrefowych obniżona jest o 50% dla wszystkich Abonentów we wszystkich planach taryfowych.
3. Połączenia objęte Promocją "Wielkanocne życzenia" w Okresie Trwania Promocji są naliczane w systemie sekundowym.
4. W Okresie Trwania Promocji na usługi objęte Promocją "Wielkanocne życzenia" określone w pkt 2 nie obowiązują żadne inne rabaty oraz pakiety promocyjne. Obniżka określona w pkt 2 w Okresie Trwania Promocji nie obejmuje usług dodatkowych.
Promocja "Wielkanocne życzenia" nie zwalnia Abonentów od zapłaty opłat minimalnych lub stałych za miesiąc, w którym trwała Promocja "Wielkanocne życzenia", o ile obowiązek zapłaty opłaty minimalnej lub stałej wynika z Umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych.

II. Pozostałe zasady Promocji "Wielkanocne życzenia"
W Okresie Trwania Promocji "Wielkanocne życzenia" NOM zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu.

Źródło tekstu: NOM     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet